Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Vilcacora 120 tbl.

Vilcacora, alebo mačací dráp, či Uňa de gato v tabletkovej forme. Táto skvelá liečiva rastlinka má silné imunostimulačné, regeneračné a antioxidačné vlastnosti.Vhodná k prevencii a na riešenie problémov:- rakoviny, zápalov, reumatizmu, crohnovej choroby,- pásových oparov, alergií, vredových ťažkostí,- depresií, následkov otravy, ťažkostí vyvolaných vírusom hiv,- kŕčových žíl, oslabenie zraku,- veľmi vhodná pre fajčiarov.

Katalógové číslo 315
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 19,50 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

VILCACORA je liana amazonského pralesa rastúca do plnej zrelosti 20 rokov, ku ktorej dnes smeruje pozornosť nielen verejnosti uznávajúcej alternatívnu medicínu, ale i vedeckej verejnosti. Domorodé
kmene používajú Vilcacoru najmä na liečenie rôznych viróz, zápalov, reumatizmu, žalúdočných vredov a rakoviny.

Už veľa rokov prebiehajú výskumy tejto rastliny a v nej obsiahnutých látok, ktoré svojimi účinkami doslova prekvapujú. Podľa dostupných informácií výskumu prebiehajú na popredných vedeckých pracoviskách na oboch amerických kontinentoch, v Rakúsku, Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, Taliansku a Japonsku. Z uverejnených informácií vyplýva, že účinky Vilcacory na živý organizmus sú úplne ojedinelé – zvyšujú imunitu o 60% . Medzi zaujímavosti patrí - vyprovokovanie organizmu k boju s chorobami, potlačovanie zápalov, viróz, infekcií, kandidóz, Crohnovej choroby, astmy, alergií, ťažkostiach obehového systému a rakovinových nádorov. Vilcacora je používaná i na podporu ľudí infikovaných vírusom HIV ( AIDS ) .

Dávkovanie:

2 až 3x denne 1 tableta.

Nenahradzuje pestrú stravu.

Balenie: 120 tabliet / á 500 mg

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. 

Výrobca HEMANN
Katalógové číslo 315
EAN 85911925

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON