Späť

Čo nás čaká v roku 2016

Pridané: 31.12.2015 19:35:00

31 December 2015

Tento rok sa rozsypú predstavy o nejakých túžbach – niečo čo bolo sľúbene nebude splnené. Preto aj globálne môže prísť k nesplneným záväzkom hlavne po finančnej stránke medzi národmi čo prinesie nutnosť nájsť iné riešenia. Zároveň táto energia prináša do rodín nutnosť prehodnotiť spôsob financovania domácnosti.

...Vraj sme príliš uverili, že je treba byť nohami na zemi a prestali sme snívať .. vraj sme príliš uverili, že niekedy nebudeme dosť mať .. Jediná cesta je uveriť, že sme na správnej ceste a na správnom....

Celkovo roky v 2 tisícročí stále ašpirujú na vzťahy a nutnosť vnímať sa vzájomne a vzájomne súznieť ako duše. Hlavne začiatkom tisícročia je pre nás akoby ťažké dívať sa na seba, na svoje Ja cez My. V tomto roku sa to odrazí v padaní nefunkčných vzťahov, systémov celej krajiny, alebo národov. Tam kde ešte stále boli vzťahy, alebo sú vzťahy postavené na blahobyte len niekoho – teda na podporu ega – a nie vzťahu je pravdepodobné, že sa neudržia. Jednoducho to, čo nemá ten správny základ a teraz je to dobrý vzťah cez my a spolu, duša a tela, myseľ a psychika atď.. jednoducho padne. Je tu aj silný tlak na dôležitosť rodinných vzťahov rodiny – teda vzťah my a vzťah rodina, cely národ a národy – ako partneri.. Tieto témy sa budú ďalej pretriasať. Pravdepodobne môžeme čakať to čo som už v roku 2014 predpovedala – sťahovanie celých rodín do iných krajín aj v roku 2016. Neustále je niečo v pohybe a ten čo už nevie akoby uniesť svoj náklad pravdepodobne ho prenesie k iným, alebo bude chcieť od neho ujsť. Je to rok koncov, pádov a zmien. Len je možné že pokiaľ sa nenájdu správne riešenia aj obdobie rozpadov – osamelosti.

Je tu tlak ísť za pochopením a naozaj nájsť tu správnu univerzálnu pravdu, čo ešte niekoľko rokov bude len ako záblesk svetielka niekde v tme ....
Celkovo rodiny budú pod silným tlakom a akoby prehodnocovaním či ich vzťah má zmysel a budúcnosť. Veľa rodín a vzťahov sa môže rozpadnúť. Hlavne tie kde záujmy rodiny neboli v rovnováhe so záujmom jednotlivca. Alebo vzťah nebol postavený na láske.
Mnoho ľudí začne hľadať cestu a odpovede v sebe, v meditácii a rozhovorom duší... Tiež bude rok plný pochopenia karmických zákonitosti, snaha pochopiť a ponaučiť a zmeniť sa..
Budeme nútení akoby bojovať za svoju pravdu, alebo za svoje práva, ale aj vedieť sa vzdať ilúzie a toho čo nám nepatrí. Veľa klamstiev a podvodov vyjde na povrch ..

Je potrebne prejsť aj akoby vnútorným konfliktom so svojim egom- strata ilúzii a strach nám môže priniesť vnútorné napätie a neprijatie situácii, ale aj samých seba. Je potrebné si uvedomiť, že niečo čomu sme dlho verili bola len a len falošná predstava.
Je možne, že v tomto roku môže dôjsť k zásadným objavom ,ktoré budú nás nútiť zmeniť postoj a učenie. Respektíve objavy môžu byť aj vlastné , vnútorné a spojené len s dušou .
Vnútorne prebieha boj či byť stále takto sami, alebo stať sa . Keď stať sa súčasťou, aké hodnoty a ktorá cesta je ta dobrá a správna.. Najlepšou cestou k poznaniu je v tomto roku akoby vzdať sa predstav a svojej potreby byť Ja, ale aj vzdať sa obetovať sa pre iných .. aby sme sa naozaj stali sami sebou.
Akoby vzdanie sa lipnutia na hmote (to neznamená vzdať sa majetku) prinesie naozaj odpovede. Tento rok však prináša nové inšpirácie a vízie o budúcnosti a nových riešeniach. Možno nové možnosti usporiadania systémov krajín, iné rozdeľovanie a podobne..


Tento rok sa rozsypú predstavy o nejakých túžbach – niečo čo bolo sľúbene nebudé splnene. Preto aj globálne môže prísť k nesplneným záväzkom hlavne po finančnej stránke medzi národmi čo prinesie nutnosť nájsť iné riešenia. Zároveň táto energia prináša do rodín nutnosť prehodnotiť spôsob financovania domácnosti. Je tu nutnosť za prácou viac cestovať, ísť viac za svojimi cieľmi, nebáť sa začať odznova. V rodine aj zmeniť spôsob správania sa k sebe vzájomne. Je nutné viac byť úprimný a neschovávať klamstvo za ilúziu, že je to lepšie pre toho druhého. Na druhu stranu rozpad ilúzie prináša priblíženie sa pravde a to je nutnosť ju prijať takú aká je a naučiť sa cítiť aj tak v bezpečí.
Tento rok prináša potrebu zmeniť a prehodnotiť všetko v otázkach vzťahov, ale aj láske – čo to naozaj je pre každého samostatne a tak sa priblížiť k tej energii láska viac. Akonáhle niečo pochopíte malo by to priniesť zmenu. I keď ako som naznačila na začiatku zmena najprv môže byť o páde toho čo nemá dobrý základ, aby ako na čistej lúke mohlo narásť niečo, čo nás naplní čistou a silnou duchovnou silou...


Vraj sme veľmi uverili ilúzii o tom čo je svet a spoločnosť .. Vraj sme príliš uverili, že je treba byť nohami na zemi a prestali sme snívať .. vraj sme príliš uverili, že niekedy nebudeme dosť mať .. Jediná cesta je uveriť, že sme na správnej ceste a na správnom „koni“ a pravdu hľadať cez seba v srdcovom nebi ..


  

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info