Vilcacora 50 tbl.

Vilcacora 50 tbl.

Uňa de gato , Uncaria TomentosaPrípravok Vilcacora má silné imunostimulačné, regeneračné a antioxidačné vlastnosti.Je to doplnok výživy vhodný pri:• rakovine, zápaloch, reumatizmu, crohnovej choroby,• pásových oparov, alergiách, vredových chorobách,• depresiách, následkov otravy, chorôb vyvolaných vírusom hiv,• kŕčových žílách, oslabenom zraku,• veľmi vhodná pre fajčiarov. Vilcarora je liana amazonského pralesa rastúca do plnej zrelosti 20 rokov, ku ktorej dnes smeruje pozornosť nielen verejnosti uznávajúcej alternatívnu medicínu, ale i vedeckej verejnosti. Domorodé kmene používajú Vilcacoru najmä pri rôznych virózach, zápaloch, reumatizmu, žalúdočných vredov a rakoviny.

10,90 € s DPH

Výrobca: HEMANN

Už veľa rokov prebiehajú výskumy tejto rastliny a v nej obsiahnutých látok, ktoré svojimi účinkami doslova prekvapujú. Podľa dostupných informácií výskumu prebiehajú na popredných vedeckých pracoviskách na oboch amerických kontinentoch, v Rakúsku, Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, Taliansku a Japonsku. Z uverejnených informácií vyplýva, že účinky Vilcacory na živý organizmus sú úplne ojedinelé – zvyšujú imunitu o 60%. Je to podporný prostriedok ktorý je doplnok výživy v období keď organizmus bojuje so: zápalmi, virózami, infekciami, kandidózou, Crohnovej choroby, astmy, alergií, choroby obehového systému a rakovinových nádorov. Vilcacora sa používa aj ako doplnok výživy u osôb infikovaných vírusom HIV ( AIDS ) . Doporučená denná dávka je 2 až 3x denne 1 tableta.

Mailaenderové štúdie ( SRN ) dokazujú, že pri rozbore moču 100 fajčiarov bola vo všetkých prí-padoch preukázaná prítomnosť zmutovaných látok, ktoré bývajú príčínou rakoviny.Ich prítomnosť bola viditelne zredukovaná a po dlhodobom užívaní úplne zmizli. 

Balenie:
50 tabliet /a500g biomasy

Doporučená denná dávka: 2 x denne 1 tableta
V niektorých prípadoch je vhodné zvýšiť dávku 2 až 3 násobne.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info