Späť

Enzýmy pre zdravie

Spôsob, ako nastoliť v tele rovnováhu a zmobilizovať imunitu je najlepšie posilniť prirodzené mechanizmy tela. 

Enzýmy pre zdravie

Aby sme sa cítili dobre potrebuje naše telo dostať do jednotlivých orgánov a časti tela živiny. Celý proces prísunu živín začína v našich ústach. Presne tam už začína proces trávenia. Na to aby sme dobre strávili potraviny. Nemyslím tým, že nám je dobre, ale aj aby sa naozaj latky a živiny, ktoré potrebujeme dostali na správne miesta a tie ktoré nepotrebujeme vylúčili. Na to v tele okrem iného slúžia aj enzýmy. Pri nedostatku tráviacich enzýmov môžu vznikať rôzne ochorenia počnúc tráviacimi problémami až po problémy gynekologického charakteru, problémy s kosťami, zápalové procesy v tele, nedostatočná imunita atď.

 

 

Envital doplnok plný enzýmov 


Doplniť enzýmy je vhodné na podporu imunity, ale aj pri poúrazových stavoch, či reumatoidnej artritíde. Taktiež pri častých ochoreniach dýchacích ciest. Ale aj ako podporná liečba pri antibiotikách.

Spôsob, ako nastoliť v tele rovnováhu a zmobilizovať imunitu je najlepšie posilniť prirodzené mechanizmy tela. To sa dá práve nastolením terapie enzýnmi. Telo s oslabenou imunitou nedokáže sama bojovať a posilnením enzýmov, ktoré pomáhajú štiepiť bielkoviny tuky a sacharidy na jednoduchšie zložky. Tým telo získava energiu ľahšie. Proteolytické enzýmy (napr. proteáza) štiepia bielkoviny, teda proteíny a tým pomáhajú telu zvládať zápal.

  

Envital aj pre vegetariánov a aj celiatikov 
 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info