Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D 50ml

S Collagen beauty care si môžete udržať mladistvý vzhľad veľmi dlho

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 51,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D


Advanced Collagen Technology

Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

High hydratation

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D má vynikajúce hydratačné vlastnosti.

HYMAGIC 4D je jedinečná kombinácia štyroch typov kyseliny hyalurónovej s rôznymi vlastnosťami, ktoré prenikajú všetky vrstvy našej pokožky.

Štruktúra Hymagic 4D Trojrozmerná sieť zadržiavajúca vodu.

Presné zameranie jednotlivých vrstiev pokožky.

Zdravá, hydratovaná a elastická pokožka.


1

Sodium Hyaluronate Crosspolymer
Na povrchu pokožky vytvára hustú ochrannú vrstvu, ktorá znižuje stratu vody a súčasne zaisťuje celodennú hydratáciu, pôsobí proti nečistotám a chráni pred UV žiarením.

2

Sodium Hyaluronate
Zachytáva vodu na povrchu zrohovatenej pokožky.

3

Sodium Acetylated Hyaluronate
Silne prilieha k zrohovatenej pokožke, pričom poskytuje vynikajúcu hydratáciu a regeneráciu.

4

Hydrolyzed Sodium Hyaluronate
Rýchlo preniká do pokožky a zamše, kde zvlhčuje a obnovuje kožu zvnútra.

Výsledky testov ukazujú, že už hodinu po aplikácii sa hydratácia pokožky vďaka HYMAGIC 4D zvyšuje o 155,1 %. HYMAGIC 4D poskytuje okamžitú, viacúrovňovú hydratáciu a udržuje pokožku hladkú a pružnú.

Vedeli ste, že DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D je...

 určený na každodenné použitie pre suchú a zmiešanú pleť so sklonom k drsnosti, pocitom pnutia a citeľnej dehydratácie;

 monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky tváre, krku a dekoltu;

 kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom;

 kozmetický prípravok, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie (HYMAGIC 4D);

 produkt prírodný na 99,3 %;

 prípravok, ktorý neobsahuje parabény, vonné kompozície – žiadne potenciálne alergény;

 pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku – no touch formula.

Užitočné informácie


1) Z čoho vyplýva hnedá farba prípravku? Prečo iní výrobcovia ponúkajú produkty tohto typu v svetlej farbe?

Hnedá farba DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D vyplýva z prítomnosti melanínu v jeho zložení.

2) Prečo je vôňa kozmetického prípravku taká špecifická?

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4Dnie je parfumovaný a neobsahuje žiadne vonné kompozície. Kolagénový hydrát sa získava z rybích koží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D patentovaný?

Patent pokrýva metódu tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie čistého kolagénového hydrátu.

4) Z čoho vyplýva viskozita produktu v hmote, ako aj jemná lepkavosť po aplikácii – z množstva kolagénu? Ak áno, aké je to množstvo?

Jemná lepkavosť je výsledkom použitia vysokej koncentrácie hydrátu s obsahom bielkoviny – kolagénu. Množstvo kolagénového hydrátu je 89,6%.

5) Ako a kedy používať DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?

Môžete ho používať rovnako ráno, ako aj večer. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nepripomína krém ani sérum, pretože ide o prípravok s vysokou koncentráciou čistého proteínu. Ak sa chcete ráno nalíčiť, naneste tenkú vrstvu na čistú a vlhkú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepávajte. Počkajte asi 5 až 10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste zabránili pocitu napnutej pokožky, použite vhodný krém aj vklepaním. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.


Kolagén je najdôležitejší proteín spojivového tkaniva, vybudovaný iba z aminokyselín, ktoré podobne ako lepidlo viažu bunky (odtiaľ pochádza aj jeho názov z gréckeho slova „kolla”, ktoré znamená „lepidlo”)1. Zamša pozostáva zo 70-85 % kolagénu a práve vďaka nemu si zachováva svoju konzistenciu, hustotu, elasticitu a pružnosť, a teda všetko to, čo určuje jej mladistvý vzhľad a žiadne vrásky. Žiaľ, už okolo 25 roku začína strácať kolagén – verí sa, že táto strata predstavuje asi 1% ročne2. Ovplyvňujú to procesy prebiehajúce v koži, ako napríklad:

 prirodzená degradácia kolagénu – podkožie prestáva byť elastické, začína sa skladať a vytvárajú sa záhyby;
 strata kyseliny hyalurónovej – prispieva k dehydratácii pokožky, suchá pokožka je náchylnejšia na vznik vrások,
 oslabenie hydrolipidovej ochrannej bariéry epidermy – vedie k vysušeniu pokožky a zosilňuje škodlivý vplyv vonkajších faktorov;
 znížená činnosť mazových a potných žliaz – zintenzívňuje problém suchej pokožky.

Zloženie:

 Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Použitie:

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Skladovanie: 

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.

Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5902659139764
© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency