Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Aloe vera DuoLife

Aloe vera v najvyššej kvalite, konzervované paskalizáciou a v skle. Obohatené o bylinky, ktoré podporujú jeho liečivé schopnosti. Urýchľuje hojenie rán spomaľuje procesy starnutia. Reguluje hladinu žlče v tele. Posilňuje správnu funkciu čriev. Podporuje likvidáciu zápalov v žalúdku a pálenie záhy. podporuje obnovu črevnej mikroflóry. Pôsobí protialergicky a protizápalovo, 100% prírodný.

Katalógové číslo 752
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 35,40 €
Pôvodná cena 39,70 €
Ušetríte 4,30 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ALOE VERA DUOLIFE

/výživový doplnok je aj súčasťou balíčka " Zdravé trávenie"/

DuoLife Aloe je hladké aloe vera obohatená medom a oreganom. Má výborne omladzujúce schopnosti z von ale aj vnútorné organy.  Prirodzene hustá, nepredvídateľná pitná dužina získaná z listov aloe viniča.

 DuoLife Aloe je prirodzeným zdrojom zdravia a krásy. Vďaka svojim čistiacim vlastnostiam poskytuje regeneráciu celého tela.

DuoLife Aloes, vďaka jedinečnej forme, obsahuje viac ako 200 účinných látok, ktoré podporujú prirodzenú detoxikačnú funkciu tela. 

Vďaka vysokému obsahu antioxidantov posilňuje nielen imunitný systém, ale aj pomáha dodávať kyslík kožným bunkám, čo prispieva k spomaleniu procesu starnutia a zvyšovaniu jeho elasticity.


Vedeli ste, že ... Aloe šťava je známa už tisíce rokov a používa sa ako vynikajúci liek ako spôsob večnej mladosti. Aloe je  bohaté na antioxidanty a aminokyseliny, ktoré sú stavebným kameňom pre proteíny. Okrem toho je to známy adaptogén, ktorý podporuje prirodzenú imunitu tela. 


Aloe vera pulpa

 perfektne čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie a pomáha vyčistiť telo od toxínov. Okrem toho je to zásaditý alkalický produkt, ktorý alkalizuje telo obnovením jeho acidobázickej rovnováhy.

Multikultúrny med

je skutočným bohatstvom prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a minerálov s neobvykle vysokou absorpciou. Je charakterizovaný vysokým obsahom kremíka - základným prvkom pre obnovu pokožky a vlasov a bol už stovky rokov uznávaný ako hodnotný výživový produkt pri fyzickom a duševnom vyčerpaní tela.

Oregano

sa široko používa v medicíne a kozmetike. Oregano extrakt zlepšuje trávenie a vstrebávanie vitamínov a minerálov a vďaka vysokému obsahu antioxidantov účinne bojuje s voľnými radikálmi. Zároveň bojuje proti plesňiam a candide.

Objem:

750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizáciou

Dávkovanie:

1x denne 50 ml alebo 2x denne po 25 ml pred jedlom 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí.


Výrobca duolife
Katalógové číslo 752
EAN 5904213000978

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency