Späť

Ročná prognóza 2015

Pridané: 31.12.2014 18:57:00

31 December 2014

Rok 2015 nám z numerologického pohľadu prináša stále tlak na pochopenie duchovných súvislosti a schopnosť sa pozrieť na veci z viacerých uhlov pohľadu. Ale aj precítenie si seba a duality. Tiež akoby rozpory medzi egom a duchovným ja bude zrejme a prejaví sa častejšie u každého.
Tento rok však nám prináša viac potreby riskovať, skúšať niečo nové neprebádané a možno túžba ....

po cestovaní, alebo dobrodružstve.


     Prichádzajúci rok hovorí aj o prejavovaní hlboko skrytých vlastností, ktoré sme sa snažili namiesto pochopenia a správneho používania iba potlačiť. Budú to hlavne tie vlastnosti, ktoré si myslíme, že nie sú pozitívne. Avšak tak, ako všetko z duchovného pohľadu ani emócie či vlastnosti nie sú ani dobre a ani zlé, len ich nevieme správne používať a smerovať - teraz sa začnú vynárať a je na nás čo s tým urobíme.

      Je to aj rok o nekonečne a prevrátení "presýpacích hodín" - ten kto bol hore sa môže začať presúvať dole, ak nesprávne narábal s tým čo získal a jeho prijímanie a dávanie nie je v rovnováhe. Môže sa začať mnohým dariť v riešení finančných tém a získať postavenie, alebo uznanie. Avšak tým ktorí nesprávne narábali so zdrojmi môžu tento rok o veľmi veľa prísť čo sa postupne bude prehlbovať aj v ďalších rokoch.
Nemáme zabúdať, že máme spolupracovať v páre a učiť sa partnerstve, ale nie na úkor individuality a ani skupiny. Teda neustále nás to tlačí k pochopeniu Ja, my a okolie.


      V konečnom dôsledku rok sľubuje pozitívne ukončenie a nové nádeje, ale aj nápady, ktoré by mohli zlepšiť vzťahy.

 

 

 • Január sa bude niesť v znamení ženského princípu , jemnosti, nehy, ale aj silného mrazu, intuície či láskavosti. Očakávajte zmeny postojov, ktoré však prinesú dobré výsledky. Nové plány a očakávania aj v širokom rozmedzí, ktoré môžu byť na začiatku roku len čírou ilúziou.

 

 • Február, tu sa bude dariť všetkým ktorí začnú niečo nové v pracovnej oblasti, alebo urobia zmeny. Tým ktorí sa zmien báli hrozí ukončenie a strata. Pokiaľ po niečom túžite, jediná cesta je uvedomiť si vlastné schopnosti, a bloky nechať minulosti. Nečakajte pomoc inde, len sami v sebe.

 

 • Marec - Toto je vhodné obdobie na založenie rodiny, ale aj venovanie sa rodinným záležitostiam. Tiež je vhodné sa snažiť rozhodovať v súlade so starými pravidlami a v spojení s novými názormi v harmónii. Zbytočne nebazírujte na splnení očakávaní, ale naučte sa pracovať s tým čo v realite už máte.

 

 • V apríli sa bude dobre dariť vodným znameniam. Aj keď čo sa týka krajiny, živel vody môže ohroziť majetok a bývanie. Je tu aj veľa vysokých energií, ktoré budú akoby prichádzať v návaloch, čo môže mať negatívny vplyv na naše zdravie, ale aj emócie a rozhodovanie. Neustále akoby boli ľudia v strehu a strachu to, môže vyvolať veľké konflikty ohrozujúce väčšiu časť obyvateľstva.

 

 • Máj prinesie potrebu viac uzatvárať prímeria a všetky konflikty predošlých mesiacov by sa mali upokojiť, dôjde k dohodám. Je to vhodné obdobie na prácu v prírode a venovanie sa svojmu telu a zdraviu. Obdobie vhodne aj na svadby a začiatky vzťahov.

 

 • Jún príliš veľa energie a teda občas aj akoby príliš horúce jednanie môže priniesť rozpor, tam kde je to ešte citlivé. Je potrebné viac dávať pozor na hovorené slovo a uvedomovať si, že pre každého môže znieť inak ... Je vhodné sa riadiť rozumom, ale pri tom akceptovať emocionálnu stránku veci.

 

 • Júl nám prináša krásne čisté a jasné noci, ale tlačí na emocionálnu stránku našich osobností a znova akoby sa ukázali témy, ktoré neboli vyjasnené. Mohlo by znova dôjsť k nejakému unáhlenému a otvorenému konfliktu. To že zrovna nie ste v hádke a boji neznamená, že je úplné prímerie a preto pozor na konanie a prejav. Protivník akoby stále bol v strehu. Aj čo sa týka krajín, mohlo by dochádzať k opakovanému otváraniu horúcich tém, hlavne kvôli problémom na finančnom trhu.

 

 

 •  August je vhodné obdobie pre spoločenské podujatia, kultúrnych akcií bude ako húb po daždi, ale karty ukazujú nejakú hrozbu, hlavne pre tie kde nebudú strážené pravidlá a v hornatej oblasti. Čo sa týka spoločenských vzťahov je stále dôležité dbať na spôsoby a prejavy, ak chceme dosiahnuť čo najviac. Strážte si svoje silné emócie a silu a učte sa ich správne používať.

 

 • September môže kvôli majetku a stabilite dochádzať k prerušeniu a porušeniu zásad, ale aj posúvanie hraníc . Je možne že spadnú nejaké múry - pozor, aj keď sa nám zdá, že je niekto slabší stále môže byť pripravený k boju.

 

 • V októbri sa bude preberať nesprávne financovanie nejakých ciest, ale aj tlak na zistenie pravdy. Pravdepodobne sa budú vo väčšej miere pretriasať nejaké podvody silného muža. K moci sa viac bude dostávať pravda srdca, ako pravda moci a peňazí.

 

 • November prináša dohody aj písomnou formou, ale aj akoby zmeny starých už nefunkčných pravidiel či zákonov a to všetko prináša akoby novú nádej na lepšiu budúcnosť. Viac sa prihliada na spravodlivosť cez vnútro a hlboké pravdy.

 

 • December prinesie upokojenie konfliktov a pocit vyjasnenia, istoty. Môžu sa objaviť nejaké vírusy, alebo bakteriálne ochorenie vo väčšej miere.

 

 

Odkaz od anjelov - nájdite v sebe podstatu a tou nie je pocit krivdy, zlosť a ani moc ... je ňou láska, spojenie - spolupatričnosť. My Vás budeme nabádať a pomáhať vám ísť k podstate .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info