Vilcacora 120 tbl.

Vilcacora 120 tbl.

Vilcacora, alebo mačací drab či uňa de gato v tabletkovej forme. Táto skvelá liečiva rastlinka má silné imunostimulačné, regeneračné a antioxidačné vlastnosti.Vhodná k prevencii a na riešenie problémov:- rakoviny, zápalov, reumatizmu, crohnovej choroby,- pásových oparov, alergií, vredových ťažkostí,- depresií, následkov otravy, ťažkostí vyvolaných vírusom hiv,- kŕčových žíl, oslabenie zraku,- veľmi vhodná pre fajčiarov.

19,80 € s DPH

Výrobca: HEMANN

Vilcarora je liana amazonského pralesa rastúca do plnej zrelosti 20 rokov, ku ktorej dnes smeruje pozornosť nielen verejnosti uznávajúcej alternatívnu medicínu, ale i vedeckej verejnosti. Domorodé
kmene používajú Vilcacoru najmä na liečenie rôznych viróz, zápalov, reumatizmu, žalúdočných vredov a rakoviny.

Už veľa rokov prebiehajú výskumy tejto rastliny a v nej obsiahnutých látok, ktoré svojimi účinkami doslova prekvapujú. Podľa dostupných informácií výskumu prebiehajú na popredných vedeckých pracoviskách na oboch amerických kontinentoch, v Rakúsku, Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, Taliansku a Japonsku. Z uverejnených informácií vyplýva, že účinky Vilcacory na živý organizmus sú úplne ojedinelé – zvyšujú imunitu o 60% . Medzi zaujímavosti patrí - vyprovokovanie organizmu k boju s chorobami, potlačovanie zápalov, viróz, infekcií, kandidóz, Crohnovej choroby, astmy, alergií, ťažkostiach obehového systému a rakovinových nádorov. Vilcacora je používaná i na podporu ľudí infikovaných vírusom HIV ( AIDS ) .

Doporučená denná dávka je 2 až 3x
denne 1 tableta.

Mailaenderové štúdie ( SRN ) dokazujú, že pri rozbore moču 100 fajčiarov bola vo všetkých prí-padoch preukázaná prítomnosť zmutovaných látok, ktoré bývajú príčínou rakoviny.Ich prítomnosť bola viditelne zredukovaná a po dlhodobom užívaní úplne zmizli. Efekty tejto rastliny mali možnosť vyskúšať aj český lekári.

 

 

Balenie: 120 tabliet / á 500 mg


 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info