Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Citáty z poradne

Zdieľať na sociálnych sieťach

„Celistvosť spočíva v tom, ostať sám sebou aj vo chvíli keď ma to núti do rozporov." Do poradenstva Milara zamieria mnohí ľudia s rôznymi problémami, alebo snahou niečo zmeniť, dosiahnuť svoj cieľ, či zlepšiť ...

         

Do poradenstva Milara zamieria mnohí ľudia s rôznymi problémami, alebo snahou niečo zmeniť, dosiahnuť svoj cieľ, či zlepšiť svoj biznis. Pri stretnutiach hľadáme riešenia a pochopenia technikami, ktoré pomáhajú klientom ísť hlbšie do svojej mysle. V praxi sa používajú eklektické metódy vychádzajúce z NLP ( neuro-lingvistické programovanie), EFT (techník emocionálnej slobody), RT (regresné techniky), hypnóza, rodinné figúrkové konštelácie a iné. Pomocou týchto techník si uvedomia rôzne nové riešenia, respektíve zmenia pohľad na situáciu, alebo uvoľnia stres. Väčšina techník končí pochopením. Klient sám príde k uvedomeniu a pomenuje čo sa mal naučiť. Každé pochopenie klienta súvisí s tým čo prišiel riešiť a dáva mu odpoveď na prvotnú otázku „PREČO?". Tieto pochopenia sú veľmi hlboké a pekné, preto vybrané zverejňujem. Verím, že prinesú zmenu, alebo hlbšiu úvahu o živote aj Vám.

Citáty z poradne:


„Celistvosť spočíva v tom, ostať sám sebou aj vo chvíli keď ma to núti do rozporov."


„Komunikovať máme začať s pocitom, že sa máme radi."


„Zem je jediná realita, kde sa dajú prežiť EMÓCIE tak intenzívne."


„Láska nie je milujeme sa, lebo sme takí. Láska je milujeme sa, aj keď sme takí."

„ Vernosť je opak prázdnoty."


„Láska je opak strachu. Všetko čo sa deje v rozpore s harmóniou konáme na popud strachu. Premeniť strach na lásku je riešením."

„Napriek všetkému rozhodujem sa so sebou, svojim okolím, s ľuďmi a životom uzavrieť mier."

 


Nový komentár

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency