Späť

Prognóza na rok 2013

Pridané: 5.1.2013 20:47:00

05 Január 2013

Rok 2013 je vhodný rok na riešenie politických problémov, na diplomaciu, ale aj vybavenie zdĺhavých veci na súde, alebo iných úradoch. Ak ste sa rozhodli začať študovať alebo sa presadiť v spoločenských kruhoch, vibrácie roku vám hrajú do kariet.
Toto je rok ktorý nás však bude skúšať v sebaovládaní a hľadaní riešení nie len bojom, ale práve dohodou a kompromisom. Kto bude pripravený učiť sa a nájsť aj nové

                         možnosti bude mať šťastie a energie mu budú naklonené vo všetkých úrovniach života.

 

 

 

      2013 je rok ktorý nám stále kladie dôraz aj na vyššie duchovné princípy – ako sú city, duša a teda duchovný rast. Toto nás učí ešte cez poznanie seba a schopnosti prebrať za svoj život zodpovednosť.
Rok plný zmien a možnosti, ale aj nečakanej energie , či nečakaných zvratov. Ukážu sa zdroje o ktorých sme nemali ani šajnu a prinesú nám nové možnosti .. Zároveň je to rok nevhodný na ukončenie vzťahov, manželstva alebo iné rozchody kým nepochopíte a nezmeníte sa. Ak tak nespravíte tento rok ešte výraznejšie ako po iné roky si prenášate ďalej problém a budete nútený hľadať riešenia intenzívnejšie. Zároveň je vhodný čas na prehlbovanie vzťahov, citových väzieb a partnerstiev inak ako ste boli doteraz zvyknutý – hlavne čo sa týka pohľadu a prežívania. Vhodný rok na uzatváranie manželstiev. Je však potrebné zbaviť sa závislosti aj na prejavoch a väzbách a zároveň sa ich naučiť pestovať a prehlbovať tak, že je rešpektovaná vzájomná individualita a sloboda.
Po cely rok je dôležité pestovať radosť a tešiť sa – nie z povrchných veci, ale pestovať radosť hlboko v srdci vo svojej duši ..
Začiatok roku sa bude niesť v riešení a zameraní na hospodárstvo, financie a aj hmotne zabezpečenie. V oblasti hospodárstva sa môžu objaviť veľké zmeny, ktoré môžu vyústiť v ďalšie nepokoje a nečakané zvraty, ale aj straty zamestnania hlavne pred koncom roka .
V súkromí by sme nemali zabúdať pri strachu o hmotné zabezpečenie na svojich blízkych, hlavne tých ktorí očakávajú našu pozornosť a lásku. Pokiaľ neprejavíme viac ohľaduplnosti a lásky , druhy polrok sa bude niesť zväčša v rozpadoch vzťahov. Koniec roka je posilnená túžba po prejavení sa, tvorení. Úspech budú mať všetci tí ktorí v polovici roka zmenili svoje pracovne zameranie a vydali sa novými cestami.

Po zdravotnej stránke je potrebne viac dbať na doplnenie aminokyselín, minerálov hlavne v morských riasach. Vyhnúť sa strave chemicky spracovanej a konzervovanej, pretože budeme viac náchylný na alergie. Koniec roka sme viac labilní hlavne po emočnej stránke a teda tým čo majú tendencie k depresiám, alebo trpia psychickým ochorením sa môže stav zhoršiť. Koniec roka je treba posilniť močové cesty a obličky.

Po cely rok mame dbať o nestratenie energie a radosti z bytia a tvorenia a prejavovať snahu a hľadať riešenia úplne nové aj v tradičných situáciách. Tento rok sa mame učiť robiť a riešiť situácie v spolupráci s inými.

Odkaz od anjelov :
Anjeli vám pripomínajú že dôležité viac ako inokedy tento rok je : vernosť, lojálnosť a sebareflexia.
Odkazujú, že budú vám po cely rok nápomocní a budú vás nabádať k schopnosti zvládnuť všetky vnútorné, ale aj vonkajšie premeny. Nikdy nie ste úplne sami, vždy pri vás stoja vaši svetelní ochrancovia a pomáhajú vám . Toto je rok keď sú zosilnené energie, ktoré liečia vaše boľačky duše a vaše srdce – otvorte sa a prijmite liečivú anjelskú energiu do svojich sŕdc, aby ste mohli prijať a precítiť nekonečnu lásku, nekonečnú vnútornú silu a nekonečnú múdrosť.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info