Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Päť Tibeťaniek

Zdieľať na sociálnych sieťach

Toto cvičenie pochádza od tibetských mníchov , ktorí veľmi dobre ovládali tok energií v našom tele a podľa toho vytvorili výbornú zostavu. Pri cvičení sa však zabúda na podstatnú vec. V kláštore boli len muži a preto cviky boli prispôsobené toku energií mužom. Ako má cvičiť päť Tibeťanov žena ?? Dozviete sa v článku :

O piatich Tibeťanoch ste už určite počuli a možno ich aj cvičili a teraz sa čudujete prečo päť Tibeťaniek??? Toto cvičenie pochádza od tibetských mníchov , ktorí veľmi dobre ovládali tok energií v našom tele a podľa toho vytvorili výbornú zostavu. Len pri cvičení sme zabudli, že v kláštore boli len muži a preto cviky boli prispôsobené toku energií mužom. Každému mužovi sa prvá čakra točí doprava, teda v smere hodinových ručičiek. Druhá čakra sa toči v opačnom smere ako prvá a takto sa to strieda. Čiže aj posledná – siedma alebo korunná čakra sa u mužov točí vpravo. Je to preto, že oni prejavujú svoje energie v hmotnom svete aktívnejšie na úrovni prvej čakry ako žena. Ženám sa prvá čakra točí vľavo a druhá , ktorá má na starosti rodenie , donosenie dieťatka sa točí vpravo. Keď to zhrniem prvá a posledná čakra u ženy sa točí vľavo. Z tohto dôvodu prvá Tibeťanka sa cvičí tak, že sa žena otáča v protismere hodinových ručičiek – vľavo a tým aktivuje všetky svoje čakry v správnom toku.

 

 


 

 

 

 

Na záver sa postavte vzpriamene , ruky dajte v bok a nadýchnite sa doplna nosom

a s vyšpúlenými ústami v tvare O vydýchnite cez ústa – zopakujte aspoň dvakrát. 

 

 

 

 

Viac o Energiach a čakrách sa dozviete tu 

Komentáre


Tibetanky

Janka

Jej, konečne som pohopila prečo som sa zle cítila pri tibeťanoch... Hlavne pri tých otočkách. konečne ich robim 21 ako sa má .


Nový komentár

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON