Fe - železo kapsuly

Fe - železo kapsuly

Kapsule Fe obsahujú výťažky z 6 rastlín a sú bohaté na železo, rutín, vitamín E a vitamín C. Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva aj k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa do organizmu. Olej z pšeničných klíčkov podporuje metabolizmus, imunitný, nervový, tráviaci a srdcovo cievny systém, plodnosť, menštruáciu a duševné zdravie. Ríbezľa čierna pôsobí ako antioxidant a podporuje vylučovanie vody z tela. VegetariánskyVegánskyBezlepkový 100% prírodný

9,90 € s DPH

Výrobca: VITAMIN BOTTLE

FE - ŽELEZO KAPSULY

 

Železo je základnou zložkou hemoglobínu (červeného krvného pigmentu), ktorý zabezpečuje prenos kyslíka do všetkých buniek tela. Prvým príznakom jeho nedostatku v organizme je únava, slabosť. Nedostatkom železa, teda kyslíkom je postihnutý aj mozog.Zvýšený prísun železa pocitrebujú najmä tehotné ženy v posledných mesiacoch tehotenstva a starší ľudia.

Železo prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Ppomocou vitamínu C je ľahko vstrebateľný v organizme. Napomáha k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Stimuluje a posilňuje imunitný systém. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu v kostiach, kĺbov, chrupavkách, ďasien, zubov a kože. Podporuje nervový systém a psychickú pohodu. 

Je výborným doplnkom pre športovcov a ľudí so zvýšenou fyzickou námahou.

 

Zloženie:

výťažok z červenej repy

výťažok z čiernej ríbezle

výťažok z ruže šípkovej

 

Dávkovanie: 

1 kapsula denne - 28 mg železa (200% ODD) a 40 mg Vitamínu C (50% ODD)

Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť.

Nenahrádza pestrú stravu.

 

Obsah:

30 kapsúl

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info