Annona muricata forte

Annona muricata forte

Annona forte je extrakt z listov rastliny Annona muricata. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou.Použitie Annony forte je priaznivé ako podporná terapia pri onkologických ochoreniach, má antivírusové, antimikrobiálne a antiparazitické účinky. Pri depresiách, strese a nervových poruchách, znižuje krvný tlak a priaznivo pôsobí pri cukrovke. Annona forte ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pečene, sleziny, žalúdka, troch žiaričov (troch ohnísk), perikardu. Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. 

35,50 € s DPH

Zloženie a účinky Annony forte
Annona muricata
Táto rastlina je známa aj pod názvom graviola. Jej domovom sú oblasti peruánskej Amazónie. Stále zelený strom nižšieho vzrastu charakterizujú polodlhé listy a chutné plody, známe ako guanabana. Pod povrchom skrývajú sladkokyslú dužinu krémovej konzistencie, ktorá pripomína kombináciu chute jahôd a banánov.

Používanie annony v tradičnej medicíně môžeme nájsť už v predkolumbovskej ére. Svoje využitie majú všetky časti stromu vrátane kôry, listov, koreňov, ovocia a dokonca aj semien. V peruánskych Andách sa čaj z listov užíva proti zápalu slizníc a drvené semienko proti vonkajším aj vnútorným parazitom. Kôra, korene a listy našli v Brazílii svoje uplatnenie pri liečbe cukrovky, ako sedatívum a proti kŕčom. Domorodé kmene v Guyane používajú čaj z listov alebo kôru ako sedatívum a tonikum na srdce. V brazílskej Amazónii sa čaj z listov užíva ne liečbu pečene a olej z listov a nezrelých plodov, zmiešaný s olivovým olejom, sa odporúča pri neuralgiách, reumatizme a artritíde. Na Jamajke, Haiti a v Západnej Indii sa ovocie alebo ovocná šťava z annony užíva proti parazitom, horúčke, hnačke. Kôra, prípadne listy sa používajú proti kŕčom, ako upokojujúci prostriedok, pri srdcových ochoreniach, kašli a chrípke.

Odporúčané dávkovanie:
2–7 kvapiek 1–3x denne
Prípravok je svojimi vlastnosťami vhodný na použitie v cykloch neprekračujúcich 30 dní. Odporúča sa opakovať ich nanajvýš 2–3x ročne.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Na podporu detoxikácie tela je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín!

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je vhodný pre osoby s veľmi nízkym krvným tlakom. V prípade, že po konzultácii s lekárom si okolnosti vyžadujú dlhodobejšie používanie, odporúčame kombináciu s probiotickým produktom na optimalizovanie črevnej mikroflóry.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Peralgin Energy

    Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení...

    28,60 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info