Späť

2017

Tento rok sa znova obráti niekoľko krát v rýchlosti blesku koleso šťastia a preto sa môžete znenazdania dostať aj na opačnú stranu. Akoby bude skúšaná Vaša ...

2017

Po roku padaní „veži" a všetkých plánov, hraníc, lietadiel ale aj koncov ľudí a situácii, ktoré nemali budúcnosť, či pevné základy nás čaká rok plný zmien. Rok nových začiatkov, ale aj horlivého –unáhleného konania. Do popredia sa môžu dostať osoby, ktoré dokážu okúzliť spôsobmi a vzhľadom. Avšak aby zvládli to čo chceli bude meraná zmysluplnosť ich konania v súlade s okolím, s dobrom. Aj ak vy chcete v niečom uspieť prv ako sa do toho pustíte spýtajte sa sami seba aký to má zmysel a čo to donesie vášmu okoliu... Podľa tohto budú ešte pomaly padať všetky projekty, ktoré nič nepriniesli... Tento rok sa znova obráti niekoľko krát v rýchlosti blesku koleso šťastia a preto sa môžete znenazdania dostať aj na opačnú stranu. Akoby bude skúšaná Vaša vytrvalosť a húževnatosť. Ak si pamätáte roky 2008-2010 tak v rýchlosti sa akoby modely tohto obdobia zopakujú, ale v krátkom čase. Budeme odpovedať sami sebe a svojmu vlastnému svetu na otázky z oblasti vzťahov, kariéry ale aj seba hodnoty. Znova sa môžu dostať na pretras témy ako je hospodárska kríza, bublina okolo nehnuteľnosti, ale na rozdiel od predošlého obdobia bude sa dariť novým neštandardným projektom v oblasti architektúry. Rozvoj vo veľkom hlavne taký, ktorý akceptuje silu a ekológiu okolia.


Napriek všetkému toto by mal byť rok plný možnosti, úspechu, nových osobností. Ideálne je viac veriť na intuíciu a nechať sa riadiť vnútrom a nie len tým čo fungovalo doteraz. Je potrebné si stanoviť jasne cieľ , poprípade postupnosť krokov a zbytočne sa nepreťažovať viacerými projektami naraz.


Tento rok nás bude učiť rozlíšiť medzi egocentrickým mám sa rád a zmysluplným sebahodnotným mám sa rád... Kto nemá rád naozaj sám seba aj s prijatím všetko „Ja" nie je schopný mať rád a akceptovať nikoho. Od roku 2013 do 2015 nás tlačilo do sebapoznania aj na úrovni ktorú v sebe potláčame a odmietame, aby sme vedeli správne prijať seba so všetkým. Odpustiť seba a upustiť z potreby mať sa rád len „dokonalý bez chýb" nás malo naučiť sa mať radi aj so všetkým čo sme. Takto vyzbrojení sme boli schopní lepšie budovať vzťahy s okolím v sebaúcte a úcte navzájom. To čo nebolo pochopené a prijate sa otriaslo v roku 2016 a postupne aj otrasie a rozpadne. Tento rok nás učí pozerať viac do vnútra k podstate a nie len na obal. Napriek tomu, že okolie sa nám bude chcieť zapáčiť práve povrchom, my sa potrebujeme naučiť pozerať a chápať cez, a v...

Zároveň budú prichádzať obrovské príležitosti k zárobku, kariére, rok bude fandiť hlavne finančníkom, bankárom, investorom ale aj obchodníkom. Zároveň aj stavbárom, architektom a všetkým čo budú tvoriť niečo nové.
Toto je rok tímovej práce a spolupráce. Spolupráce mužského a ženského princípu. Dariť sa bude predovšetkým tým, ktorí sú schopní spolupracovať a spájať sa. Porastú skupiny a spoločnosti smerujúce , podporujúce túto myšlienku.
Rovnako prekvitať budú rodiny, kde je rovnováha medzi mužom a ženou. Zastaralé princípy, kde bol boj, alebo striedanie moci muža a ženy v rodine budú naďalej padať a strácať svoju silu. Rovnako sa to bude premietať aj v krajinách, kde vládne jedno pohlavie nad druhým. Rast a silu naopak budú naberať spoločnosti a rodiny, kde bude mužsko-ženský princíp vyrovnanejší.


Avšak pozor na nečakane zvraty-„výbuchy", explóziu národov pochádzajúcich od slnka. Pokiaľ sa dohodnú a správne určia hranice a spoluprácu aj krajiny, mohol by to byť prelomový rok úspechu.

Rok 2017 je rokom potenciálu, výbornej pozitívnej energie ale je len na nás ako budeme s ňou narábať. V každom prípade má tento rok potenciál sa stať tým najlepším rokom za posledných 20 predošlých a priniesť úspechy v kariére, osobnom živote ale aj osobnom či duchovnom raste. Dôležité budú naše rozhodnutia a hlavne vnútorné pohnútky, ktoré k tomu rozhodnutiu prispeli. Nezabúdajte všetko má mať zmysel a prinášať dobro aj okoliu .

Je to rok keď sme sa na chvíľu dostali do fázy prázdna a po padnutej veži nám ostáva postaviť niečo čo je dokonalejšie a lepšie, alebo plakať nad zrúcaninou... Ako naplníte vy rok?

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info