referencie

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Mária 2.12.2019 14:55:05

Dobrý deň, bola som u vás koncom novembra s problémami so spánkom. Je to neuveriteľné, ale odkedy som vás navštívila spím bez problémov. Srdecne vám ďakujem za pomoc. Veľmi sa teším.

Terapie sviečkami 16.10.2019 17:42:08

Po včerajšej terapii telovými sviečkami a rozhovore sa mi uvoľnil nos a výborne sa mi dýcha. Konečne smrkám :) Okrem toho v práci je to s kolegyňami podstatne lepšie. Zo srdca ďakujem M.

Veronika Horváthová 30.9.2019 11:16:50

Miladku som vyhľadala pred pár rokmi ohľadom regresnej terapie, ktorá mi v tej dobe pomohla mnoho vecí pochopiť Je vynikajúca a profesionálna terapeutka a zároveň veľmi príjemná žena, čo Vám pomôže sa pri nej uvoľniť a najmä otvoriť všetky svoje skryté traumy. Tento rok mi prišiel do cesty jej kurz Rozvoj osobnosti a sociálnych vzťahov a to bol prvý krok pokračovať s ďalšími pod Miladkou. Všetkým vrelo odporúčam, či už návštevu ako klient, alebo pre svoj osobný rozvoj. Jej kurzy sú naozaj vhodné pre každého, ktorý sa chce rozvíjať a nájsť odpovede na mnohé otázky a životné situácie, či už pre svoju vlastnú cestu alebo ako profesionál pre svoju vlastnú prax. Teším sa na ďalšie stretnutia a už viem, že každý kurz prečká moje vlastné očakávania.

Elena Margetova 10.6.2019 15:40:18

Miladka je skvela a profesionalka. Kurz, ktory som u naj absolvovala ma posuva vpred..viac k sebe. Na mnohe veci mam odpovede a vdaka mnohym pochopeniam sa meni moj zivot. Dakujem a tesim sa na dalsie stretnutie.

Antónia Randikova 30.4.2019 20:10:54

U Miladky som absolvovala niekoľko regresnych terapií a zúčastnila sa aj jej kurzov. Veľmi mi počas toho pomohla s riešením problémov v práci a vo vzťahoch. Vďaka nej sa mi rozšíril obzor vnímania sveta, tiež úžasné bolo stretnutie s anjelmi ???? a ich energiou. Vážim si ju za jej profesionálny a láskyplný prístup. Je uzasná a veľa sa s ňou nasmejete. Ďakujem ???? ♥

Petra Mifkovicova 29.4.2019 21:26:57

Miladku poznám niekoľko rokov z terapií a kurzov. Je profesionalka s veľkým srdcom,pochopením a úžasnými znalosťami a veľkými schopnosti. Veľmi mi stretnutia s ňou pomáhajú! Vážim si ju a jej prácu s ľuďmi.

Sandra Kos www 12.4.2019 07:31:21

Výborný individuálny prístup, rovnako ako aj metodika teoretickej i praktickej výučby kurzu. Lektorku veľmi rada oslovím i v budúcnosti.

Elena 21.11.2018 17:08:16

Pani Miladku mi odporučila jedna moja známa. Absolvovala som zatiaľ terapie, ktoré mi pomáhajú tak po psychickej stránke ako i pri odstraňovaní problémov môjho fyzického tela. Veľmi rada k nej chodím na terapie, nabíja ma energiou, ukazuje mi iný pohľad na udalosti v prežitom živote, a tým sa mi upravuje moje zdravie. Vrelo ju odporúčam všetkým ľuďom, najmä tým,ktorí majú psychosomatické zdravotné problémy. Priamo v jej prítomnosti pocítia, že sa s ich telom, resp. ochorením niečo pozitívne deje. Ďakujem jej aj touto cestou a určite budem naďalej pokračovať v terapiách až do vyriešenia všetkých problémov, ktoré sa odzrkadľujú na zdraví. Prajem jej veľa síl, radosti a spokojných klientov

Denisa Eckmannová 18.7.2018 22:40:53

Zo srdca by som rada dala do pozornosti Miladkin kurz liecenia energiami. Miladka má v sebe vzácny dar poznania, schopností a je krásne, ako ich s láskou odovzdáva tím , ktorí chcú spoznávať samých seba, prebúdzať sa z nevedomosti a tak meniť svoj život k lepšiemu, krajsiemu, hodnotnejsiemu a pokojnejsiemu. Dokáže trpezlivo vysvetliť, naučiť,ale hlavne cez zážitok dokáže každého nechať teóriu precítiť si na vlastnom tele. Ja som nadšená, čo všetko som videla a zažila. A to som predtým na anjelov neverila. Už verím. Nie preto že Miladka povedala, ale preto, že som mohla na jej kurze naozaj zažiť ich energiu a existenciu.

Simona 30.5.2018 13:48:38

Na Miladku som prišla cez internet a verím, že ani to nebola náhoda :) absolvovala som jeden kurz a veľmi rada absolvujem ešte všetky čo ponuka. Je to človek, ktorý Vás doslovne nabíja pozitívnou energiou, núti Vás sa prirodzene zamyslieť nad vecami, ktoré možno vy sami prehliadate , lebo sa Vám skratka momentálne nechce :) miladke vďačím za veľa a to už po absolvovaní jedného kurzu, neviem si predstaviť s akým bohatstvom prídem domov po absolvovaní všetkých kurzov, ktoré mám ešte v pláne :) veľké ďakujem patrí tejto žene s obrovským srdcom a nekonečným úsmevom na perách , Ďakujem .. :)

video

                                     

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info