Späť

ročná prognóza 2014

Pridané: 1.1.2014 17:32:00

01 Január 2014

Aj v novom roku očakávajte neustále tlak na pochopenie situácie a toho čo sa nám deje v našom živote z duchovného pohľadu. Pravdepodobne mnohí budú emocionálnejší viac ako zvykli, hlavne začiatkom roka. Je potreba naučiť sa fungovať vo vzťahoch a spolupráci.

Rovnako však vedieť obhájiť si seba a

                      uvedomiť si to svoje Ja ešte vo väčšej hĺbke.

Kým rok 2013 nám prinášal nové nápady, začiatky, zmeny a konce, tak rok 2014 nám bude ukazovať a tlačiť nás do spravodlivosti a harmónie. Kým rok 2013 bol o tom naučiť sa prijať kritiku, ale aj ju dávať, rok 2014 nás bude tlačiť do nehodnotenia a prijímania, odpúšťania. Všetko však v duchu pochopiť súvislosť medzi tým hore a dole. Tým v materiálnom svete a tým v duchovnom. Budeme sa učiť čo je to naozaj spravodlivosť a čo je to naozaj rovnováha, čo pre mnohých môže byť náročne.

 


Počas roka však nemáme zabudnúť na vytýčené ciele, to že situácia a cesta na ktorej sme sa ocitli nie je taká hladká, nemá byť dôvod na zabudnutie skrotiť svoje spontánne emócie, ktoré by nám mohli brániť napĺňať našu úlohu- ísť po svojej ceste. Máme sa naučiť pochopiť čo sa máme naozaj učiť , chvíľami rok 2014 bude krásnym dobrodružstvom a chvíľami cestou po horskej dráhe plnej prekážok a adrenalínu. Je potrebne stále zachovať rovnováhu vo všetkých rozhodnutiach. Avšak pokiaľ budeme dosť trpezlivý a cieľavedomí mali by sa nám podariť naplniť naše ciele. Tento rok nám odporúča aj ísť cestou diplomacie a taktnosti.

 


Toto je rok keď nás môžu prekvapiť agresívne útoky, či zranenia, úrazy ale aj nutné operácie ak sme niečo na sebe zanedbali. Avšak zároveň prináša veľa energie, nové nápady a rozvoj v technickom svete, ale inak ako doposiaľ – to čo sa podarí v materiálnom či technickom svete bude ukazovať na to čo je v duchovnom a sme nevideli .

 


Tento rok ak si neuvedomíme vlastne poslanie, zodpovednosť za svoj život a to čo je pre nás dôležité napĺňať , môže prinášať pocit, že všetko ostalo stáť v jednom bode. Človek nebude vedieť nič akoby meniť a posunúť sa. Môže sa to odrážať vo vzťahoch, zdraví, ale aj v profesii.
Rok 2014 pre tých ktorí čestne, trpezlivo a v zachovaní harmónie jednajú, prinesie veľký posun vpred a úspech.

 

 

Začiatok roku nás bude tlačiť do komunikácie a vyriešenia konfliktov, akoby nikomu nedá pokoj nič čo nebude v harmónii. Zároveň mnohí budú viac cestovať, uvedomovať si svoje túžby, ale aj akoby zvýšená migrácia celých rodín. Nutnosť hľadať riešenia v rodine, ale aj pochopiť členov svojej rodiny viac ako inokedy. V tomto roku je väčšia šanca stretnúť osudových priateľov – tých ktorí nám boli priateľmi na viacerých úrovniach bytia , ale aj duálne duše.

 

 

Po zdravotnej stránke najviac zaťažujúci rok na cievy, svalstvo, lymfatický systém a štítnu žľazu.

 

 

 

Odkaz od anjelov :
Sme stále pri Vás , cez intuíciu, cez srdce, cez bytie nás môžete cítiť. Pomáhame vám v tomto roku objasniť viac ako inokedy myšlienkove procesy a budujeme vaše duchovne vedomie. Pomáhame utíšiť vaše emócie. Je potrebne nastolenie rovnováhy v materiálnom svete a začať je možne len od každej bytosti zvlášť – teda každý sám od seba. Harmónia vo všetkom bytí, matke zemi, zvieratách a rastlinách lieči. Anjeli sú tu aby nám pomohli nájsť samo-liečiace procesy vo svojom tele a harmóniu svojho Ja po celý čas.
Archanjeli a anjeli ktorí najviac pracujú s nami v roku 2014: Haniel, Hahliim, Metatron, Ariel, Uriel a samozrejme vaši anjeli strážny.


archanjelske sviečky 

 

Kurz veštenia 
  

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info