Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Enzýmy pre zdravie

Zdieľať na sociálnych sieťach

Spôsob, ako nastoliť v tele rovnováhu a zmobilizovať imunitu je najlepšie posilniť prirodzené mechanizmy tela. Aby sme sa cítili dobre potrebuje naše telo dostať do jednotlivých orgánov a časti tela živiny. Celý proces prísunu živín začína v našich ústach. Presne tam už začína proces trávenia. Na to aby sme dobre strávili potraviny. Nemyslím tým, že nám je dobre, ale aj aby sa naozaj látky a živiny, ktoré potrebujeme dostali na správne miesta a tie ktoré nepotrebujeme vylúčili.

Na to v tele okrem iného slúžia aj enzýmy.

Podľa wikipedie enzým je v preklade kvas, inak proteín, ktorý katalyzuje chemickú reakciu. V tele živých organizmov enzýmy zohrávajú kľúčovú rolu pri premene a biochemickej reakcií od trávenia až po všetky ostatné reakcie v orgánoch, ale aj pri kopírovaní genetickej informácie. 

Enzýmy a ich niektoré vlastnosti:

  • regulujú chemickú reakciu v tele,
  • urýchľujú priebeh reakcií a tým znižujú hodnotu aktivačnej energie
  • po reakcii ostávajú v rovnakom stave ako predtým

Priebeh reakcie v tele bez enzýmov, znamená príliš veľa energie a aj nesprávna chemická reakcia a tým nedostatočné doplnené živiny na správne miesta. Enzýmy výrazne podporujú správne chemické procesy v tele. 

Tu sú niektoré doplnky výživy obsahujúce enzýmy: 

Pri nedostatku tráviacich enzýmov môžu vznikať rôzne ochorenia počnúc tráviacimi problémami až po problémy gynekologického charakteru, problémy s kosťami, zápalové procesy v tele, nedostatočná imunita atď.

 

 

Envital doplnok plný enzýmov Doplniť enzýmy je vhodné na podporu imunity, ale aj pri poúrazových stavoch, či reumatoidnej artritíde. Taktiež pri častých ochoreniach dýchacích ciest. Ale aj ako podporná liečba pri antibiotikách.

Spôsob, ako nastoliť v tele rovnováhu a zmobilizovať imunitu je najlepšie posilniť prirodzené mechanizmy tela. To sa dá práve nastolením terapie enzýmami. Telo s oslabenou imunitou nedokáže samo bojovať a posilnením enzýmov, ktoré pomáhajú štiepiť bielkoviny tuky a sacharidy na jednoduchšie zložky. Tým telo získava energiu ľahšie. Proteolytické enzýmy (napr. proteáza) štiepia bielkoviny, teda proteíny a tým pomáhajú telu zvládať zápal. Envital aj pre vegetariánov a aj celiatikov 

 

Noc a deň 
 

Ideálne spojenie výťažkov z prírody pre celý deň. DuoLife Deň je riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, enzýmy,  ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. DuoLife Noc je riešením pre ľudí, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. ideálne aj pri tetánii a únave. 100% prírodný

 

FYTOENZYME komplex doplnok výživy,  ktorý pomocou laktobacilov, byliniek a enzýmov pomáha k ľahkému vstrebávaniu a tráveniu. Podporuje rekonvalescenciu pri bezlepkovej a  bezlaktózovej diéte. Výživový doplnok Fytoenzym komplex je podpora pre vaše trávenie a vstrebávanie v žalúdku a črevách. Enzýmy v doplnku výživy podporujú rýchlejšie trávenie.

  

Ďalším skvelým doplnkom výživy plným enzýmov na úpravu ciev je: 

 

Serrapeptáza


  

Serrapeptáza podporuje zdravý cievny systém. Je získaná z priadky morušovej v procese kontrolovanej fermentácie a odstraňuje nefunkčne časti, zrazeniny a podporuje hojenie tkanív a zmierňuje zápaly, rozpúšťa fibríny a čistí cievy.

 

Prajeme vám veľa zdravia 

 

 


Nový komentár

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency