Späť

Priestor v ktorom žijeme..

Vedeli ste, že nesprávne točenie energie v priestore domova, kancelárie môže ovplyvniť vaše zdravie?

Prišla ku mne klientka u ktorej sme riešili problém s nadváhou a osamelosťou. Spoločne sme zmenili stravovacie návyky, začala pod dozorom trénera cvičiť.

Spracovali sme všetky postoje a bloky v  terapii a výsledok  sa dostavil - keď si v  terapii uvedomila, že má doma  obraz samej obéznej ženy.

 Po odstránení obrazu z nesprávnej zóny a doplnením správnych symbolov sa zmenil jej život.

   

Vedeli ste, že nesprávne točenie energie v priestore domova, kancelárie môže ovplyvniť vaše zdravie?

Podľa toho ako máte uložené predmety a nábytok, aké symboly máte na vašich obrazoch sa točia energie v priestore a naberajú na svojej kvalite. Niekedy však to nemusí byť v prospech Vás. Dlhodobé negatívne vibrácie môžu zmeniť vaše energie tela a tým aj vaše zdravie. Takýmto spôsobom sa energie odrazia aj na našom výkone v práci, na tom ako sa pri nás cítia naši klienti, zákazníci, alebo spolupracovníci, nadriadení.

Vplyv energie sa odráža aj na našich vzťahoch. Jednou z dôležitých vecí, keď chceme žiť v harmónii je mať v harmónii aj priestor v ktorom žijeme.

Práca s energiami a správne rozmiestnenie nábytku a veci v našom priestore sa zaoberá starodávne čínske umenie feng šuej.

Pomocou neho vieme navodiť harmóniu vo svojom obydlí, či pracovnom prostredí.


Sama z praxe viem aký veľký vplyv mal na  vzťahy nesprávne zavesený   obraz, alebo ako sa menili výsledky v práci pri nesprávne otočenej fontáne.


Ponúkame Vám možnosť naučiť sa chápať energie a získať základné skúsenosti ako zmeniť svoj priestor a tým aj svoj život.
 

KURZ FENG ŠUEJ  - živly a harmónia v priestore 

Pozývame Vás na seminár vedený odborníčkou vo Feng Šuej Ing. Martinou Mikovou.

 

Malacky , ul. 1.mája 5 - poradenstvo MilaraTu sa dozviete viac a môžete sa aj prihlásiť 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info