články

Konflikty

Konflikty Už ste sa dostali do situácie, keď ste chceli riešiť konflikt a nešlo to? Mali ste pocit, že to myslíte dobre, ale na druhej strane sú vaše slová akoby prekrútene a inak pochopené?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Spánok

Spánok Bez kvalitného nočného odpočinku nie sme schopní normálne žiť. Kvalitný spánok je základom nášho harmonického života. Dostatočný odpočinok nám dopĺňa energiu, ktorú potrebujeme pre aktívnu časť dňa.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Detox

Detox Detoxikácia organizmu, celková očista tela a v podstate celkové zdravie nie sú otázkou odopierania si jedla počas niekoľkých dní, alebo krátkodobej zmeny stravovania. Detoxikácia je súbor viacerých zmien. Niektoré môžu trvať dlhšie a niektore kratšie, ideálne je opakovane aplikovať. V článku vám ponúkame viacere možnosti.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Krásne a zdravé vlasy

Krásne a zdravé vlasy Vlasy - koruna krásy pre mnohé ženy ale aj mužov. Patria medzi to prvé, čo si všimneme pri kontakte, stretnutí s ľuďmi. Ich kvalita, vizáž, nám často dajú obrázok o človeku, jeho spôsobe života, dokonca o vyznaní, či sympatii k určitému módnemu trendu. Taktiež nám povedia, či sa človek nachádza v harmónii, pohode alebo či podlieha stresu, depresii.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Zdravé kĺby, kosti, šľachy, väzivá, stavce

Zdravé kĺby, kosti, šľachy, väzivá, stavce Kvalita života je priamoúmerná výkonnosti pohybového systému. Nie každý deň je radosť, aj keď by to bolo ideálne a chceme to tak. Život prináša aj ťažšie chvíle,des, smútok, žiaľ, úľak, a neraz aj strach. Takéto situácie psychika a energia tela vyhodnocuje ako šok. Stres, životné situácie, ktoré sú náročne si berú daň na našej psychike, nervovej sústave, ale aj pohybovej sústave. Mnohé závažné ochorenia, alebo ich rýchly príchod sú následkom náročného životného tempa a situácií. Pohybový systém a jeho problémy majú často psychosomatickú príčinu. Preto je potrebné riešenie hľadať na viacerých úrovniach.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Niečo o hypnóze

Niečo o hypnóze Medzi hypnotickým a tým normálnym svetom je tenká hranica a aj človek v hypnóze medzi nimi stále osciluje. Avšak zhypnotizovaní sme v podstate deno denne. Rôzne zvuky, slová, vône a podobne môžu zasahovať do nášho podvedomia a my sa podľa too rozhodujeme, cítime a konáme. Takto fungujú napr. reklamy. Hypnotizer s vami pracuje aj keď si to možno neuvedomujete a mení vaše presvedčenia na také, ktoré vám davajú viac slobody. využíva sa to aj pri meditáciach, alebo ako sugescia pri EFT terapii.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Regresný návrat k minulosti je ako cestovanie v čase

Regresný návrat k minulosti je ako cestovanie v čase ...kedysi tvrdili, že čas nie je. Je len množstvo okamžikov tu a teraz. Fyzik Julian Barbour rovnako tvrdí, že čas nie je. Čas je len ilúzia. Kvantová fyzika nám prináša informáciu, že všetko je len energia z množstva častíc, ktoré sa nedotýkajú, všetko je len ilúzia. Ilúzia je náš pojem o ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

E- book ZDARMA - minulé životy

E- book ZDARMA - minulé životy " Je rok 1860 približne. Som žena a mám brata a otca. Prišla vojna a oni odchádzajú na vojnu. Musia ísť strážiť hranice krajiny. Je hlad a ja nemám čo jesť. Občas plesnivý chlieb čo nájdem alebo mi niekto dá. Je to obmedzujúce , už nechcem ten chlieb. Ja mam okolo 20 rokov a mocem sa okolo hradu. Zdá sa mi, že to trvá dlho, ale všade okolo je hlad. "

Čítajte viac... Komentáre: 0

Čo je potrebné na zmenu

Čo je potrebné na zmenu Ku každej zmene , je potrebné najprv zmeniť svoj postoj - myšlienky. Avšak k zmene mysle je niekedy potrebné ...

Čítajte viac... Komentáre: 1

Regresná terapia v hypnóze, alfe, alebo pri vedomí ?

Regresná terapia v hypnóze, alfe, alebo pri vedomí ? Opakovane sa má pýta ďalší dnešný klient:
Aký je rozdiel v terapii keď som pri vedomí a keď som v hypnóze?
Je chyba, keď si počas terapii uvedomujem aj realitu?
Ako je možné, že mi idú obrazy z minulosti a miešajú sa mi obrazy z prítomnosti?
Prečo ja to vidím len ako obraz a moja priateľka ako film?
Je naozaj pravda, že pomocou terapii sa mi zlepší intuícia, alebo IQ?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Citáty z poradne

Citáty z poradne

     „Celistvosť spočíva v tom, ostať sám sebou aj vo chvíli keď ma to núti do rozporov."


Do poradenstva Milara zamieria mnohí ľudia s rôznymi problémami, alebo snahou niečo zmeniť, dosiahnuť svoj cieľ, či zlepšiť ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prečo sa nedarí dosiahnuť cieľ, alebo to po čom túžite?

Prečo sa nedarí dosiahnuť cieľ, alebo to po čom túžite? Možno ste si už niekedy položili otázku ako to robia iní, keď získajú to, po čom túžia... Možno ste len na ceste k dosiahnutiu svojho cieľa . „ Aj malá zmena v mysli, vie priniesť veľké výsledky v živote"

Čítajte viac... Komentáre: 0

Čísla v kartotéke ( numerológia v regresnej terapii)

Čísla v kartotéke  ( numerológia v regresnej terapii) Náhoda? Alebo vibrácie čísel pritiahnu správnu bytosť ?? Alebo správna osoba príde v správny čas?? Tak takého otázky mi asi prebehli hlavou... Včera pri prechádzaní kartotékou svojich klientov som si všimla, že mi chýba karta s číslom

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ukážka z prednášky o regresnej terapii

Ukážka z prednášky o regresnej terapii

Dňa 21.4 . 2016 som bola pozvaná do "čarovne" v Mestskom centre kultúry Malacky, aby som niečo porozprávala o regresnej terapii. 

 

Čítajte viac... Komentáre: 0

Posuň sa vpred

Posuň sa vpred Dôvod je v minulosti a zväčša v detstve .. Poviete si už je to minulosť, ale pokiaľ sa niečo nedá a vy veľmi chcete – nie je to pre vašu psychiku minulosť. Ona stále s tým dôvodom narába ako so súčasnosťou....

Čítajte viac... Komentáre: 0

Pečeň

Pečeň Nesprávnu činnosť pečene poznáme podľa horšieho trávenie, možná bolesť pod pravou klenbou bránice, častých výkyvov emócii hlavne zlosť, Výsyp nad nosom medzi obočím, alebo suchou či červenou kožou v tejto oblasti.

Čítajte viac... Komentáre: 2

Náš mozog je katastrofický

Náš mozog je katastrofický Negatívne postoje nám bránia sa pozrieť na cieľ jasne. Nedovolia nám tvoriť a byť kreatívny. Pre paniku a strach z toho, čo by sa mohlo stať, veľa krát prichádzame o šancu, o lásku, o prácu, ktorá by nás bavila... Zmeňte to ... Dá sa to ...    

Čítajte viac... Komentáre: 0

Výsledok z regresnej terapie - celiakia

Výsledok z regresnej terapie  - celiakia "Klientky, ktoré sa predtým liečili len medicínskym spôsobom, napr. držali prísnu diétu sa výsledky nemenili, alebo len veľmi mierne bolo vidieť zmenu zdravotného stavu. Po začatí terapii sa výsledky zlepšovali výraznejšie. Klientky sa podľa ich popisu cítili

Čítajte viac... Komentáre: 1

Buďte páni svojej mysle

Buďte páni svojej mysle Naša realita a všetko čo je okolo nás, je len energia, ktorá sa správa a mení podľa toho, ako sa na ňu pozeráme. Pozorovanie a očakávania sú potom dôležite. Dôležité je, si byť vedomí mysle. Vedomí mysle sme vtedy, keď sa upokojíme upraceme si vo svojich voľne plávajúcich myšlienkach ..

Čítajte viac... Komentáre: 0

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info