Dračia krv 50ml

Dračia krv 50ml

Dračia krv Croton lechleri Muell . (Arg.)Živica, výživový doplnok, prírodné antibiotikum Vlastnosti:antibakteriálne vlastnosti,antimikrobiálne,antivírové,protiplesňové,antioxidačné ,hemostatické vlastnostiZ juhoamerickej byliny Sangre de Drago v  ľudovom liečiteľstve sa používa u miestnych kmeňov na podporu zdravia a k celkovej ochrane.

10,12 € s DPH

11,90 € s DPH Zľava 1,79 €

Výrobca: GOOD NATURE

DRAČIA KRV

Aktivuje kostnú dreň, pri anémii a leukémii pozitívne ovplyvňuje regeneráciu krvi. Činnosť pľúc a srdca sa zlepšuje. Taktiež zlepšuje kvalitu kĺbov a kostí, pomáha pri artróze, problémoch s krčnou a dorzálnou chrbticou. Je možné ho využiť v zubnom lekárstve ako pomoc pri krvácaní ďasien, paradentóze, tiež pri zvýšenej kazivosti zubov a po ich extrakcii.

Genetickú informáciu buniek chráni proti poškodeniu, pôsobí pri Parkinsonovej chorobe, pri zníženej funkcii štítnej žľazy,  zápale trojklanného nervu, pri poruchách CNS, borelióze, bercových a žalúdočných vredoch, pri zápaloch tenkého a hrubého čreva, hnačkách, nafúknutí a pri tráviacich problémoch, taktiež pri roztrúsenej skleróze a diabetese.

Pomocou svojho antioxidačného pôsobenia ochraňuje bunky pred poškodením UV žiarením (napr. pri opaľovaní v soláriu). Navonok napomáha k regenerácií odrenín a vnútorne proti zvýšenej tvorbe modrín. Podporuje hojenie a zacelenie rán. Zároveň chráni pred vzniknutím infekcie. Veľmi dobrá je  na  vyplachovanie, či kloktanie pri zápale mandlí, či pri zápaloch ústnej dutiny, zubov a pod.
Napomáha pri odstraňovaní bradavíc.  Taktiež uľaví po bolestivom bodnutí hmyzom.

 

Zloženie:

100% čistý, neriedený latex-živica Croton lechleri Muell.(Arg.)

 

Dávkovanie:

Vnútorne sa obvykle užíva 10 kvap. rozpustených v 0,2l - 0,3 l vody. Piť max 3x denne. Pre vonkajšiu aplikáciu nanesieme neriedený latex na postihnuté miesto a necháme zaschnúť

Odporúčaná denna dávka sa nesmie presiahnuť.

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Nie je to náhrada rozmanitej stravy.

 

Obsah  balenia: 50ml

 

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info