články

Stres, únava, alebo tetánia ?

Stres, únava, alebo tetánia ? Asi pol roka dozadu sa objednala ku mne na terapiu pani z neďalekého mesta. Hľadali sme termín stretnutia a hneď reagovala neurčito na termíny doobeda. „Neviem či zvládnem tak skoro vstať." Vysvetľovala svoje odmietanie. Preto som vybrala termín neskôr poobede. „ Och ja neviem či ešte budem o takej hodine vládať." Nakoniec sme termín našli a pani aj prišla. Vysvitlo, že trpí tetániou a prejavuje sa to u nej neustálou únavou. „Môžem spať aj 15 hodín a nevládzem. Nevládzem sa starať o rodinu, pracovať. Kedysi som stíhala viesť firmy, organizovala som spoločenské podujatia a aj stíhala starostlivosť o rodinu. Teraz je to úplne inak..."

Čítajte viac... Komentáre: 0

Odpovede z druhého brehu

Odpovede  z druhého brehu Ocitol sa opäť mladý v rifliach a tričku stáť pred obrovskou bránou, ktorá sa zlievala v lúke a zároveň v jemnej hmlovine. Stál tam najprv sám, ale cítil sa veľmi príjemne a v bezpečí. Bez bolesti, strachu, úzkosti, len s takým pocitom pokoja.

Čítajte viac... Komentáre: 0

7 druhov smiechu

7 druhov smiechu Každý deň s úsmevom je najlepší spôsob ako sa udržať zdravý fyzicky, ale aj psychicky. Počas smiechu sa v tele vytváraju hormóny šťastia, ktoré blahodárne pôsobia aj na telo a aj na psychiku. Okrem toho je smiech veľmi nákazlivý a s usmiatými ľuďmi sa ostatní cítia dobre a radi. Takto si vieme ľahko získať príjemnú spoločnosť.

Čítajte viac... Komentáre: 0

7 krokov ako si vyčistiť hlavu

7 krokov ako si vyčistiť hlavu Kým máte vo svojej hlave príliš veľa otázok bez odpovedí, či veľa problémov, ktoré potrebujete a možno neviete riešiť, je ťažké sa ďalej rozvíjať, alebo dokonca niečomu veriť. Hlavu si vieme tiež vyčistiť aj sami a na niečo je dobrý aj odborník. Tu sa dozviete kroky, ktorými vyčistenie hlavy viete zvládnuť aj sami.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Empat, indigo, krištáľ a dúha – čo to je , ako sa to prejavuje a ako spolu súvisia?

Empat, indigo, krištáľ a dúha – čo to je , ako sa to prejavuje a ako spolu súvisia?

Vyzerá to tak, že empatia je naozaj len ďalšia zo schopností ako hmat, čuch , sluch len sa ju učíme používať a tým sa stávať naozaj jednotou.. Keďže sme sa všetci prišli na zem učiť a vyvíjať, nemali by sme zastať vo svojom vývoji ani v prípade... 

Čítajte viac... Komentáre: 0

farby aury

farby aury

     Fotenie aury v decembri 2013 prebehlo aj u nás v Malackách. Zúčastnilo sa pomerne dosť záujemcov. Podľa reakcie, všetci boli unesení z nových informácii o sebe. Farba aury, rozloženie, ale aj trhlinky veľa napovedali o tom, čo človek prežíva a aká je jeho podstata. Zároveň aj to, čo si spracoval, alebo ešte má spracovať.


     Pani, ktorá chodila na regresné terapie do poradenstva Milara a už asi dva roky, postupne si spracovávala rôzne problémy, bola prekvapená reakciou fotografky. Slečna fotografka bola u nás prvý raz a hneď po nazretí na fotku aury, videla veľký duchovný pokrok počas tohto života u pani. Pochválila ju za to, že už si spracovala veľa problémov a výsledok je vidieť aj na fotke. Pre klientku, ale aj mňa ako terapeutku to bolo veľmi príjemné poznanie.
 

Niečo o aure

aura, čakry, tvar aury, farby .. 
Aura
Stav aury je pre rast na duchovnej úrovni veľmi dôležitý a vidieť v nej prebiehajúce zmeny v živote skôr ako sa stanu na fyzickej úrovni. Aby sa čokoľvek stalo vo fyzickom svete musí to byť najprv na duchovnej úrovni . Aura je závislá a mení sa na základe našich myšlienok a teda aj naše myšlienky zas kopírujú stav našej aury .

Aura môže byť definovaná ako neviditeľná vibrácia, ktorá obklopuje všetko živé : rastliny, zvieratá, alebo ľudí. Neživé predmety majú okolo seba tiež nejakú energiu, ktorá ich obklopuje - takú svoju auru. Zdravie, myšlienky, emócie, modely správania, ale aj duchovná podstata vyžaruje energiu ktorá vytvára našu auru .
...  

Tvar aury 
 

Čítajte viac... Komentáre: 2

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info