Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water 200ml

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 12,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water

Micellarná voda, ktorá vyčistí pokožku tváre, oči a krku. Produkt z dokonalým zložením účinne osvieži a vráti pokožke zdravý vzhľad. Vaša pokožka po použití bude zamatovo hebká a získa späť svoju prirodzenú žiarivosť.

Jemne zloženie prípravku, ktorého PH je podobne slznej tekutine,  účinne odstraňuje nečistoty z povrchu očných viečok a mihalníc.

Zloženie produktu:

Aloe extrakt- zmierňuje podráždenie ma zvlhčujúci účinok.

Extrakt z bambusu- posilňuje pokožku, prírodní zdroj kremíka ,ktorý je prvkom nevyhnutným  na udržanie správneho stavu a fungovania pokožky.

Extrakt zo stévie- zvlhčuje pokožku, ma dezinfekčné vlastnosti a znižuje množstvo produkovaného mazu.

Viete, čím je DuoLife Beauty Care  Micellar Cleansing Water 200ml výnimočný?

99,5 % prírodného produktu.
Aloe vera – extrakt z aloe vera regeneruje pokožku tým, že ju posilňuje, upokojuje a chráni. Pokožka sa hydratuje a rozžiari
Anti free radicals- voľné radikály sú produkované mnohými rôznymi faktormi. Medzi hlavné faktory patria: stres, znečistené ovzdušie, umelé prísady do potravín a lieky. Odpoveďou na boj proti voľným radikálom sú adaptogény, ktoré sú účinnými antioxidantmi z hľadiska zníženia tvorby voľných radikálov.
Conception of Age Preventing – systém regenerácie pokožky založený na patentovanom koncepte, ktorý spomaľuje proces starnutia mladej pokožky - Age Preventing. Koncepcia ustanovená technológmi je založená na prevencii prejavov starnutia pokožky vo veľmi ranom štádiu, keď je proces obnovy buniek stále dosť krátky a nezasahuje do regeneračných funkcií našej pokožky. Zloženie starostlivo vybraných zložiek a ich aplikácia na mladú pokožku výrazne predlžuje proces starnutia.
Product for Young skin – potreby pokožky sa časom dynamicky menia. Najlepší čas na začatie včasnej starostlivosti „anti-age” je mladý vek, v ktorom môžeme stále predchádzať vzniku vrások a neodstraňovať ich účinky.
Vyrobene v EU
Hmotnosť:200 ml.
Výrobca duolife
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency