Späť

Fotenie aury a naše poznatky

Po polroku sme sa znova stretli v Malackách s fotografkou aury Nikolkou. Väčšina prišla druhý krát a malá hŕstka nových. Preto máme nejaké zmeny viditeľné na aure – vidíme pokrok ako kto pracuje alebo aj nie .. Ukážky zmien v aure po 5 mesiacoch – niekomu stačilo vysvetliť čo má zmeniť, niekto musel trochu na sebe zapracovať. Hlavne bolo to že všetci sme nabrali viac energie.

Fotenie aury a naše poznatky

Počas pol hodiny sme merali na grafe na monitore situácie, čo sa deje, keď ide do meditácie akoby k anjelským bytostiam - vtedy sa na grafe stále zmenšovala prítomnosť duše človeka a ostávala len myseľ a telo ( fotografka mala strach). Aura však na tabuľke grafu ukazovala farby osôb, ktoré boli v blízkosti .

  

Po polroku sme sa znova stretli v Malackách s fotografkou aury Nikolkou. Väčšina prišla druhý krát a malá hŕstka nových. Preto máme nejaké zmeny viditeľné na aure – vidíme pokrok ako kto pracuje alebo aj nie ..

Ukážky zmien v aure po 5 mesiacoch – niekomu stačilo vysvetliť čo má zmeniť, niekto musel trochu na sebe zapracovať. Hlavne bolo to že všetci sme nabrali viac energie.


Vždy sú fotky vľavo  december 2013 a vpravo maj 2014.

 

 

 

 


  

Myslím, že všetci boli veľmi príjemne prekvapení a potešení .

 

Pre pochopenie prikladám z fb uverejnene fotky  Zlatky  ktorá sa dávala fotiť 7 rokov – zmeny neprichádzajú rýchlo a farba aury je dlho na 70% rovnaká. (Zlatka ma za sebou dlhoročný osobný a duchovný rast a preto jej aura ide od modrej cez fialovu až po indigovu).  Osoba naozaj musí niečo v sebe zmeniť, spracovať a potom sa tá  zmena odrazí aj na fotke aury. Zväčša sú zmeny postupne – ako ste videli, my sme mali zmeny aj radikálne, z oranžovej – zelená, zo zelenej fialovo modrá .. Čiže aj o dva až tri stupne.  Okrem uvedených, boli aj takí ktorým sa aura zemnila len jemne v odtieni, ale zostala základná farba rovnaká.  Súvisieť to môže s tým, že človek je rozhodnutý fungovať a riešiť práve v tomto živote niečo, kde pre neho je najvýhodnejšie vibrovať v takej farbe - frekvencii. Toto potvrdzuje zas fakt, že výrazne  zmeny farby na aure zachytené fotoaparátom nie sú tak časté.

Fotografie obdobia 7 rokov Mgr. Zlatica Mokráňová:
  

 

A k nášmu malému skúmaniu:
Teda podľa skúsenosti niekoľkoročnej fotografky aury nie je možné aby sa diali zmeny z hodiny na hodinu v aure, vždy tam ostane 70% dominantnej farby.
Ale my však vieme, že existujú osoby tzv. empati . Podľa vyjadrenia fotografky empati , ktorí prebrali emócie v danej chvíli vidíme zväčša na ľavej strane pri ruke – teda na pravej strane fotky. Ďalej existujú však ľudia s aurou indigovou, krištáľovou, dúhovou.

Aura indigová sa na fotke zachytiť dá, tu je ukážka :
 

 

Aura krištáľ sa však vyznačuje tým, že ako krištáľ vtiahne do seba všetky spektra farieb a ich odráža. Ďalšie spektrum je  dúhová. Mohli by sme to zachytiť na farebnom spektre aury hneď, alebo možno aj takto:

 

 

Fotka aury v decembri 2013, keď v miestnosti nebol nik, len fotografovaná osoba (skúmana) a fotografka Nikolka, vtedy  s modrou aurou:

 

 

Fotka aury 19 máj 2014 o 9:30 hod. , keď v miestnosti bola okrem fotografky, fotografovanej aj osoba so zelenou aurou : 

Fotka aury 19 máj 2014 o 13:40 hod , keď v miestnosti bola navyše  dcéra so žltou aurou : 

 

Počas pol hodiny sme merali na grafe na monitore situácie, čo sa deje, keď ide do meditácie, akoby k anjelským bytostiam. Vtedy sa na grafe stále zmenšovala prítomnosť duše človeka a ostávala len myseľ a telo ( fotografka mala strach). Aura však na tabuľke grafu ukazovala farby osôb, ktoré boli v blízkosti . Postupne sa zas vrátila akoby do svojho tela a uzemňovala sa, teda začala viac prejavovať seba i keď to nešlo úplne, lebo v miestnosti sa stále nachádzali osoby a aj dcéra. 
 Fotka aury , keď bola snaha akoby uzemniť sa o 14:10 hod. toho istého dňa:

 

 

Pri ďalšom meraní zaujímavosťou bolo, že sa menili farby čakier na bielo, ale od spodnej postupne hore. Pri myšlienke vizualizovať si ružovú – sa postupne ružová dostavala do čakier a aj do aury . Nakoniec keď odišli osoby z miestnosti a ostala tam len prítomná fotografka, vzdialená asi na 3 m. Ostávala aura a čakry skúmanej na monitore biele. Akonáhle sa fotografka priblížila aura skúmanej sa menila na fotografkinu  momentálnu farbu aury -fialovo ružovú.

Môže to znamenať, že fotografia zachytí len momentálny stav človeka , ale aj možno osoby, ktoré sú blízko fotiacej osoby. To však fotografka nepotvrdila, skôr tvrdila, že sa mení aura v ten deň max. na 30%. Môže to znamenať, že je to človek empat – ale farba sa menila na pravej strane, teda aurický prejav bol taký ako osôb okolo. Empatia je skôr podľa fotografky vidieť na ľavej strane aury (pravá strana fotky), kde sú skôr emócie. Ďalšou možnosťou je, že by to mohla byť aura krištál, či dúha. 

Náš malý výskum bude pokračovať pri ďalšom fotení 


  

Dúhova aura:  "Takže dúhové sú žiariče, ktoré podnecujú ľudí čistiť sa… a zároveň do nich pretláčajú veľmi nenápadne vlastné naladenie. Dúhové sú ladičky; ak sa stávame dúhou, stávame sa všetkým spojeným do jedného plynulého útvaru. Bez nejakých ostrých hrán a bez extrémnych výkyvov hore a dolu. Teda… výkyvy sa samozrejme môžu vyskytnúť. Ale rýchlo sa vyrovnávajú. Dúhové deti sa automaticky čistia a automaticky pôsobia spojito na všetkých frekvenciách. Kým krištáľové pôsobia na jednej frekvencii, dúhové pôsobia v spektre; pôsobia na rôznych ľudí rôzne. Jednoducho vyžarujú veľa farieb naraz; veľa odtieňov seba naraz. Sú veľmi prispôsobivé a nekonečne premenlivé; dokážu sa presne naladiť na potrebnú vlnu a veľmi rýchlo zmeniť vlnu a naladiť sa na ňu rovnako presne ako predtým. Ak je okolo dúhového dieťaťa trebárs päť ďalších ľudí, z ktorých každý „vysiela“ na inej frekvencii, tak podľa toho, s kým práve komunikuje, je vyžarovanie dúhového dieťaťa identické alebo veľmi blízke vyžarovaniu daného partnera. V tom je ich majstrovstvo; dúhové deti jednoducho dokážu v ľuďoch vyvolať to najlepšie iba tým, že s nimi komunikujú a tak ich nenápadne vedú k tomu, aby presne takí boli najlepší, akí môžu byť.

Krištáľ je ideálny žiarič; kremeň, ktorý je jeho základom, je dokonalý kryštál. Je to oxid kremičitý, SiO2. Jeho molová hmotnosť je 60… Jeho súčet je šesť a šestka znamená lásku. Nula je obohatenie mocou. Kryštály vo všeobecnosti sú vynikajúce žiariče; najlepšie sú vtedy, keď sú prírodné. Niektoré kryštály nemajú konkrétny tvar, sú amorfné. Kremeň sám osebe dokáže nadobudnúť amorfné formy; ale ak sa bavíme o krištáli, tak to je čistý kremeň bez prímesí. Čo znamená, že jeho žiarenie je univerzálne. A tu sme pri tom, čo vlastne robia tie krištáľové deti. Sú to žiariče.A zároveň výborné čističe; krištáľ je úžasný prostriedok na upokojenie, schladenie. Vyžaruje na určitej frekvencii a upokojuje ľudí. Pôsobí na nich; ale bez toho, aby si to ostro uvedomovali.Krištáľové pôsobia nenápadne a ladia človeka na určitú frekvenciu, ktorá mu prospieva. Zároveň do seba odvádzajú negatívne vibrácie a čistia daného človeka. Preto sa na krištáľové deti naväzuje veľa nízkych vibrácii; to nie je tým, že by ony samé boli v podstate zlé, ale o to, že prirodzene tieto nízke vibrácie priťahujú. Sú to výborné transformátory, spoločne s tým, že vyžarujú. Odvádzajú teda nízkovibračné energie a vyžarujú vysokovibračné.

Indigo pôsobia tak, že im človek začne odporovať a tým sa učí.  Indigo sú veľmi výrazné osobnosti, až natoľko výrazné, že ľudia na ne reagujú veľmi intenzívne. Buď ich milujú, alebo ich neznášajú; indigo sú jednoducho ako veľmi surové kryštály ešte nevybrúsené, a vypustia z úst čokoľvek bez toho, aby si najprv premysleli možné dopady. Pretože jednoducho na to majú právo; pretože sú také, aké sú. To je prvotná fáza na postup do fázy krištáľového dieťaťa a ako posledná je faza dúha."

Indigové dieťa – je ako zrkadlo v ktorom sa odrážajú chyby a negatíva
Krištáľové dieťa –  pohltí negatíva a zjemňuje vibrácie okolia
Dúhové dieťa – mení negatíva na pozitíva a tie nám zrkadli

 

 "dúha,krištáľ, indigo"- zdroj : duhaduse.wordpress.com

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info