Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

My Gastrin

DuoLife My Gastrin je výživový doplnok v tekutej forme, ktorý obsahuje výhradne prírodné zložky rastlinného pôvodu vrátane patentovanej receptúry Asafin, založenej na báze glejovej živice z ferule čertovej (Ferula assa-foetida). Zloženie Asafin sa získava patentovanou technológiou Fenu MATTM, ktorá zaručuje jeho optimálnu kvalitu a biologickú dostupnosť.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 42,20 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DuoLife My Gastrin je výživový doplnok v tekutej forme, ktorý obsahuje výhradne prírodné zložky rastlinného pôvodu vrátane patentovanej receptúry Asafinzaloženej na báze glejovej živice z ferule čertovej (Ferula assa-foetida). Formuła Asafin sa získava patentovanou technológiou FenuMATTM, ktorá zaručuje jeho optimálnu kvalitu a biologickú dostupnosť. Prípravok pozostáva z najkvalitnejších prírodných surovín, ktoré podporujú tráviace procesy, správnu peristaltiku čriev, správne vyprázdňovanie, ale aj funkciu pankreasu a pečene či funkciu žlčníka a žlčových ciest. Je cenným zdrojom mnohých bioaktívnych látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

Prečo používať DuoLife My Gastrin?

Poruchy trávenia sú jedným z najčastejších ochorení tráviaceho traktu a môžu postihovať až 60 % dospelej populácie.1.
Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v doplnku stravy DuoLife My Gastrin podporuje tráviace procesy, normálnu peristaltiku čriev, správny pohyb čriev, funkciu pankreasu a pečene, ako aj žlčníka a žlčových ciest. DuoLife My Gastrin je cenným zdrojom mnohých bioaktívnych látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.
DuoLife My Gastrin je určený pre:

osoby, ktoré chcú denne podporovať správnu funkciu tráviaceho traktu vrátane žalúdka a čriev;
osoby, ktorým záleží na správnom stave pečene, pankreasu, žlčníka a žlčových ciest;
osobám so zápchami a problémami s pomalým črevným tranzitom;
osoby s tráviacimi ťažkosťami;
osoby s problémom nadúvania, nevoľnosti, grgania a pocitu nadmernej plnosti po jedle;
osoby s miernymi kŕčovými ťažkosťami zo žalúdka a čriev;
osoby, ktoré sa sťažujú na tráviace problémy po konzumácii mastných jedál;
osobám so zápalmi tráviaceho traktu;
osoby, ktorým záleží na ich telesnej hmotnosti;
osoby, ktoré sa starajú o správnu hladinu cholesterolu v krvi.
Viacsmerné pôsobenie výrobku:

1 Črevo
podporuje správne fungovanie tráviaceho traktu;
podporuje zníženie nadúvania a zápalových procesov a kŕčov v črevách;
podporuje normálny pohyb čriev a ich priechod;
pomáha zmierniť zápchu;
podporuje reguláciu hmotnosti a chudnutie.
2. Žalúdok
podporuje správne fungovanie žalúdka;
podporuje ochranu žalúdočnej sliznice;
podporuje normálne tráviace procesy a vylučovanie tráviacich štiav;
pomáha minimalizovať pocit nadmernej plnosti po jedle a nadmerné grganie a nevoľnosť po jedle.
3. Pečeň
podporuje optimálnu funkciu pečene a ochranu pečeňového parenchýmu;
podporuje regeneráciu poškodených pečeňových buniek;
pomáha odstraňovať toxíny z tela;
4. Žlčník a žlčové cesty
podporuje správne fungovanie žlčníka a žlčových ciest;
podporuje optimálnu sekréciu žlče;
prispieva k lepšiemu tráveniu mastných jedál;
pomáha minimalizovať nepríjemné pocity po konzumácii ťažkých jedál.
5. Pankreas
podporuje optimálnu funkciu pankreasu;
podporuje vylučovanie tráviacich enzýmov;
pomáha minimalizovať postprandiálne ťažkosti.
6. Cievy
podporuje udržiavanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi.
V čom je DuoLife My Gastrin iný?

