Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

King Kong Energy

Prípravok s anabolickým efektom, vhodný pri poúrazových stavoch a na zvýšenie kondície v neskorom veku. Má priaznivý vplyv na zlepšenie stavu kostí, chrupaviek a kože a pri svalovej atrofii, na zvýšenie silového výkonu - spolu s cvičením podporuje nárast svalovej hmoty, pri psychickej záťaži a zníženej sexuálnej aktivite, vďaka detoxikačnému efektu zlepšuje čistotu buniek a krvi. Afrodiziakum

Katalógové číslo 164
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 19,25 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Pohyb je najlepším elixírom pre omladzovanie nášho tela. V dobrej fyzickej kondícii by sa mal človek udržiavať celý život. Zdravie, krása tela, harmónia a trochu prirodzenej inteligencie sú základom úspechu v živote.

Telesný a duševný rozvoj má byť harmonický, v opačnom prípade by jedna zložka brzdila rozvoj druhej zložky. Dobrá fyzická kondícia umožňuje zvládnuť nie len ťažší fyzický výkon, ale aj mimoriadnu záťaž spôsobenú chorobou, úrazom, alebo ťažkým duševným stresom. Pokiaľ človek sedí len za svojím pracovným stolom alebo dokonca pri počítači, ochabujú mu a povoľujú svaly, ktoré udržujú chrbticu v správnej polohe. Ochabnuté svaly dovoľujú stavcom kĺzať do nevhodných polôh a tlačia na nervy vystupujúce z miechy. Následné negatívne prejavy potom ovplyvňujú celé naše telo.

Vrcholový šport ukázal obrovské možnosti organizmu prispôsobiť sa záťaži. Napríklad výkon srdca v pokoji môže v záťaži stúpnuť až na 7x, dychový objem pľúc až 10x, spotreba kyslíka 16x a vylučovanie oxidu uhličitého pľúcnou ventiláciou dokonca 40x. Fyzická nečinnosť znižuje schopnosť organizmu prispôsobiť sa mimoriadnej záťaži v každom veku. Keď potom prídu ťažkosti, je rezerva energie k jej prekonaniu malá. Človek je stvorený pre pohyb. Pohyb na zdravom vzduchu nebol v minulosti problémom. Civilizácia bohužiaľ pohyb postupne obmedzuje a vzduch zamoruje. S obmedzením pohybu klesajú postupne všetky životne dôležité funkcie organizmu. Kosti sa postupne odvápňujú a krehnú, kapacita energie klesá, pribúda nepotrebný tuk, klesá imunita a človek sa cíti ako vybitá batéria. Ostáva jediné riešenie, začať sa viac pohybovať.

Človek po tridsiatke rozhodne nepatrí do starého železa. Ten, kto si vzal pohyb k srdcu, predchádza svojou vitalitou kdejakého mladšieho vrstovníka. Je známe, že sa pri cvičení zvyšuje dychový rytmus. Dýchanie je potom potrebné pre zvyšovanie kapacity energie. Nemusíme práve prevádzať dychové cvičenia ako mnísi v Tibetskom kláštore, ale už pri zvýšenom pohybe dochádza k zvyšovaniu energie. Po cvičení nám kapacita energie spravidla poklesne. Pri odpočinku, ktorého dĺžka je u každého jednotlivca individuálna, dochádza k opätovnému návratu energie, ale máme jej vždy o niečo viac ako pred prvým cvičením. Po ďalšom cvičení sa tento proces opakuje a telo si kapacitu stále zvyšuje. Zvyšovanie kapacity energie je prirodzeným obranným procesom organizmu proti ďalšej záťaži. Kto má energiu, má všetko! Dostatok energie je najlepším základom nášho zdravia. Maximálnu premenu energie do svalov Vám uľahčí prípravok King Kong.

King Kong je širokospektrálny regeneračný prípravok s anabolickým efektom. Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, ľadvín a močového mechúra. Harmonizáciou týchto energetických dráh sa dá napomôcť pri problémoch, ktoré vznikajú v dôsledku disharmónie. Popis týchto dráh nájdete v brožúre Regenerácia v Pentagrame. Správna funkcia meridiánu pľúc a ľadvín má pozitívny vplyv na strategické orgány. Ich dobrá funkcia zvyšuje úroveň pozitívneho zdravia človeka. Vhodnosť prípravku pre jednotlivcov sa dá prípadne testovať pomocou prístrojov, ktoré pracujú na princípe EAV metódy. Rastliny v King Kongu obsahujú celý rad tzv. steroidných saponinov. Rastlinné látky sarsaparily stimulujú zvýšenú produkciu testosterónu u mužov. Testosterón podporuje rast svalovej hmoty a sexuálnu aktivitu. Pravidelným užívaním King Kongu sa aj v neskoršom veku navracia mužnosť a vitalita. Ďalej sú tu obsiahnuté horčiny, ktoré podporujú trávenie, detoxikáciu organizmu a uľahčujú spracovávanie proteínov. Prípravok je zladený tak, aby v maximálnej miere rešpektoval a doplňoval stravovací režim kulturistov. Prírodné látky a bioinformácie harmonizujú hormonálny systém, činnosť ľadvín, sleziny, pľúc, čriev, tonizujú organizmus a zvyšujú kapacitu energie. Podľa testovania popisujú športovci vynikajúci efekt na silové výkony. Látky obsiahnuté v rastlinách majú mierny diuretický a diaforetický účinok a eliminujú negatívne účinky anabolík. Zlepšujú sústredenosť pri cvičení a koordináciu pohybov. Podporujú nárast svalovej hmoty, výživu a kvalitu chrupaviek. Človek ľahko prekonáva zvýšenú fyzickú záťaž a podáva maximálne výkony. Bioinformácia potom niekoľkonásobne umocňuje regeneračný efekt dobre vyváženej rastlinnej kompozície. Priaznivým výsledkom pôsobenia je spomalené starnutie. Prírodné látky obsiahnuté v prípravku nepatria medzi zakázané anaboliká.

 

Regeneračný postup a aplikácia:

Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa tak zvýši.

Užívame 1 kávovú lyžičku 1-3x denne, pól hodiny pred alebo po jedle, inak pól hodiny pred cvičením.

Bezprostredne nezapíjame, ale behom celej regeneračnej kúry zvýšime príjem tekutín, čo podporí detoxikáciu tela. Pokiaľ užívateľ znáša pri vredových ochoreniach žalúdku prípravok horšie, je možné ho riediť vodou.

1 lyžička denne je dávkou udržiavacou, 3 lyžičky potom dávkou regeneračnou.

V dobe tehotenstva nepoužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.

Pri prípadnom prechodnom zhoršení znížime dávku až do jeho ustúpenia. Potom sa môže pôvodné dávkovanie obnoviť. S užívaním neprestávame, pretože sa jedná o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ťažkostí. Tento jav je iba pozitívna regeneračná reakcia.

Teraz uvedieme spôsob postupu pri dávkovaní v prípade, že športovec trpí ekzémovým alebo alergickým ochorením. Vzhľadom k reverzným reakciám organizmu by mali kulturisti a tí, ktorí potrebujú mať dobrý vzhľad pokožky pri športovom vystúpení, užívať prvú fľaštičku prípravku najlepšie už 2 mesiace pred dôležitým vystúpením. Mohlo by dôjsť k prechodnému zhoršeniu a k narušeniu vzhľadu pokožky. To sa týka všetkých bioinformačných prípravkov a homeopatík. V prípade, že nedošlo k žiadnej reakcii, môžete prípravok užívať bez obmedzenia aj v súťažnom období.

V ťažších prípadoch doporučujeme spočiatku nižšiu dávku a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom.

V niektorých prípadoch postačí k regenerácii 1 balenie, teda mesačná dávka vrátane týždennej pauzy, v ťažších prípadoch viac.

Komplex bylín a bioinformácií sa môže využiť pre zvýšenie silového výkonu, spolu s cvičením potom za účelom nárastu svalovej hmoty a potlačenie vzniku katabolického procesu, zlepšeniu stavu kostí, chrupaviek, kože a pre jej ochranu pri nadmernom slnení, pri redukčnej diéte ako spaľovač tuku, pri celkovej únave, psychickej záťaži, zníženej sexuálnej aktivite, psoriáze, niektorých ekzémoch, pri poúrazových stavoch, svalovej atrofii, kĺbových problémoch, onemocneniach čriev, ľadvín, močového mechúra, rôznych zápalových stavoch, k harmonizácii hormonálneho systému, ale tiež pri onemocneniach ako napr. syfilis kondylomata a lepra. Detoxikačný efekt zlepšuje čistotu buniek a krvi. Rastlinné látky majú priaznivý vplyv na pľúca fajčiarov.

Zloženie:

Sarsaparila: obsahuje steroidné saponiny s anabolickým efektom a je výborný pri urologických problémoch, ľadvinových kolikách, svalovom a kĺbovom reumatizme, lupienke, ekzémoch, zápaloch kĺbov, zápaloch čriev, syfilitíde, lepre, kondylomatoch, čistí krv a zvyšuje sexuálnu aktivitu.

Hloh jednosemenný: posilňuje srdcový sval a zlepšuje jeho zásobenie kyslíkom, reguluje krvný obeh, podporuje prekrvenie mozgu, spevňuje cievy, upokojuje a zlepšuje prácu ľadvín, uľahčuje dýchanie.

Lucerna siata: kladne ovplyvňuje činnosť štítnej žľazy, hypofýzy, ľadvín a sleziny, posilňuje celkovo organizmus, odstraňuje opuchy, užíva sa pri anémii, reumatizme.

Rakytník rešetliakový: obsahuje vysoko biologické aktívne látky, znižuje hladinu cholesterolu, tuku a cukru, podporuje regeneráciu organizmu, chráni pred sklerózou, je výborný pri reumatizme, dne, zníženej imunite.

Všehojovec štetinatý: obsahuje celý rad látok ochraňujúcich bunky a pečeň, posilňuje pľúca, ľadviny, srdce, žalúdok, črevá, pôsobí proti horúčkam, bolestiam, stresu, uvoľňuje svalstvo, prehlbuje dýchanie, zlepšuje videnie, zvyšuje celkovú výkonnosť organizmu.

Ibištek krvavý: obsahuje celý rad organických kyselín, užíva sa pri urologických a ľadvinových problémoch, znižuje hladinu cukru cholesterolu, kladne ovplyvňuje slezinu a kvalitu krvi.

Benedikt lekársky: má antibiotické a protivírusové účinky, ničí grampozitívne baktérie, potlačuje kvasenie a hnitie v črevách, podporuje tvorbu žlče a žalúdočných štiav, užíva sa pri dne, chrípke, pásovom opuchu, nemociach pečene.

Vachta trojlistá: užíva sa pri poruchách pečene, žlčníka, krvotvorby, bolestiach hlavy, horúčke, celkovej vyčerpanosti, obsahuje jód, železo, mangán a fytoncity.

Pestrec mariánsky: semená sú vynikajúcim prostriedkom pri riešení takmer všetkých chorôb pečene a žlčníka, obsahuje veľké množstvo síry, znižuje horúčku, regeneruje a ochraňuje pečeňové bunky.

Kotúč poľný: užíva sa pri nemociach pľúc, výborne uľahčuje vykašliavanie, znižuje súdržnosť močových kameňov, má protizápalové a afrodiziakálne účinky, priaznivo ovplyvňuje metabolizmus celého tela.

Konopnica žltkastobiela: obsahuje veľké množstvo kremíka, užíva sa pri chorobách pľúc, sleziny, zloženie a obsah minerálov rastliny sa podobá ľudskej krvi, regeneruje spojivové tkanivo, má protizápalové účinky.

Ženšen: celkovo posilňuje organizmus, užíva sa pri kolapsových stavoch, chudokrvnosti, celkovej vyčerpanosti, posilňuje pľúca, slezinu, podžalúdkovú žľazu, stimuluje výkonnosť CNS, zbystruje zmysly, pôsobí anabolicky.

Ďalej obsahuje bioinformácie nerastov, a to napríklad oduláru, chalkopyritu, mliečneho opálu, kalcitu, sfaleritu a ďalších.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 164
EAN 8594069933123

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON