Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Transformácia mysle, alebo prebudenie

Zdieľať na sociálnych sieťach

Transformácia v slovníku slovenského jazyka hovorí napr. o zmene geometrických tvarov, premene napätia, alebo prechode z jednej súradnice do inej ... Transformácia, ktorú ponúkame v poradenstve Milara je zmena, alebo prechod zo starých vzorcov, energetických tokov do novej vašej jasnejšej a vedomej podoby.

Je to zmena na úrovni mysle, programov správania, emočného náboja,  ale aj na duchovnej úrovni a energetickej úrovni tela.  Postupne počas siedmych dní spracovávame jednotlivé bloky na úrovniach čakrického energetického  systému a aury. Každá čakra okrem toho, že ovplyvňuje zdravie a činnosť orgánov je prepojená aj s našimi myšlienkami. V prípade,  že sme v tomto živote, alebo na inej duchovnej ceste zažili traumu vo vzťahu k bytiu na zemi, môže to výrazne ovplyvniť našu prvú čakru. Prvá čakra sa spája aj so samotným narodením. Rodíme sa prostredníctvom pohlavných orgánov a teda moment počatia, ale aj pôrodu je silným zážitkom ovplyvňujúcim prvú čakru a následne náš život.  Takýmto spôsobom sa postupne spracovávajú témy súvisiace s každou čakrou až po prácu s intuíciou a vedomým. Zlepšujú sa kognitívne schopnosti, ale aj schopnosť nájsť nové riešenia,  kreativita, tvorivosť. Harmonizáciou čakier a spracovaním blokov v mysli a emócie menia aj farebnosť a vibrácie vašej aury.   

Možno si dávate otázku , či je to vôbec možné.

Začnem od konca. Človek ako taký má veľký mozog a je schopný mnohých operácii a príjmu informácií, ktoré však z nejakého dôvodu nedáva do vedomia. Do vedomia sa nám dostáva cca 8% informácií, ostatné sú na nevedomých a podvedomých úrovniach.  Do vedomia sa nám nedostáva nič, čo sme  už vytvorenými vzorcami správania prevzatými od predkov, z okolia alebo vzniknutých na základe prežitého zastavili, ako ohrozujúce, alebo neexistujúce, či nedôležité. Vo viacerých článkoch som písala o tom ako si náš mozog skresľuje, dotvára, zovšeobecňuje informácie.   Náš mozog nám do vedomej časti zachytáva naučenú realitu, ale neznamená to, že je to naozaj realita. Tisícročie dôležitá logika a "realistický" pohľad na svet, aby sme vytvorili také vymoženosti, aké nám momentálna civilizácia ponúka vytesnila intuíciu a vnútorné vnuknutie a videnie ako nedôležité, alebo nedôveryhodné.  Na základe tráum, stresových situácií vytvára  náš mozog vlastné presvedčenia o svete, ktoré sú však často len ilúziou. Sklamania, des a traumy spôsobili v energetickom systéme človeka rôzne nesprávne prúdenie a  zablokovali vnímanie. Počas transformácie spracovávame tieto programy a traumy, tak aby sa uvoľnili energie a bloky v našom vnímaní. 

Náš mozog je rozdelený do dvoch hemisfér, na pravú a ľavú. Dominantná pre predošlé tisícročia bola práve ľavá hemisféra mozgu, ktorá  ovláda opačnú časť tela. Zároveň má na starosti verbálny prejav (schopnosť vyjadrovať sa), racionálny prístup k životu, logiku, matematiku, analytické a kritické myslenie, rozpoznávanie písmen, čísel. Druhá  pravá hemisféra mozgu má na starosti opačnú časť tela, v tomto prípade ľavú. Ovláda ľavú ruku. Táto časť mozgu je tá kreatívna, výtvarná, hudobná, obrazotvorná, intuitívna, emocionálna, má schopnosť vnímať 3D formy, komplexne zosúladí informácie, prináša nadhľad, ale aj nové vnímanie, videnie a fantáziu. 

Vďaka niekoľko tisícročnému povyšovaniu logiky a tým pádom ľavej hemisféry mozgu väčšina má zablokovanú intuíciu, kreativitu, ale tým pádom aj nadhľad  a "videnie". Ideálne je mať obidve hemisféry v harmónii, vtedy sa stimuluje efektívne vnímanie "reality" a aj nových vnuknutí. Medzi dvoma hemisférami je šišinka, žľaza s vnútorným vylučovaním, ktorej pripisujú vytváranie melatonínu, produkciu serotonínu (hormón šťastia), ale aj molekulu duše DMT. Niektoré zdroje ju vnímajú ako portál medzi realitou a spiritualitou. Pomocou transformácie a harmonizácie a aktivácie jednotlivých čakier s odstránením blokov sa zefektívni činnosť komunikácie medzi dvomi hemisférami a lepšie sa naštartuje naša vnútorná spiritualita.  Transformácia  je taký reštart k prebudeniu. Počas stretnutí využívame všetky terapeutické prístupy ponúkané v poradenstve Milara, napr. regresná terapia, EFT terapia, techniky koučingu, rodinné figúrkové konštelácie, hypnóza,  okrem hirudoterapie. Rovnako aj prístroje na stimuláciu mozgu EEG biofeedback a biorezonančný prístroj, telové sviečky, pracujeme s energiami. 

 

Čo si odnášate  z každého stretnutia

  • pochopenie seba a situácií  a veľké  zmeny 

  • pochopenie blízkych

  • uvedomenie možností

  • presné kroky, postupy , body ktoré chcete realizovať 

 

7 individuálnych stretnutí zameraných na komplexnú transformáciu  a reštart.

Každé stretnutie trvá cca 4  hodiny ( zvyčajne medzi  9:00 – 19.00 hod. )

Prechádzame postupne od základných tém ( potrieb) až po tie vyššie princípy a ašpirácie do budúcna.


Okruhy tém :


1. stretnutie: postoj k životu, materiálu, prírode; jedlo, telo, narábanie s energiou – únava, stabilita, spánok,
2. stretnutie: emócie, rodina, partnerstvo, otec, mama, súrodenci, plodnosť, sexualita
3. stretnutie: systém, autority, moc, uznanie okolím, sebavedomie, ocenenie, financie
4. stretnutie: láska, sebaláska, strachy, istota, bezpečie, sloboda, radosť,
5.stretnutie: slobodný prejav, tvorivosť, spontánnosť, komunikačné schopnosti, akceptácia, hranice
6. stretnutie: kreativita, vízie, spájanie, intuícia, spolupráca, riadenie
7. stretnutie: archetyp Ja ako muž/žena, JA ako vlastná podstata, prijatie seba tu ako novú vedomú bytosť

 

jedno stretnutie (4 hodín) 250€ *(7 dní= 1750)
pri platbe a absolvovaní celej transformácie  naraz je cena len  1500,- € 

Spolu 7 stretnutí x 4 hodiny, ktoré prinesú vyjasnenie vzťahu k sebe aj  k iným. Uvedomenie a uchopenie svojich zručností. Zlepšenie pamäte, energie a rovnováhu, najdenie vlastnej cesty.

 Objednávky:

 tel. číslo : +421905520365

 

 

Komentáre


Transformacia

Slavka

Toto som potrebovala ako sol. Zistit, preco sa mi udiali a deju urcite veci v zivote. Kde si blokujem svoje stastie, preco nedokazem dost dobre komunikovat a presadiť vlastny nazor. A teraz sa vsetko meni. Odporúčam vsetkym, ktori sa chcu v zivote pohnut vpred.


odporucam!

Tina

Najlepsie investovane peniaze v mojom zivote. Do seba a do zmeny. Pocas tohto tyzdna som si velmi vela veci uvedomila a odblokovala som sa v mnohych oblastiach mojho zivota. Mozem len odporucit kazdemu, kto si so sebou nesie nejake traumy minulosti a strpcuje mu to fungovanie. A vlastne odporucam uplne vsetkym. Boli to prijemne stretnutia, hoci psychicky narocne, ale clovek lepsie spozna sam seba a posunie sa.


Nový komentár

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency