Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Terapie plameňom a dymom

Zdieľať na sociálnych sieťach

V našom podvedomí sú sviečky spojené s príjemným teplom, žiarou v teple domova. Niekomu prinášajú teplo, inému svetlo, ďalšiemu nostalgickú spomienku. Pre zamilovaných sú súčasťou romantiky. Avšak už v dávnych dobách Egypta, ľudia poznali ich silu liečenia. Vedeli, že ak na ceste prúdenia energia vznikne blokáda, odrazí sa to nielen na fyzickom tele, ale aj na psychike a duši. Sviečky prikladali na zapálené a rôzne časti tela, ktoré mali bolestivé.

Terapia telovými sviečkami

Verili, že oheň, ktorý v nich prúdi vytiahne bolesť, zápal, infekciu z tela. Jednoducho povedané, že oheň spáli všetky neduhy. Tak ako materiálne veci sa ohňom premenia na popol, tak aj bolesť, choroba zmizne v ohni. Sviečka uvoľní cestu k vyplaveniu toxických látok a očistí telo aj dušu, odblokuje energetické dráhy.

 

Výroba telových sviečok kedysi a dnes : 


Sviečky vyrábali z obyčajného plátna a včelieho vosku. Bol to materiál pre vtedajši obdobie bežne dostupný pre každého človeka. Spočiatku mali rôzne tvary až sa dostali do podoby dnešných telových sviečok. Predchádzali im ušné sviečky, tie im dali základ tvaru. Tvar kopíroval vstup do ušného otvoru, ktorý bol užší ako výstupný tvar, preto aby choroba nemohla späť do tela. Liečili nimi najmä infekcie, katary, bolesti, prievany, zápaly. Neboli len výsadou panovníkov, ale aj ostatným obyvateľom Egypta, nakoľko ich výroba bola prístupná z prírodných zdrojov.


Keďže oheň, svetlo je energia, ktorá prúdi, postupne prišli na to, že ňou dokážu liečiť celé telo. Spolu s poznaním ľudského organizmu, meridiánov sa liečba sviečkami rozšírila na liečbu celého fyzického aj mentálneho tela. Taktiež sa rozšírila do všetkých kútov sveta.


V súčasnej dobe je nám už známe, že liečba pomocou sviečok nezahŕňa len liečbu sluchových orgánov ale aj jednotlivé orgány, systémy, psychické bloky, energetické dráhy.


Terapia ušnými sviečkami napomáha pri prekrvení ucha, pri nádche, upchatých dutinách, bolestiach hrdla, zápaloch mandlí, bolestiach hlavy, zubov, očí, taktiež pri migréne. Odbúrava hučanie v ušiach, tlak v ušiach, posilňuje nedoslýchavosť. Sú veľmi vhodné pri prevencii hromadenia ušného mazu, svojím teplom ho rozpúšťajú a uvoľňujú sluchovody. Taktiež napomáha pri neurologických problémoch. Cez ucho takto dokážeme očistiť celý organizmus. Teplo sviečky zároveň pôsobí na reflexné zóny. Pri terapii ušnými sviečkami je dôležité, aby sa liečili obe uši, kvôli tomu, aby ľavá a pravá hemisféra mozgu boli v rovnováhe. Terapia – liečba ušnými sviečkami nemá žiadne vedľajšie účinky. Účinky liečby sú oveľa efektívnejšie pri viacnásobnej opakovanej liečbe, aj ako prevencia. Pri terapii sviečkou sa automaticky spustí samoliečebný proces v tele. Pri extrémne boľavých ušiach sú výborné konopné ušné sviečky, ktoré odstraňujú bolesť a prinášajú takmer okamžitú úľavu.
Terapiu ušnej sviečky ocenia najmä mamičky malých detí, ktoré často trpia zápalmi uší. A taktiež detí, ktoré aktívne športujú a v lete pri kúpaní, kedy sa často deťom dostane voda priamo do úška. Najlepšou prvou pomocou je práve vtedy liečba ušnými sviečkami. Zároveň terapia poskytuje pre nich dlhodobú ochranu.

 


Terapia telovými sviečkami napomáha priamo jednotlivým orgánom, systémom. Prikladajú sa zapálené priamo na boľavé miesto, akupunktúrne body, meridiánové dráhy. Nikdy sa neprikladajú na otvorené rany. Vytvoreným vákuom uvoľňujú z tela staré nahromadené usadeniny, toxíny, vďaka čomu sa cez rozšírené krvné a lymfatické cievy ľahko odplavujú z liečeného miesta. Tým sa postupne znižuje bolesť a následkom toho sa liečené miesto začne regenerovať. Hlavný liečivý účinok telovej sviečky predstavuje práve jemné vákuum, ktorého účinok je možné zvýšiť pridaním silíc alebo pomasírovaním daného miesta liečivou mastičkou priamo pred terapiou, čím sa liečené miesto prekrví a teplo oveľa lepšie pôsobí pri odstraňovaní a uvoľňovaní toxínov, zápalov, bolesti.


Telové sviečky sa používajú pri liečení:
• lymfatického systému, harmonizujú sa nimi dráhy lymfy a napomáhajú pri vylučovaní toxínov z tela
• harmonizácii vnútorných orgánov, kedy dávajú do súladu funkcie jednotlivých vnútorných orgánov
• harmonizácii dýchacích ciest, čím uvoľňujú dýchacie cesty, očisťujú a regenerujú ich
• aktivácii obličiek, kedy ich nielen očisťujú, regenerujú ale zároveň ich aj stimulujú k činnosti, nakoľko obličky sú hlavným zdrojom energie pre naše telo a často je práve v nich energia blokovaná
• ženských orgánov, ich očistenie, regenerácia, stimulácia (cysty, myómy, zrasty, zápaly, mykózy, menštruačný cyklus, menopauza)
• prebudenia sexuálnej energie, liečenie neplodnosti, harmonizácia hormónov
• tráviaceho systému a orgánov pomocou kurkumy, chudnutie, bolesti žalúdka, zápalové procesy
• cievneho systému pomocou dračej krvi, ktorá prečisťuje krvné riečište a tým cievny systém a orgány s tým spojenými
• bolesti pohybového aparátu, kĺby, kosti, chrupavky, opuchy, výrony, pomocou konope, ktoré pôsobí protizápalovo a odstraňuje bolesť
• mentálne a psychické bloky, ako strachy, depresie, úzkosti, únava
• pomocou kadidla očisťujú nielen telo ale aj ducha, pričom pozdvihujú vedomie, majú relaxačné účinky, zlepšujú náladu a zvyšujú pozornosť, uvoľňujú myšlienkové pochody
• zvyšujú detoxikačnú schopnosť kože a zároveň ju regenerujú
• prirodzene upravujú a harmonizujú energetický systém tela
• posilňujú a zvyšujú imunitu celého tela, prinášajú úľavu

 

Okrem telových a ušných sviečok poznáme aj čakrové sviečky. Už samotný názov hovorí o tom, že sú určené priamo na harmonizovanie jednotlivých čakier. Ich odblokovanie, stimuláciu a harmonizáciu. Zároveň ich prečisťujú a transformujú energiu v nich. Terapia čakrovými sviečkami zahŕňa kompletnú terapiu všetkých 7 čakier nášho energetického tela a tiež odstránenie blokov, strachov, krívd získaných počas nášho života.


Poznáme 7 hlavných čakier:
1. základná – koreňová čakra, červená farba
2. sakrálna – sexuálna čakra, oranžová farba
3. pupočná – solar plexus, žltá farba
4. srdcová – brána do duše, zelená, ružová farba
5. hrdelná – krčná čakra, bledomodrá, tykrysová farba
6. čelová – tretie oko, indigová, tmavomodrá farba
7. korunná-spojenie s universom, biela, ružová, fialová farba


Čakrové sviečky, pomôžu pri uvoľnení, rozpustení blokád a obnovení toku energie.

 

 

 Vedci, ale aj doktori pri skúmaní zistili a potvrdili bioenergetický účinok sviečok a celkové zlepšenie zdravotného stavu človeka, ktoré sa zakladajú už na mnoho tisícročných skúsenostiach ľudstva.

Pre efektívnejšie liečenie kombinujeme a používame pri terapii sviečkami zároveň aj liečenie energiou Reiki, kvantovou energiou, anjelskými energiami. Prichádza k rýchlejšiemu liečeniu a širokospektrálnejšiemu. Druh liečivej energie sa vyberá podľa daného problému a stavu klienta.

Tak ako pri každej terapii je potrebná na úplné odstránenie problémov a vyliečenie trpezlivosť a účasť samotného klienta nielen na samotnom liečení, ale aj pred ním a po ňom. Okrem trpezlivosti je to aj opakovanie a pravidelnosť liečenia.

 

Ako sa správať pred terapiou:
Deň pred terapiou je dobré, keď sa klient vyhne ťažkým, mastným jedlám, alkoholu, drogám a iným povzbudzujúcim látkam. Pokiaľ užíva lieky, je potrebné o tom upovedomiť terapeuta. Samozrejme, pokiaľ sú to lieky, ktoré sú určené diagnózou lekára, lieky ďalej užívať. Avšak ak sú to povzbudzujúce lieky, ktoré ovplyvňujú stav vedomia klienta, je dobré ich obmedziť. Najmä v deň terapie. Vyhýbať sa stresu a stresovým situáciám.


V deň terapie:
Klient pije veľa tekutín pred aj po terapii, aby sa toxíny a škodlivé látky, čo najrýchlejšie vyplavili z tela. Obmedzí fajčenie na minimálnu možnú mieru. Doporučujeme ľahké jedlá, plné vitamínov a minerálov. Celodenný relax a pokoj. Bez alkoholu, drog a iných povzbudzujúcich látok. Nakoľko sa pri terapii používajú aj liečivé energie je dobré v ten deň max. 24 hodín, obmedziť kúpanie, sprchovanie, verejné kúpaliská a podobne. Liečivá energia potrebuje svoj čas a pôsobí ešte aj po terapii, aby sa jej účinky neoslabili alebo neobmedzili spláchnutím vody. Voda ako vieme taktiež čistí a v tomto prípade, by eliminovala aj liečivú energiu na tele klienta.
Nasledujúci deň už voda pôsobí blahodárne.

Po terapii, prejavy, následky:
Po terapii sa môže stav klienta zhoršiť, ale nemusí, čo je následok regenerácie, liečenia, ktoré urýchli liečenie a teda aj prejav problému, vytiahne z tela všetky bloky, toxíny na povrch. Neľakajte sa preto, je to bežný prejav terapie, ktorý ustúpi do 2-3 dní. V prípade, že sa stav nezlepší doporučujeme kontaktovať terapeuta poprípade lekára.

Priebeh terapie:
Priamo priloženiu sviečok predchádza pohovor s terapeutom o danom probléme. Kde si terapeut overí klientov zdravotný a psychický stav. Následne terapeut vysvetlí klientovi, ako terapia prakticky prebieha. Samotná terapia telovými sviečkami trvá 30-40 minút. Pohovor 10 minút. Pri terapii čakrovými sviečkami je to minimálne 45 minút, nakoľko sa prikladá na telo 10 sviečok, na zharmonizovanie všetkých čakier. Po priložení nasleduje uzatvorenie celého energetického systému a kontrola stavu klienta spolu s jeho interakciou. 

Pri terapii sviečkami  pôsobíme aj liečivými energiami, vždy po dohode. Môžete si vybrať anjelské, reiki, 5D, alebo kvantovú vlnu. 

 

Zároveň s terapiou sviečkami je možné užívať výživové doplnky, ktoré súvisia priamo s liečením problému, stavu a ktoré zefektívnia liečenie a tým uzdravenie. Existujú bioinformačné výživové produkty, ktoré majú veľmi dobré a priaznivé účinky najmä po terapii, kedy sú odblokované všetky energetické dráhy v tele a telo na ne reaguje oveľa intenzívnejšie.

Terapia sviečkami je vhodná pre všetky vekové kategórie, nezasahuje priamo fyzicky do tela, len do jeho energetického systému.

Každý človek sa vie vyliečiť sám, avšak nie každý to zvládne sám z rôznych dôvodov. Preto existujú na svete ľudia, ktorí pomáhajú ostatným vyliečiť sa. Preto sme tu aj my, aby sme vám pomohli vyliečiť, uzdraviť sa, žiť plnohodnotný život. Radi vám pomôžeme a privítame vás.

 

Kontakt: +421905 520 365 – kontakt@milara.sk                      

Objednávky


Nový komentár

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON