Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Grepofit Energy

Ide o jedinečnú substanciu s antibiotickými účinkami, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov, ktoré uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú odolnosť slizníc. Zlepšuje kvalitu cievnej steny a zabraňuje jej krehkosti, čo vidno najmä u jemných kapilár. Zabraňuje aj zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín. Proti candide, plesni, na imunitu, zapaly, virozy.

Katalógové číslo 176
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 21,00 €
Pôvodná cena 21,60 €
Ušetríte 0,60 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

 

GREPOFIT je  unikátny prípravok, má skvelé účinky pri vírusových a bakteriálnych infektoch, ako sú chrípka, angína, nádcha, ale aj infekcie močových ciest. Utišuje kašeľ a bolesť v krku, aktivizuje imunitu a skracuje priebeh ochorenia. Poradí si aj s niektorými gynekologickýmiproblémami, najmä zápalmi a výtokmi. Pomáha pri žalúdočných a črevných ťažkostiach, vredoch a zápaloch žalúdočnej sliznice. Potláča plesne v organizme a na pokožke.

 

Oproti liečbe syntetickými antibiotikami pôsobí tento prípravok bez vedľajších nežiadúcich účinkov. Nenarúša bakteriálnu flóru, prospešnú pre zdravie, ale naopak, potláča pôsobenie škodlivých črevných baktérií.

Pozn.: Jedna kapsula Grepofitu zodpovedá cca 50 kvapkám liehových produktov s podobným pôsobením, ktoré dostať na súčasnom trhu.

Extrakt z grapefruitových jadier
Ide o jedinečnú substanciu s antibiotickými účinkami, ktorá zabraňuje množeniu baktérií, vírusov a plesní. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov, ktoré uľahčujú trávenie, očisťujú organizmus, zlepšujú krvný obeh a zvyšujú odolnosť slizníc. Zlepšuje kvalitu cievnej steny a zabraňuje jej krehkosti, čo vidno najmä u jemných kapilár. Zabraňuje aj zhlukovaniu krvných doštičiek a vzniku krvných zrazenín.

Echinacea purpurea
Echinacea má celý rad liečivých účinkov. Pri vonkajšej aplikácii dobre hojí rany, ale oveľa významnejšie je jej vnútorné užívanie s preukázateľným vplyvom na zvyšovanie nešpecifickej imunity organizmu. Vykazuje pomerne veľkú antimikrobiálnu aktivitu, a to nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom.

Ibištek sudánsky
Celkové pôsobenie byliny je protizápalové a dezinfekčné, najmä v oblasti tráviaceho a močového traktu. Extrakt z ibišteka má spazmolytické (kŕče tlmiace) účinky v svalstve maternice a čriev, čo sa dá využiť pri liečbe hnačkových ochorení s kŕčmi, ale aj pri bolestivej menštruácii. Extrakt celkovo osviežuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak bez vedľajších účinkov a má vynikajúce výsledky pri prevencii artériosklerózy, pretože znižuje hladinu cholesterolu a zamedzuje jeho usadzovaniu v tepnách.

Šalvia lekárska
Pôsobenie silice zo šalvie je veľmi široké. Pôsobí protizápalovo, baktericídne, mierne močopudne, zvieravo, a je osvedčeným prostriedkom proti hlístam. Antibiotický efekt sa využíva pri liečbe zápalov močových ciest, lymfatických štruktúr krku a ústnej dutiny, pri angíne, pri gynekologických zápaloch alebo zápaloch zažívacieho ústrojenstva.

Bioinformácie
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvoláva sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve prípravky Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne

Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, najlepšie v chladničke.

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Nenahrádza pestrú stravu.

Obsah: 135 kapsúl

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 176
EAN 8594069933239

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency