Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Finančná hojnosť

Zdieľať na sociálnych sieťach

......peniaze sú energia, nechávame ich prúdiť cez seba...... ..... sú tvorivosť, nechávame v sebe otvoriť svoju ...... ..... rozvinie sa, ako nádherný svetelný lúč..... Počas kurzu , kde jednou z technik sú aj základy z rodinných systémových rozostavení s figúrkami, sme si dali tému hojnosť...

Počas kurzu sme pracovali s témou financie a toto je záverečné uvedomenie.

Pritiahnutie hojnosti

" Stojím okolo peňazí a som veselá/ý, zdravá/ý a slobodne sa rozhodujúca/i. Cítim sa šťastne a voľne. Moje peniaze sú obrovské a stále sa točia a rozvíjajú. "

Hovoria: Stále sa zväčšujeme a rastieme. Zasypávame ťa blahobytom. My peniaze sa na teba pozeráme ako si plný šťastia, zdravia, rozvíjaš sa a tvoríš. Ako tancuješ svoj šťastný tanec života.

Ja sa pozerám ako sa peniaze od stredu rozvíjajú nado mnou a padajú ku mne a cezo mňa a sú všade. Všade je hojnosť a blahobyt, ktorým ma zahŕňajú. Cítim aj ja radosť z peňazí, more peňazí... Peniaze sú energia, nechávame ich prúdiť cez seba. Peniaze sú tvorivosť, nechávam v sebe otvoriť svoju tvorivosť. Nech sa rozvinie ako nádherný svetelný lúč, ktorý sa vo mne rozžiari.

Svieti zo mňa všade naokolo a šíri obrovskú energiu, ktorá priťahuje úspech, šťastie a lásku. Podporujeme tvorivosť investíciami to sa vracia vo forme blahobytu a ďalšieho tvorenia."

 

Na kurze poradenstvo v oblasti soc. vzťahov a osobného rozvoja (téma vzťah k financiám)

 

Chcete aj vy zažiť vlastné poznanie hojnosti ???


 

Prihláste sa tu /p/722/poradenstvo-v-oblasti-socialnych-vztahov-a-rozvoja-osobnosti


Nový komentár

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency