Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Biorezonancia, moderný spôsob harmonizácie a diagnostiky

Zdieľať na sociálnych sieťach

Ak čakáte klasické vyšetrenie ako u lekára, veľmi sa mýlite. Keď sa objednáte, tak čakáte pár minút v pohodlnej a príjemnej miestnosti, kde si môžete vypiť čaj, kávu, alebo prečítať noviny. Vyšetrenie neprebieha medzi dvermi, že si nestihnete ani sadnúť, ale približne 60 až 90 minút v útulnom prostredí. Pomocou piatich snímačov, ktoré sú na vašej hlave, rukách a nohách získavame informácie. Každý orgán, baktéria, vírus, myšlienka majú vlastnú vibráciu, tieto špeciálny biorezonančný prístroj nasníma a vyhodnocuje. Neberieme vám žiadnu krv, ani iné vzorky z tela, napriek tomu poskytneme komplexný pohľad na človeka. Vyšetrenie a terapie sú úplne bezbolestné. Hneď ako prvé zistíme v akom prostredí sa najviac zdržujete, či ide o vhodné, alebo nevhodné geopatogénne zóny.

Biorezonanciou a diagnostikou pomocou špeciálneho prístroja Quantum medical biofeedback SCIO sa zaoberáme od roku 2006. Počas týchto rokov prešlo našimi rukami množstvo klientov. Tento výnimočný prístroj má v sebe quantum informácií a možnosti riešenia problému. Ponúka nie len zber informácii, ale aj terapie a  harmonizáciu, tela, energie a aj psychiky. 

Tento pristroj, ktorý bol pôvodne navrhnutý a zostrojený pre NASA  postupne  informuje o rôznych hodnotách a patogénoch. Vidíme baktérie, plesne, vírusy, alergie. Určuje aj  vhodné potraviny, problémy a nedostatok enzýmov. Poukazuje na vašu  psychiku, emócie ktoré aktuálne prežívate a ako ovplyvňujú váš zdravotný stav. Nasníma aj jednotlivé stavce chrbtice, svaly, nervovú sústavu, krv, auru, čakry, mozog, traumy, ktoré ste prežili, ale aj karmické záťaže, či nevhodnú stravu a rôzne dedičné, ale aj získané ochorenia.  Okamžite navrhuje vhodné doplnky výživy, terapie a tie, ktoré navrhne priamo pomocou tohto prístroja pri prvej diagnostike aj aplikujeme.  

Terapie prebiehajú tak, že  biorezonančný prístroj vyšle spätne do tela  frekvencie na vyváženie orgánu, psychiky, alebo stimuláciu imunitného systému a tak podporuje telo k návratu k zdravému stavu. V prípade, že zistíme nejaké vážnejšie ochorenie, každého ešte odporučíme k odbornému lekárovi. Táto liečba, alebo harmonizácia je vhodná ako doplnok liečby pri klasickom spôsobe u lekára, alebo čínskej medicíny.  

Po terapií  a biorezonancií je vhodné v ten deň si  trochu oddýchnuť. Hlavne deti a starí ľudia veľmi citlivo reagujú na terapie a môžu pociťovať v ten deň únavu. Pri zachovaní pitného režimu a pokoja na druhý deň dochádza k výraznému zlepšeniu.  V prípade možného preťaženia prístroj upozorní a vypne vysielanie frekvencií. Preto terapie sú bezpečné. 

 

Prístroj kombinujeme pri terapiách  s ďalším prístrojom EEG biofeedback na riešenie problémov s učením, autizmom a iných problémoch nie len u detí. 

 

Objednávka na biorezonanciu tu 

0902460414Komentáre


Odporúčam

Slávka

p. Miladku poznám už dlhšie a pomohla nielen mne, ale aj mojim známym, ktorí boli s jej službami nadmieru spokojní. Niekedy stačí len sa rozhýbať a zájsť k za odborníkom naslovovzatým, aby sa vám svet zmenil k lepšiemu takmer zo dňa na deň :)


Nový komentár

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency