Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Fotenie aury a naše poznatky

Po polroku sme sa znova stretli v Malackách s fotografkou aury Nikolkou. Väčšina prišla druhý krát a malá hŕstka nových. Preto máme nejaké zmeny viditeľné na aure – vidíme pokrok ako kto pracuje alebo aj nie .. Ukážky zmien v aure po 5 mesiacoch – niekomu stačilo vysvetliť čo má zmeniť, niekto musel trochu na sebe zapracovať. Hlavne bolo to že všetci sme nabrali viac energie.


Počas pol hodiny sme merali na grafe na monitore situácie, čo sa deje, keď ide do meditácie akoby k anjelským bytostiam - vtedy sa na grafe stále zmenšovala prítomnosť duše človeka a ostávala len myseľ a telo ( fotografka mala strach). Aura však na tabuľke grafu ukazovala farby osôb, ktoré boli v blízkosti .

  

Po polroku sme sa znova stretli v Malackách s fotografkou aury Nikolkou. Väčšina prišla druhý krát a malá hŕstka nových. Preto máme nejaké zmeny viditeľné na aure – vidíme pokrok ako kto pracuje alebo aj nie ..

Ukážky zmien v aure po 5 mesiacoch – niekomu stačilo vysvetliť čo má zmeniť, niekto musel trochu na sebe zapracovať. Hlavne bolo to že všetci sme nabrali viac energie.


Vždy sú fotky vľavo  december 2013 a vpravo maj 2014.

 

Myslím, že všetci boli veľmi príjemne prekvapení a potešení .

 

Pre pochopenie prikladám z fb uverejnene fotky  Zlatky  ktorá sa dávala fotiť 7 rokov – zmeny neprichádzajú rýchlo a farba aury je dlho na 70% rovnaká. (Zlatka ma za sebou dlhoročný osobný a duchovný rast a preto jej aura ide od modrej cez fialovu až po indigovu).  Osoba naozaj musí niečo v sebe zmeniť, spracovať a potom sa tá  zmena odrazí aj na fotke aury. Zväčša sú zmeny postupne – ako ste videli, my sme mali zmeny aj radikálne, z oranžovej – zelená, zo zelenej fialovo modrá .. Čiže aj o dva až tri stupne.  Okrem uvedených, boli aj takí ktorým sa aura zemnila len jemne v odtieni, ale zostala základná farba rovnaká.  Súvisieť to môže s tým, že človek je rozhodnutý fungovať a riešiť práve v tomto živote niečo, kde pre neho je najvýhodnejšie vibrovať v takej farbe - frekvencii. Toto potvrdzuje zas fakt, že výrazne  zmeny farby na aure zachytené fotoaparátom nie sú tak časté.

Fotografie obdobia 7 rokov Mgr. Zlatica Mokráňová: