Renol Energy

Renol Energy

Renol posilňuje: obličky močový mechúr; zvyšuje imunitný systém; rieši urologické problémy; močové kamene; degeneratívne ochorenia kĺbov; dnu; skolióza; bechterová choroba; artróza; bolesti chrbtice; ekzémy; vyrážky; akné; vysoký krvný tlak. Renol patri k výrobkom firmy energy, ktoré okrem výnimočného zloženia bylín sú nabité aj bioinformáciou pre podporu energetických dráh v tele a orgánoch. Renol okrem toho podporuje úpravu aj lymfatického systému.

21,57 € s DPH

Výrobca: ENERGY

Renol na posilnenie a riešenie problémov s obličkami 

Bioinformačné výrobky a doplnky výživy firmy Energy pôsobia na ľudské telo na viacerých úrovniach.

Účinné prírodne látky - bylinky pôsobia na orgány priamo a aj činnosť v tele bioinformácie zas pôsobia cez rezonanciu na samotnú príčinu problému. Preto sú výrobky s bioinformáciou také účinné.

RENOL je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštálo-terapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom synergicky pôsobiacim komplexe.

 

Vďaka komplexu výťažkov z rastlín má veľmi priaznivé a silné antioxidačné, očistné ale aj regeneračné účinky. Svojim zložením a bioinformáciou podporuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), zároveň upravuje hospodárenie tela s minerálmi a udržiavanie optimálneho pH krvi. Teda svojim spôsobom upravuje presilený organizmus. Ak nám obličky správne fungujú je aj správna tvorba červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku, ďalej prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfa) a udržiavanie rovnováhy vo vnútornom prostredí organizmu. S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý podporný systém tela (kosti a kĺby) a Renol sa používa ako podporný doplnok výživy pri ťažkostiach súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Renol ďalej udržiava správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobí proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivým orgánom, ktorý sa pri poškodení veľmi zložito regeneruje, je v nich uložená vrodená energia. Ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Činnosť obličiek je preto vhodné posilňovať, inak prichádza predčasné starnutie.

Energetické pôsobenie Renolu podľa princípov TČM:

Renol harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, sleziny a troch žiaričov.

Použitie Renolu:

• podporuje očistu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky
• je určený na regeneráciu obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému
• pôsobí preventívne pri zápaloch močového mechúra a močových ciest, pri ťažkostiach s močením, ochorení obličiek, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických problémov (zápal krčka maternice a pošvy)
• v detstve pôsobí okrem iného proti nočnému pomočovaniu
• pomáha riešiť problémy s prostatou, ťažkosti s močením v dôsledku jej bujnenia a mužskú neplodnosť; celkovo prospieva dobrému stavu mužských pohlavných orgánov
• harmonizuje funkciu nadobličiek, pomáha regulovať krvný tlak a množstvo červených krviniek
• je účinný pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva – bolesti kĺbov a chrbtice, artróze, artritíde, reumatizme, dne
• pôsobí preventívne pri osteoporóze
• pôsobí proti migrénam a iným bolestiam hlavy (spánok a čelo) a proti poruchám sluchu
• stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému, zbavuje telo ťažkých kovov, eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok
• je vhodný pre alergikov a astmatikov
• predchádza opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha
• pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné
• zlepšuje kvalitu zubov, nechtov a vlasov; zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov
• prospieva pri nedostatku energie a chronickej únave
• pri neznášanlivosti chladu.

Použitie Renolu z hľadiska psychiky:

• neschopnosť uvoľniť sa, nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom, nesmelosť, nerozhodnosť, rezignácia, nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia, hyperaktivita CNS, predovšetkým u detí s LMD a ADHD.


Na docielenie väčšieho účinku odporúčame kombinovať Renol s krémom Artrin z Pentagramu© krémov (aplikácia na postihnuté miesta, reflexné zóny, masáž akupunktúrnych dráh).


Renol prináša dôveru k životu, pocit, že všetko je tak, ako má byť, odvahu postupovať dopredu a nechať veciam ich prirodzený priebeh.


Pre podrobnejšie informácie odporúčame brožúru Regenerácia v Pentagrame, kde sú okrem iného detailne popísané základné energetické dráhy a vzťahy medzi jednotlivými orgánmi.

 

Bylinné zloženie Renolu:

Ihlica tŕnitá: Používa sa pri poruchách látkovej výmeny, pri močových kameňoch a piesku, pri dne, vodnatieľke a reumatizme.
Vres obyčajný: Má dezinfekčné a močopudné vlastnosti, užíva sa pri obličkových kameňoch a piesku, pri zápaloch močového mechúra v spojení so zväčšením prostaty, pri reumatizme, kĺbových bolestiach a opuchoch.
Palina dračia: Obsahuje jód, zlepšuje metabolizmus, užíva sa pri dráždivom hrubom čreve, pôsobí ako tonikum a antisklerotikum.
Baza čierna: Obsahuje rutín, ktorý priaznivo ovplyvňuje cievne steny, užíva sa pri ťažkostiach čriev a močového mechúra. Ovplyvňuje kontaktné ekzémy, obsahuje vitamín C.

 Lopúch väčší: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri chronických ekzémoch, zápalových stavoch v tráviacom trakte a pri urolitiáze.

Kapucínka väčšia: Obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré i v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus. Užíva sa pri infekciách močových ciest.
Ríbezľa čierna: Podporuje metabolizmus, obsahuje soli horčíka a vitamíny skupiny B, užíva sa pri reumatizme, pri zápaloch močových ciest a močového mechúra.
Pakost smradľavý: Aplikuje sa pri krvi v moči, pri zápaloch čriev, urolitiáze, zápaloch nervov, ischiase, pri opuchoch, ekzémoch a neplodnosti.

Dvojzub trojdielny: Urýchľuje metabolizmus, užíva sa pri ťažkostiach pečene a obličiek, pri psoriáze, ekzémoch a alergiách. Stimuluje nadobličky.

Stavikrv vtáčí: Užíva sa pri dne, reumatizme, pri hnačkách, ekzémoch, bronchitíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Vyplavuje piesok a drobné kamienky.
Zlatobyľ obyčajná: Jej doménou je používanie v urológii – pri problémoch obličiek, mužských pohlavných žliaz, prostaty a semenníkov, pri bielkovine v moči, dne, reumatizme, urolitiáze, pri opuchoch a artritíde.
Turanec kanadský: Užíva sa pri dne a vnútornom krvácaní, pri zápaloch močového mechúra a obličiek, pri ekzémoch, reumatizme, nachladnutí, problémoch prostaty a pri onkologických ochoreniach.

 Túžobník brestový: Užíva sa pri reumatizme, opuchoch, ekzémoch, polyartritíde, pri chorobách obličiek a močového mechúra. Zabraňuje hnilobnému rozkladu v črevách.

Železník lekársky: Ovplyvňuje funkciu pečene, obličiek a sleziny. Aplikuje sa pri kožných chorobách, bronchitíde a neuralgii trojklaného nervu.
Vrbovka malokvetá: Má blahodarný vplyv na celý urogenitálny systém. Užíva sa pri zápaloch obličiek a močového mechúra, pri ťažkostiach s prostatou.

 

Renol ďalej obsahuje éterické oleje (napr. citrónový, anízový, borievkový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu, vltavínu, fluoritu a striebra).

 

Regeneračný postup a dávkovanie:

Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši.


Užívajte 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Na podporu detoxikácie tela je pri regeneračnej kúre vhodné zvýšiť príjem tekutín.


Presné dávkovanie konzultujte so svojim lekárom alebo terapeutom.


Pri chronických ťažkostiach odporúčame ako doplnok výživy užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách odporúčame dávky zvýšiť. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba znížiť dávkovanie, kým zhoršenie neprejde, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Nie je vhodné prestať užívať prípravok, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ťažkostí. Tento jav je príznakom pozitívnej regeneračnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza zlepšenie.


Pri ťažších a chronických stavoch odporúčame spočiatku nižšie dávkovanie a predchádzajúcu konzultáciu s lekárom. Počas tehotenstva neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom.


Po 3 týždňoch užívania si urobte vždy 1 týždeň prestávku.


Vhodné pre diabetikov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Peralgin Energy

  Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení...

  23 € s DPH

 • Chanca Piedra

  Čaj, ktorý rozpusti piesok a kamene a vylúčite ich von z tela aj...

  3,90 € s DPH

  4,20 € s DPH Zľava 0,30 €

 • Cytosan Energy

  Koncentrát humátu draslíka obohatený o silymarín a kyselinu...

  38,70 € s DPH

 • Regalen Energy

  Ovplyvňuje dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhu riadiacu...

  21,57 € s DPH

 • Chanca Piedra 105g

  (Phyllanthus niruri)Túto nenápadnú, drobnú bylinu nazývajú pôvodní...

  9,80 € s DPH

 • Tribulus terrestrist- kotvičník zemný 105g vňať

  harmonizuje hladinu testosteronu ( mužský hormón ) a...

  8,20 € s DPH

 • Higavils, infusión hepatica

  Higavils je výborný pri problémoch s cholesterolom, žlčníkom ale...

  3,71 € s DPH

  3,90 € s DPH Zľava 0,20 €

 • UŇA DE GATO, známa tiež ako Vilcacora, čaj

  Uňa de gato - je rastlina ktorú nazývame aj mačací dráp, alebo...

  4,20 € s DPH

  4,50 € s DPH Zľava 0,30 €

 • Cytosan Inovum

  Podporuje trávenie, má vysokoregeneračné účinky na celý organizmus....

  38,88 € s DPH

  43,20 € s DPH Zľava 4,32 €

 • Vironal Energy

  Ovplyvňuje predovšetkým dráhu pľúc, hrubého a tenkého čreva a...

  21,57 € s DPH

 • MSM pre zdravé kĺby

  MSM pre zdrave kĺby Balenie: 60 tablet = 600 mgLátky, ktoré...

  15 € s DPH

 • Spiron Energy

  Éterické oleje, ktoré vám spríjemnia prostredia ale aj očistia a...

  12,90 € s DPH

 • ProOptical DuoLife

  ProOptical je výživový doplnok, ktorý chráni a zlepšuje funkcie...

  NOVINKA

  54 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info