Natural kolagen

Natural kolagen

NOVINKA

Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne chutí, je už obohatený o vit.. C. Ľahko vstrebateľný a konzervovaný veľmi šetrne - paskalizáciou.

32,50 € s DPH

Výrobca: duolife

 

DuoLife Kolagén obohatený antioxidantom pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. Chráni ju pred predčasným starnutím a pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty.

Prírodný kolagén zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí chcú zostať zdraví a vyzerať  mlado.


Mango

je zdrojom antioxidantov, ktoré majú pozitívny vplyv na stav pokožky. Obsahuje magniferin, ktorý má antioxidačné vlastnosti a schopnosť neutralizovať negatívne účinky UV žiarenia na pokožku.


Morský kolagén

 

má podobnú štruktúru ako ľudský kolagén, vďaka svojej schopnosti poskytovať pružnosť a hladkosť pokožky, podporovať hojenie rán a regeneráciu tkaniva.

Glukozamín glukózamín sulfát

 

je zlúčenina, ktorá podporuje fungovanie kostrového systému. Je tvorená kĺbovou chrupavkou a kĺbovou tekutinou, čím zvyšuje ich odolnosť voči preťaženiu.


Chondroitín zo žraločej chrupavky

 

pôsobí ako magnet zachytávajúci vodu a živiny, ktoré poskytuje kĺbovej chrupke. Okrem toho uľahčuje začlenenie vápnika do kostí, čo posilňuje ich silu.


Acerola

 

je vynikajúci zdroj prírodného vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu. Prispieva k plynulosti a plnosti pokožky, podporuje imunitný systém a uzdravuje rany.


Praslička

je cenným zdrojom flavonoidov, draslíka a kremíka, ktorý účinne zabraňuje šediveniu vlasov, posilňuje nechty a vlasy. Tiež zlepšuje elasticitu spojivového tkaniva a kostí.

 

Žíhľava 

 je zdroj kremíkových zlúčenín, ktoré ovplyvňujú elasticitu a odolnosť epidermy, spojivového tkaniva, kostí a slizníc. Kremík je nevyhnutný pre syntézu kolagénu, ovplyvňuje jeho štruktúrnu stabilitu a podporuje regeneráciu tkaniva.

 

Bambusové výhonky

sú zdrojom prírodných mastných kyselín pre provitamín A a vitamín E, ktoré pôsobia na pokožku a jej príchody, čo vedie k hladkej a mladšej koži, rovnako ako silným vlasom a nechtami.


Kyselina hyalurónová

zvlhčuje telo "zvnútra" zlepšuje hydratáciu hlbokých vrstiev kože, spomaľuje proces starnutia, pomáha znižovať vrásky a podporuje prácu kĺbov.


Kapacita: 750 ml

Čo je paskalizácia: 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info