Rodinné konštelácie - figurkové rozostavenia

Vzťahové ( rodinné) konštelácie s figurkami

Vzťahové ( rodinné) konštelácie s figurkami

 Systémové, rodinné konštelácie,  alebo vzťahové konštelácie, aj takto by sme mohli nazvať terapiu, ktorá nám pomáha riešiť postavenie v určitých situáciách. Pomocou figuriek si klient rozostaví celú rodovú, či firemnú alebo inú pozíciu a postupne odhaľuje príčinu vzniku jeho problému. Takýmto spôsobom sa môžeme zbaviť nesprávnych pohľadov, návykov, modelov správania, alebo pochopiť konanie našich blízkych. Tiež zmeniť svoj postoj vo výchove vlastných detí, alebo zbaviť sa rodinnej záťaže a chorôb prenášaných v rode. Počas terapie si klient uvedomuje postoje ktoré v podstate len prebral od svojich predkov a ma možnosť uvedomiť a prijať sám seba.

Táto psychoterapeutická metóda „Rodinné konštelácie“ v podstate usporiada systémy vo vzťahoch a pomáha nám zmeniť kvalitu k lepším a vyváženejším systémom. Pomocou nej objavíme, ale aj uvoľníme skryté väzby, ktoré nás zväzovali a uvoľníme novú energiu do budúcnosti.

Konštelácie pomocou figuriek je možné robiť individuálne a nepotrebuje k tomu ďalších adeptov.
 

Terapiou konštelácii môžeme riešiť aj tieto okruhy:

- vzťahy v rodine
- postavenie a prijatie v rodinnom systéme
- osobnostné problémy a modely správania
- kariéra, financie
- pracovné a firemné vzťahy
- životné a osobné ciele

partnerské terapie - rozobratie vzťahu kompletne  - možnosť sa objednať individuálne - jeden z partnerov alebo aj spoločne 

 Možnosť objednať sa na terapiu v:

Malackách- kraj Bratislava

skype :milara8

 

 Objednávky tu

alebo na telefónnom čísle : 0905520365,0902460414

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info