Viacsmerné pôsobenie výrobku:
Vyhradená formula
Asafin®*
Technológia
FenuMATTM*
Klinicky testované
zložky
Široké spektrum účinku
Pravidelné a ad hoc žiadosti
Varianty doplnkovej výživy
100 % prírodné rastlinné zložky
Synergizmus pôsobenia
Pohodlné dávkovanie
Špeciálna fľaša
Gluten free
Less is more
Vege
 
Vlastné mikrokapsulované zloženie Asafinu ®*s použitím patentovanej technológie FenuMAT ™*
Patentovaná formula zo smrdutiek obsiahnutá v DuoLife My Gastrin má klinicky preukázané priaznivé účinky na funkciu tráviaceho traktu. Asafin®*je úplne prírodná rastlinná formula odvodená od patentovanej technológie FenuMATTM*. Táto technológia zahŕňa proces mikrokapsulácie zdraviu prospešnej živice zo smradľavej lilie vo vlákne senovky gréckej. To umožňuje zamaskovať nepríjemnú prirodzenú chuť a vôňu živice a výsledné mikrokapsuly podporujú predĺžené, pomalé uvoľňovanie zdraviu prospešných účinných látok a lepšiu absorpciu. 
Klinicky testované zložky
Asafin®* je prípravok s predklinicky a klinicky overenou účinnosťou. V štúdii sa použila dávka 250 mg –⁠ 500 mg prípravku denne. V 50 ml výživového doplnku DuoLife My Gastrin sa nachádza 250 mg dávka.
Štúdia okrem iného ukázala, že u viac ako 80 % ľudí užívajúcich prípravok Asafin®*počas 30 po sebe nasledujúcich dní došlo k štatisticky významnému zlepšeniu kvality života (v porovnaní so skupinou užívajúcou placebo) a zníženiu príznakov tráviacich ťažkostí, ako sú nepríjemné pocity v hornej časti tráviaceho traktu (-57 %), postprandiálny pocit plnosti (-63 %), nadúvanie (-50 %) a pocit predčasného nasýtenia (-66 %) (obrázok 2). Na konci štúdie až 66 % užívateľov prípravku nehlásilo žiadne príznaky tráviacich ťažkostí . Naopak, v čase náboru do štúdie trpeli všetky osoby v skúmanej skupine a v skupine s placebom stredne ťažkými až ťažkými funkčnými tráviacimi ťažkosťami. Štúdia bola vykonaná podľa zlatého štandardu klinického výskumu ako randomizovaná, dvojito zaslepená, placebom kontrolovaná štúdia. Preukázali tiež bezpečnosť prípravku.

Široké spektrum účinku
Zdraviu prospešné vlastnosti všetkých zložiek sú široko zdokumentované vo vedeckých správach a dokázané mnohými predklinickými a klinickými štúdiami4-11.
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgarepodporuje úľavu od príznakov spojených s nadúvaním, žalúdočno-črevnými kŕčmi a črevnou kolikou.
Hrebíček/libanonská šalvia (Sideritis scardicazmierňuje žalúdočno-črevné ťažkosti a podporuje ochranu žalúdočnej sliznice.
Mäta pieporná (Mentha piperitamá žlčopudné a uvoľňujúce účinky a stimuluje vylučovanie žalúdočných štiav. Podporuje tráviace procesy, pomáha minimalizovať nevoľnosť, zvracanie, plynatosť a tráviace ťažkosti.
Pestrec mariánsky (Silybum marianumpodporuje regeneráciu poškodených pečeňových buniek a ochranu pečene, ako aj podporu trávenia a očistných procesov v tele.
Čierna reďkovka (Raphanus sativus var. nigerpodporuje správnu činnosť tráviaceho traktu, pečene a žlčových ciest, má žlčopudný a žlčopudný účinok, reguluje peristaltiku čriev, uľahčuje pohyb čriev a pomáha predchádzať zápche, má antimikrobiálne a antioxidačné vlastnosti.
Rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalispodporuje ochranu pečeňových buniek pred toxickými zlúčeninami a voľnými kyslíkovými radikálmi. Podporuje tiež činnosť pankreasu, tráviace procesy a ochranu žalúdočnej sliznice.
Kurkuma dlhá (Curcuma longapodporuje minimalizáciu zápalových procesov v žalúdku, črevách a pankrease, zmierňuje príznaky tráviacich ťažkostí a podporuje normálnu funkciu pečene.
Pravidelné a ad hoc žiadosti
Doplnok stravy DuoLife My Gastrin sa môže používať dočasne, v prípade dočasných ťažkostí spojených s poruchami trávenia, ako aj chronicky. Pravidelné užívanie umožňuje naplno využiť klinicky overené zdraviu prospešné vlastnosti zložiek a pomáha udržiavať optimálny stav celého tráviaceho systému.
Varianty suplementácie - čas užívania prispôsobený potrebám
Pred jedlomPo jedle
Podporuje stimuláciu vylučovania tráviacich štiav
Pomáha zlepšiť chuť do jedla
Podporuje reguláciu pohybu čriev
Pomáha predchádzať zápche
Podporuje tráviace procesy
Podporuje zníženie ťažkostí spojených s tráviacimi ťažkosťami
Podporuje zníženie plynatosti, plynov, grgania
Podporuje zníženie pocitu nadmernej plnosti a ťažoby po jedle
100 % prírodné zložky
Prírodné 100 % rastlinné zložky so zachovaným biologickým pozadím.
Synergizmus pôsobenia
Rastlinné extrakty obsiahnuté vo výživovom doplnku DuoLife My Gastrin synergicky podporujú tráviace procesy a funkciu žalúdka, čriev, pankreasu, pečene, žlčníka a žlčových ciest.
Pohodlné dávkovanie
Tekutina pripravená na priamu spotrebu;
Špeciálna fľaša zo skla na farmaceutické účely
Tmavé sklo chráni pred svetlom a zmenami teploty a je odolné voči uvoľňovaniu rozpustných minerálnych látok z vnútorného povrchu fľaše.
Menej je viac
Prípravok neobsahuje žiadne pridané umelé arómy a vonné látky, umelé plnivá a nemá žiadne GMO.
Bez lepku
Prípravok neobsahuje lepok.
Vegan
Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.
Doplnkové použitie

Výživový doplnok DuoLife My Gastrin je najlepšie užívať s:
DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
DuoLife Fiber & Fiber Powder;
Shape Code® Slim Shake;
DuoLife Chlorofil;
DuoLife Medical Formula ProDeacid®;
DuoLife Medical Formula ProCholterol®;
Sada DuoLife Deň a Noc
Zloženie Asafin® sa získava patentovanou technológiou FenuMAT™. Asafin® a FenuMAT™ sú ochranné známky spoločnosti Akay Natural Ingredients Private Limited.
Zloženie: Sušená slivková šťava z koncentrovanej šťavy, Asafin®* - patentovaná gumo-živicová formula z koreňa smrdutky (Ferula assa-foetida) mikrokapsulovaná vo vláknine senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt zo šípok (Rosa canina) 20: 1 (225 mg/50 ml) štandardizovaný na 70 % obsahu vitamínu C, extrakt zo semien feniklu obyčajného (Foeniculum vulgare) 4: 1 (200 mg/50 ml), výťažok z listov Centella (Sideritis scardica) 4:1 (150 mg/50 ml), výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita) 10:1 (100 mg/50 ml), výťažok zo semien bodliaka (Silybum marianum) 5:1 (100 mg/50 ml), výťažok z koreňa čiernej reďkovky (Raphanus sativus var. extrakt z koreňa čiernej bazy (Raphanus sativus var. niger) 10:1 (100 mg/50 ml), extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis) 10:1 (60 mg/50 ml), extrakt z odnože kurkumy/ostrice (Curcuma longa) 10:1 (50 mg/50 ml) štandardizovaný na 7% obsah kurkuminoidov (3,5 mg/50 ml)
Obsah zložiek v dennej dávke produktu

Obsah v porcii produktu
25 ml
50 ml

Asafin®*- vlastné mikrokapsulované zloženie živice zo smradľavej trávy (Ferula assa-foetida)
125 mg
250 mg

Vitamín C z výťažku zo šípok (Rosa canina)
79 mg (99 % RWS**)
158 mg (198 % RWS**)
* Zloženie Asafin® sa získava pomocou patentovanej technológie FenuMATTM. Asafin® a FenuMATTM sú ochranné známky spoločnosti Akay Natural Ingredients Private Limited.
** RWS - referenčná hodnota príjmu pre priemernú dospelú osobu (8400 kJ/2000 kcal).
Spôsob použitia: 25 až 50 ml raz denne pred alebo po hlavnom jedle. Môže sa užívať aj dvakrát denne po 25 ml pred jedlom alebo po jedle. Pred užitím zakaždým zatraste. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. 25 ml = 2 polievkové lyžice O použití väčších dávok môže rozhodnúť len lekár. Ak máte pochybnosti o použití výživového doplnku, obráťte sa na svojho lekára alebo lekárnika.
Skladovanie: Produkt skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Vzhľadom na to, že výživový doplnok DuoLife My Gastrin je prírodný produkt, chuť a konzistencia jednotlivých šarží sa môže líšiť v závislosti od ročného obdobia a surovín použitých pri výrobe. Všetky usadeniny sú tvorené prírodnými zložkami a sú typickým procesom pre takéto výrobky. Pred konzumáciou dobre pretrepte, aby sa odstránili usadeniny.

0,75l
Precitlivenosť na ktorúkoľvek zo zložiek lieku.
Nepoužívať v prípade tehotenstva a počas dojčenia.
V prípade existujúcich chronických ochorení, ako aj v prípade, že užívate lieky, sa pred použitím produktu poraďte s lekárom.

Výrobca duolife
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency