Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Natural Kolagén DuoLife (collagen)

Katalógové číslo 751
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 35,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

NATURAL KOLAGÉN DUOLIFE

/výživový doplnok je aj súčasťou balíčka " Na kĺby, kosti, Krásne a zdravé vlasy, nechty"/

 

DuoLife Kolagén obohatený antioxidantom pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. Chráni ju pred predčasným starnutím a pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty. Pomáha pokožke udržať si mladý vzhľad, čím vytvára efekt prirodzeného liftingu.

Prírodný kolagén zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Vyživuje všetky vnútorné orgány a tým ich správnu činnosť. Taktiež napomáha srdcovo - cievnemu systému.

Mango

je zdrojom antioxidantov, ktoré majú pozitívny vplyv na stav pokožky. Obsahuje magniferin, ktorý má antioxidačné vlastnosti a schopnosť neutralizovať negatívne účinky UV žiarenia na pokožku.


Morský kolagén

 má podobnú štruktúru ako ľudský kolagén, vďaka svojej schopnosti poskytovať pružnosť a hladkosť pokožky, podporovať hojenie rán a regeneráciu tkaniva.

 

Kolagénové vlákna

sú základom kože, svalov, šliach, väzív, kostí, kĺbov, nechtov, očnej rohovky, lymfy a ciev. Kolagén tvorí 25 -30% všetkých proteínov v tele.

 

Glukozamín glukózamín sulfát

 je zlúčenina, ktorá podporuje fungovanie kostrového systému. Je tvorená kĺbovou chrupavkou a kĺbovou tekutinou, čím zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu.


Chondroitín zo žraločej chrupavky

 pôsobí ako magnet zachytávajúci vodu a živiny, ktoré poskytuje kĺbovej chrupke. Okrem toho uľahčuje začlenenie vápnika do kostí, čo posilňuje ich silu.


Acerola

 je zdroj prírodného vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k plynulosti a plnosti pokožky, podporuje imunitný systém a uzdravuje rany.


Praslička

je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý účinne zabraňuje šediveniu vlasov, posilňuje nechty a vlasy. Tiež zlepšuje elasticitu spojivového tkaniva a kostí.

 

Žihľava 

 je zdroj kremíkových zlúčenín, ktoré ovplyvňujú elasticitu a odolnosť epidermy, spojivového tkaniva, kostí a slizníc. Kremík je nevyhnutný pre syntézu kolagénu, ovplyvňuje jeho štruktúrnu stabilitu a podporuje regeneráciu tkaniva.

 

Bambusové výhonky

sú zdrojom prírodných mastných kyselín pre provitamín A a vitamín E, ktoré pôsobia na pokožku a jej príchody, čo vedie k hladkej a mladšej koži, rovnako ako silným vlasom a nechtami.


Kyselina hyalurónová

zvlhčuje telo "zvnútra" zlepšuje hydratáciu hlbokých vrstiev kože, spomaľuje proces starnutia, pomáha znižovať vrásky a podporuje prácu kĺbov.


Objem:

750 ml, tekutá forma produktu

 

Dávkovanie:

25-50 ml 1x pred jedlom

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí.

Čo je paskalizácia: 

 

 Ak sa chcete ZAREGISTROVAŤ a objednávať si výrobky sami, alebo sa stať PARTNEROM spoločnosti duolife registrujte sa tu milara.myduolife.com/register/initial.html

K registrácii potrebujete toto ID

ID SK1466091

Výrobca duolife
Katalógové číslo 751
EAN 5906874160114
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON