Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Buďte páni svojej mysle

Zdieľať na sociálnych sieťach

Naša realita a všetko čo je okolo nás, je len energia, ktorá sa správa a mení podľa toho, ako sa na ňu pozeráme. Pozorovanie a očakávania sú potom dôležite. Dôležité je, si byť vedomí mysle. Vedomí mysle sme vtedy, keď sa upokojíme upraceme si vo svojich voľne plávajúcich myšlienkach ..

 

myšlienkach, strachoch atď. .. Kto vyskúšal meditáciu či už riadenú alebo nie, dá mi za pravdu, že sa cítil inak. Zväčša uvoľnenejší, akoby sa v ňom upratalo, či poskladalo niečo na miesto. Takéto uvoľnenie nám celkovo zlepšuje pohľad na svoj život. Meditácia je jedna z ciest ako sa stať vedomí.

     V ezoterickom svete sa už dávno hovorí o tom, že zmenou mysle, slovom, meditáciou, mantrami, afirmáciou pri správnej frekvencii sa môžeme vyliečiť, alebo zmeniť svoj život. Toto bolo vedecky dokázané a vysvetlené.


     Vedci z Bostonu zistili, že meditácia okrem toho, že zlepšuje psychický stav, spôsobuje aj štrukturálne zmeny v mozgu. Skenovali mozog (magnetická rezonancia) šestnástim adeptom pred meditáciou a po meditácii. Týmto výskumom bolo dokázané, že po meditácii sa zvýšila hustota šedej hmoty v ľavej hipokampe. Zároveň zistili aj  zmeny hustoty v celom mozgu. Zvýšenie hustoty zaznamenali v miestach mozgu, ktoré ovplyvňujú pamäť, sebauvedomenie, empatiu a učenie. Zvýšením hustoty šedej hmoty za zvyšuje nervová opora pre uvedené funkcie. Zároveň vedci výskumom zistili, že v amygdale sa hustota naopak znížila, tým sa znížila úzkosť a napätie (stres).

 

   Štúdia výskumníkov Wisconsine, Španielsku a vo Francúzsku poukazuje na dôkazy špecifických molekulárnych zmien v tele po dobu intenzívnej bdelej pozornosti. Počas štúdie trvajúcej 8 hodín pozorovali meditujúcich a nemeditujúcich. Po 8 hodinách u meditujúcich osôb sa zistili zmeny. Rôzne genetické a molekulárne odchýlky, vrátane zmenených úrovní mechanizmu genetickej regulácie a znížených úrovní protizápalových génov, čo súviselo s rýchlejším fyzickým zotavením zo stresovej situácie. Teda genetické informácie sa môžu meniť podľa nášho vnímania a myslenia. Citovanie afirmácii a pozitívna myseľ nám môže pomôcť vyriešiť svoje zdravotné problémy. Avšak ak na podvedomej úrovni sú neustále protichodné postoje – negatívne myšlienky je potrebne zmeniť aj tie, ak chceme mať požadované výsledky.


     Brandon Bays vo svojej knihe Cesta opisuje svoj príbeh vyliečenia z rakoviny práve tým, že zmenila negatívne postoje – vzťah s matkou v odpustenie a teda zmenou myslenia sa vyliečila z rakoviny. Rovnakým spôsobom do podvedomia a nevedomia zasahuje aj regresná terapia. Spracovaním tráum nám pomáha zmeniť naše negatívne štruktúry v pozitívne a tým zmeniť aj silu našej mysle.

     Ruskí lingvisti odhalili, že genetický kód, alkaloidy DNA, majú rovnaké pravidla , ako všetky naše ľudské jazyky. Ľudské jazyky sú teda odrazom našej DNA [programu]. Podarilo sa im namodelovať určité frekvenčné vzorce na laserový lúč a použili to k ovplyvneniu frekvencie DNA a tým aj samotnej genetickej informácie. Základná štruktúra alkalických DNA párov a jazyk majú rovnakú štruktúru, nebolo potrebné žiadne dekódovanie, stačili len správne slová. To vedecký vysvetľuje tvrdenie, že autogénni tréning, hypnóza a podobné môžu mať silné účinky na ľudí a ich telo.

Práca s nevedomím, podvedomím a programami mysle je spôsob ako zlepšiť svoje vzťahy a svoj život. Môžete sa objednať na terapie, alebo na kurzy


zdroje :
http://www.osud.cz/jen-nekonecna-laska-je-skutecna-biologicky-dna-internet
http://www.tunedbody.com/scientists-finally-show-thoughts-can-cause-specific-molecular-changes-genes/
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S092549271000288X
http://www.digitaljournal.com/article/303289
http://www.seberizeni.cz/kvantova-fyzika-vitejte-matrixu/


Nový komentár

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency