Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 16,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

 DuoLife Beauty Care Aloes Daily Shampoo je šampón s jedinečnou kombináciou rastlinných extraktov a veľmi príjemnou vôňou. Jemne a účinne čistí vlasy a pokožku hlavy. Obsah výživných a hydratačných bielkovín je v zastúpení žihľavy, aloe, prasličky roľnej, bambusu a sibírskeho ženšenu. Lesk a ľahké rozčesávanie zaručuje jablčný ocot. Šampón Aloe je určený na denné použitie, posilňuje a osviežuje všetky typy a druhy vlasov. 85,4% prírodného produktu. Šampón neobsahuje farbivá a GMO.

Zloženie 

Extrakt z Aloe - má hydratačné vlastnosti, upokojuje pokožku, dodáva množstvo kolagénu a elastínu, okysličuje kožné bunky, pričiňuje sa o zlepšenie pokožky a upokojuje podráždenia.

Extrakt zo Žihľavy - má revitalizačné a tonizačné účinky, pomáha v boji proti lupinám, osviežuje, upokojuje, zabraňuje nadmernému premasteniu vlasov a zdroj kremíka zabraňuje nadmernému lámaniu vlasov.

Extrakt z Prasličky roľnej - pomáha v boji proti lupinám, čistí, upokojuje, osviežuje pokožku hlavy, zdroj kremíka zabraňuje nadmernému lámaniu vlasov. 

Extrakt z Bambusu - je bohatý na vápnik, draslík, jód a kremík, vďaka tomu sú vlasy odolné proti lámaniu a poškodeniu, má antioxidačný účinok, cukry a aminokyseliny majú zvlhčujúci účinok.

Extrakt zo Sibírskeho ženšenu - má antibakteriálny účinok, posilňuje pokožku hlavy a vlasových cibuliek, zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a taktiež stimuluje bunky pokožky k regenerácii.

Hyaloat kondicionér na báze ovosa - kyselina hyalurónová s nízkou hodnotou pH, s hydrolyzovanými proteínmi z ovsa Hyaloat, pozitívne ovplyvňuje rozčesávanie a objem vlasov, znižuje statickú elektrinu vo vlasoch, dodáva vlasom lesk, zabraňuje ich lámaniu. Hyaloat má veľmi priaznivý účinok na pokožku hlavy a poskytuje príjemný, hodvábny pocit. 

Prírodný Jablčný ocot - kondicionér na pokožku hlavy a vlasov, obsahuje minerály, bielkoviny, organické kyseliny, enzýmy a vitamíny. Práve preto udržuje vlasy v dobrom stave, majú pekný prirodzený vzhľad, chráni pokožku hlavy pred mastením a tvorbou lupín, navracia im správnu hodnotu pH, zjemňuje a zabraňuje ich kučeraveniu a elektrizovaniu.


Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5908659136923

Súvisiace produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency