Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Numerologické rozbory a ich výpovedná hodnota

Dátum narodenia plánovaný, alebo neplánovaný je to náhoda, alebo vopred určené? Dátum narodenia a čísla, ktoré sú k tomuto dňu priradené nesú v sebe odkaz v podobe energie a vibrácii. Tieto na nás pôsobia a ovplyvňujú celý život. Takýto odkaz je aj v mene, ktoré nosíme, alebo nás oslovujú. Všetky písmena sa dajú prekonvertovať do čísla, určiť ich vibráciu a zistiť ako nás ovplyvňujú.

Týmto sa zaoberá numerológia. Už kedysi dávno Phytagoras vnímal čísla aj so skrytou hodnotou a priraďoval číslam vlastnosti a energie ktorými pôsobia. Čísla, písmena, obrázky sú všetko symboly, ktoré podporujú, alebo blokujú energie a toky okolo seba.
Numerológia je náuka zaoberajúca sa symbolickou hodnotou čísel, aj takto by sme mohli opísať numerológiu. V podstate na základe dátumu narodenia vieme zistiť povahové vlastnosti človeka, aj obdobia či cestu, ktorá ho v živote čaká. Zistíme, že život ako celok je podriadený určitým rytmom, určitému systému a vibráciám. Dátum narodenia to sú čísla, ktoré svojimi vibráciami zvýrazňujú určité vlastnosti a predpoklady našej osobnosti a nášho života. Preto vieme zistiť aké povolanie je pre daného človeka najvhodnejšie, ale aj ako s jeho dátumom vibruje meno ktoré mu rodičia dali. ...

Pri numerológii je preto dôležité aj meno a prezývka osoby, ktorej sa vypracováva osobná prognóza, lebo aj písmená sa dajú preložiť do číslic. Je  možné zo symbolickej hodnoty čísel spoznať osobnosť človeka i jeho predpoklady a možnosti v budúcnosti. Vypracovanie numerológie robíme každému klientovi osobne, bez používania neosobných programov, z dôvodu individuality každého jedinca a tiež využívania intuície.

 

Kedy numerológiu využiť: 

Je vhodné numerológiu použiť ako pomoc pri pochopení možnosti rozvoja v danom období jedinca, resp. zistiť aké má predpoklady na špecializáciu resp. učenie Vaše dieťa. 

Vybrať správne meno svojmu dieťatu. 

Zvoliť správny čas na začatie podnikania, sťahovanie sa, alebo určenie dátumu sobáša. 

Tiež vystihuje vzťah medzi osobami a ich partnerské spolužitie, ale aj to čo majú vzájomne v tomto vzťahu pochopiť... Aké sú ich podobnosti, či v čom majú byť vzájomne tolerantní alebo čo by mohlo vždy viesť k rozporom.

 

Ponúkame: 

  •  osobnostný rozbor  60€

  • rozbor vzťahu           60€

  • rozbor mena, určenie vhodného dátumu              20€

Numerológiu je možné urobiť cez internet - mailom , skype

alebo osobne ( cena 1,50€ za minútu) alebo telefonicky +421905520365, 0902460414

 Objednávky na numerológiu 

Komentáre


Nový komentár

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON