GVARANAL Elixír

GVARANAL Elixír

Keby žil v dnešnej dobe cisár Rudolf II. ( 1552-1612 ) určite by v jeho alchymistickej kuchyni trónil GVARANAL. Nikto z jeho dvorných alchymistov by sa už nemusel báť o krk, pretože elixír mladosti a dlhovekosti, po ktorom cisár túžil, by nebol snom, ale skutočnosťou. 

13,62 € s DPH

Žiaľ, cisár Rudolf to šťastie nemal, aby mohol oceniť pozoruhodné účinky GVARANALU, kde spomalenie stárnutia a okamžité zlepšenie stavu tela aj mysle je len malou ukážkou toho, čo táto prírodná látka dokáže.
My to šťastie máme. Môžeme sa o tom vďaka českej firme HEMANN sami presvedčiť.
Táto firma má v súčastnosti schválených Ministerstvom zdravotníctva 25 výrobkov a na dalších stále pracujú. V žiadnom z výrobkov nie sú použité konzervačné prísady.

 

10 x O GVARANALE ÚVODOM :

 

1. Z čoho sa GVARANAL vyrába a odkiaľ pochádza ?
Životodárna liana - tak nazývajú guaranu, ktorá pochádza z povodia najdlhšej rieky sveta Amazonky. Zo stále zelenej popínavej rastliny sa využívajú jej plody tmavohnedé semená veľkosti lieskového orieška. Tie sa sušia, drvia a ďalej spracúvajú na nápoj, pastu
alebo prášok. GVARANAL je názov produktu vyrábaného českou firmou HEMANN, s.r.o.,
ktorá prísne dbá na dodržiavanú kvalitu výrobku s vysokým obsahom prírodného guaraninu.

2. Prečo je GVARANAL tak jedinečný ?
Popoluškine zázračné oriešky z brazílskeho pralesa, aj tak sa dajú nazvať plody guarany. Jej účinky sú blahodárne pre celý organizmus – doslova od hlavy po päty.
V Amerike považujú guaranu za elixír dlhovekosti, pretože zabraňuje artérioskleróze.
Je balzamom na nervy, svaly, srdce, má terapeutické účinky na žalúdok a črevá....

3. Čo ukázali lekárske výskumy ?
GVARANAL má stimulujúce a termoregulačné účinky. Zlepšuje duševnú bdelosť, pomáha proti únave, zvyšuje vytrvalosť a duševnú odolnosť. Je to posilňujúci nápoj , ktorý spomaľuje predčasné stárnutie, detoxikuje organizmus, pomáha proti plynnatosti, obezite,
pri poruchách trávenia, pri arterioskleróze. Má svoje miesto pri liečbe celulitídy vykazuje lypolitické a vazodilatančné účinky ( rozšírenie ciev ). Podobne ako acylpyrin má antiagrega-
čné účinky. Je to jemný psychostimulans, ktorý pôsobí rýchle, efektívne, revitalizuje myseľ a telo, zlepšuje výkon.

4. Hovoria : Brazílsky žen šen.
Rada výrobkov s obsahom guarany je aj pre vonkajšie použitie. Pomáhajú proti mastnote vlasov a hlavne proti ich vypadávaniu. Veľmi účinné sú v boji proti vráskam.

5. A čo chemické zloženie ?
Chemická analýzy guarany odhalila prítomnosť xantinových derivátov : kofeinu, theofylinu, theobrominu, taninu, saponínov, živíc a 3-5% guaraninu. Semená obsahujú
2,4-5%. V poprovnaní s kávou však pôsobí dlhodobo a nezaťažuje organizmus. Nemá negatívne účinky na srdce, žalúdok, alebo krvný obeh. V 100g semien sú nasledujúce komponenty :73,1 g vody, 0,94g bielkoviny, 0,03g tuk, 24,7g sacharidy 0,9 minerálne látky, najmä vápnik, fosfor a tiež 30mg železa. Energetická hodnota v 100g je 435kJ / 102 kcal.

6. Pozoruhodné účinky sú aj v iných oblastiach.
Zmenšuje pocit hladu, čo ju priamo predurčuje k použitiu v dobe núteného alebo dobrovolného hladu. Napríklad pri diétach a rôznych odtučnovacích kúrach. Používaná je v horolezectve a podobných oblastiach „ na výdrž “, dokonca v kozmonautike. Guarana spôsobuje intenzívnejšie okysličovanie mozgu a svalov a rýchlejšie odbúravanie kyseliny mliečnej. Zrýchľuje a skvalitňuje regeneráciu športovcov a ťažko fyzicky pracujúcich osôb.
Odstraňuje negatívne účinky po požití alkoholu.

7. GVARANAL v súvislosti s rakovinou.
Gvaranal sa môže používať pri stavoch permanentnej únavy. Pozoruhodná je jeho úloha v boji proti negatívnemu účinku kyslíkových radikálov a ochrana genetickej výbavy buniek pred mutagénnymi vplyvmi. Podporuje hojenie v období rekonvalescencie, v priebe-hu liečenie dlhotrvajúcich chorôb. Pri základnej liečbe rakoviny navodzuje pozitívny prístup k zdolávaniu choroby. Dodáva telu veľmi potrebnú energiu, pridáva optimizmus a nádej.

8. Zázračné afrodiziakum z brazílskeho pralesa ?
Európania sa s guaranou zoznámili v prvej polovici 18. storočia. Cestovatelia objavili
v oblasti Amazonky záhadný jav. Uprostred bažín dažďových pralesov, kde sa pre maximálnu vlhkosť, úporný bodavý hmyz a ďalšie nepriaznivé klimatické podmienky vôbec nepredpokladali výskyt domorodcov, zrazu narazili na indiánske kmene. Ich členovia boli zdraví, činorodí jedinci, ktorí sa vyznačovali zdravým vzhľadom a potenciou až do neskorého veku. Tak boli objavené jedinečné účinky lianovitého kra guarany. Spolu s vyššími dávkami vitamínu C, pôsobí ako účinné prírodné afrodiziakum.

9.Miesto pre GVARANAL !
Gvaranal nachádza miesto tam, kde sa vyžaduje schopnosť dlhodobej koncentrácie
a pozornosti. Zvyšuje ostražitosť a bdelosť pri dlhodobom sledovaní prístrojov. Priaznivé ohlasy prichádzajú od vodičov, počítačových programátorov, riadiacich pracovníkov, špičkových manažérov i študentov. Účinok je dlhodobý 6 – 8 hodín s nástupom asi do tridsiatich minút. Po odoznení účinkov nastupuje blahodárny spánok. 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info