Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

svetelná bio lampa

Svetelné zariadenie pod názvom bio lampa sa používa na tzv. svetelnú terapiu. Poznáme ju pod názvom terapia- fototerapia, alebo svetelná terapia už dlhší čas. Jej efekt sa využíva pri riešení psychických, ale aj fyzických problémov.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 64,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

  Svetlo bio lampy  je liečive, pretože dokáže koncentrovať viditeľnú (ultrafialovú) aj neviditeľnú (infračervenú) časť svetla tak, že všetky svetelné lúče smerujú jedným smerom a  prináša žiadaný liečivý efekt.  


Ponúkaná bio lampa svieti po zapnutí trvalým svetlom. Stačí ju jednoducho postaviť na stôl vo vašej blízkosti, nadstaviť si čas svietenia a užiť si chvíľku pre seba. Nie je nutné sa pozerať do bio lampy, stačí že bude vo vašej blízkosti.  

Na čo pôsobí bio lampa : 

zlepšenie motivácie, nálady, spánku,  relaxáciu, schopnosť sústrediť sa učiť sa, pri depresii , ale aj na zvýšenie vitamínu D. 

Balenie obsahuje: lampu, nabíjací USB kábel (do PC) + USB koncovku (do siete), obal, návod.

Parametre: intenzita svetla: voliteľné od 2000 do 10000 luxov. Teplota farby svetla (chromatičnosť): voliteľné od 3000 do 6500 k (kelvinu). Veľkosť svetelnej plochy: cca 10x10 cm.

Nabíjanie: musí byť pripojená ku zdroji napojeniu(PC, elektrická sieť).  

Fotka je ilustratívna,  môžu byť malé zmeny,  dodávame značku podľa momentálnych skladových zásob.

 

Doporučený čas: 

"Pro nejlepší účinky sa v neletních měsících (v našem podnebném pásmu) doporučuje používání každý den, minimálně 30, maximálně 60 minut. Nicméně i pouhých 15 minut, zvláště po ránu, má celkem jednoznačný vliv například na zlepšení nálady a nárůst energie. Záleží také, jak blízko či daleko máte lampu umístěnou od sebe.

Názor významného českého psychiatra na světelnou terapii (fototerapii): Účinek je výrazný u 70–90 % nemocných s SAD (sezonní afektivní deprese – občas je zažije téměř každý dospělý). Plná remise se objevuje po fototerapii již po 1–2 týdnech aplikace. Její použití je bezpečné, ovšem efekt přetrvává jen krátce po době aplikace."

Doc. MUDr. Ján Praško, CS
Výrobca Galaxy
Katalógové číslo
EAN AD5039

Súvisiace produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency