Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Konopné ušné sviečky

Konopné ušné sviečky, ich prioritou je tlmenie bolesti. Čistia nosné a čelné dutiny, harmonizujú prostredie vo vnútri ucha a výrazne pomáhajú pri ochoreniach horných dýchacích ciest . Miernia formy zápalu stredného ucha, pískanie v ušiach, svrbenie v ušiach, hučanie. Taktiež zmierňujú pocit tlaku v hlave a v ušiach. Sú nápomocné aj pri migréne, akútnej nádche. Sviečky sú vyrábané ručne s láskou na Slovensku, z čisto prírodných materiálov. Sú príjemne aromatické, bez esenciálnych olejov, čo navodzuje pokoj a mier. Ich používanie je jednoduché aj pre jednotlivcov.

Katalógové číslo 794
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 7,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

KONOPNÉ UŠNÉ SVIEČKY

 

Prioritou konopných ušných sviečok je tlmenie bolesti.
Čistia nosné a čelné dutiny, harmonizujú prostredie vo vnútri ucha a výrazne pomáhajú pri ochoreniach horných dýchacích ciest . Miernia formy zápalu stredného ucha, pískanie v ušiach, svrbenie v ušiach, hučanie. Taktiež zmierňujú pocit tlaku v hlave a v ušiach. Sú nápomocné aj pri migréne, akútnej nádche. Prečisťujú lymfatický systém.

Konope je známe svojimi psychotropnými účinkami. Okrem nich však má aj veľmi silné antioxidačné účinky. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu. Zmierňuje kŕče, tlmí bolesť. Nakoľko obsahuje vysokokvalitnú vlákninu, je schopné čistiť hrubé črevo a celý tráviaci trakt. Zabraňuje množeniu patogénnych mikroorganizmov. Má priaznivý vplyv na stavbu a funkciu pečeňových buniek. Vyživuje svalovú hmotu. Je veľkým pomocníkom pri predmenštruačnom syndróme a u žien v menopauze. Dokáže si poradiť aj so psoriázou.
V súčasnej dobe sa dostáva do pozornosti vďaka jeho protirakovinotvorným účinkom.


Teplo vytvorené horením sviečky zmäkčuje nahromadený maz a tzv. komínový efekt ho vysaje. Sviečka tým napomáha pri likvidácii zápalu v organizme.


Výroba konopných ušných sviečok:

Výroba konopných ušných sviečok prebieha ručne. Je veľmi jednoduchá, precízna a zároveň pôsobí aj terapeuticky, nakoľko sa pri nej používajú prírodné produkty s príjemnou vôňou ako napr. konope. Základom sviečok je roztavený včelí vosk a prírodné bavlnené plátno. Podľa zámeru sú pridávané jednotlivé stimulátory. Výrobca každú jednu sviečku vyrába s láskou a pokojom. Ak by ste radi vyrábali tieto sviečky ako jednotlivec, dokonca môžete do nich vložiť svoje vlastné programy, ktoré sa energeticky v nich ukladajú. Práve vďaka tomu, sú vysoko efektívne a účinné.
Ich výroba je čisto na prírodnej báze, nepoužívajú sa žiadne esenciálne oleje, ale čisté prírodné produkty, ako  konope a panenský včelí vosk.


Aplikácia sviečok:

Je veľmi jednoduchá. Výhodou ušných sviečok je, že ich je možné použiť podľa návodu v teple domova. Návod na aplikáciu a postup jednotlivých sviečok nájdete vždy na letáku priloženom pri sviečkach. Sviečky sa dajú pri terapii použiť aj v kombinácii s inými sviečkami, určených na inú terapiu.


UPOZORNENIE:


Použitie ušných sviečok konzultujte s lekárom, alebo terapeutom. Už raz použitú sviečku viac nepoužívajte.


Návod na aplikáciu sviečok:


Pripravte si balík sviečok. Ďalej si pripravte pohár s vodou na uhasenie sviečky. Sviečka má dva konce, širší a tenší. Zapálite ju na širšom konci, najskôr však skontrolujte, či užší koniec, ktorý obsahuje ochrannú gázu, je v poriadku. Na sviečku natiahnite ochranný krúžok, ktorý vás chráni pred popálením. Sviečku priložte užším koncom na požadované miesto. Počkajte kým sviečka dohorí. Doporučuje sa nechať sviečku vyhorieť po vyznačený pásik, kvôli bezpečnosti. Nakoniec sviečku uhaste v pripravenej vode. Vyhoretú sviečku nenechávajte voľne položenú, odstráňte ju do odpadu.

Skladovanie:


Skladujte na suchom mieste, pri maximálnej izbovej teplote. Vysoké teploty a príliš nízke teploty môžu sviečky poškodiť. Mimo dosahu malých detí.

Výrobca Melich Ján
Katalógové číslo 794

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency