Aloe vera

Aloe vera

NOVINKA

Aloe vera v najvyššej kvalite, konzervované paskalizáciou a v skle. Obohatené o bylinky, ktoré podporujú jeho liečivé schopnosti.

24,50 € s DPH

Výrobca: duolife

Tekutá forma
100% prírodný, kompletný tekutý aloe vera
- spomaľuje proces stárnutia
- prirodzene Vás  čistí od toxínov
- reguluje vodné hospodárstvo tela
- stimuluje imunitný systém

DuoLife Aloe je hladké aloe vera obohatená medom a oreganom. Má výborne omladzujúce schopnosti z von ale aj vnútorné organy.  Prirodzene hustá, nepredvídateľná pitná dužina získaná z listov aloe viniča.


DuoLife Aloe (kvapalná forma)
Čistý objem: 750 ml / 26,4 fl oz
Váš 100% prírodný zdroj imunity pre každý deň.


DuoLife Aloe je prirodzeným zdrojom zdravia a krásy. Vďaka svojim čistiacim vlastnostiam poskytuje regeneráciu celého tela.


DuoLife Aloes, vďaka jedinečnej forme, obsahuje viac ako 200 účinných látok, ktoré podporujú prirodzenú detoxikačnú funkciu tela. 

Vďaka vysokému obsahu antioxidantov posilňuje nielen imunitný systém, ale aj pomáha dodávať kyslík kožným bunkám, čo prispieva k spomaleniu procesu starnutia a zvyšovaniu jeho elasticity.
Vedeli ste, že ...


Aloe šťava je známa už tisíce rokov a používa sa ako vynikajúci liek ako spôsob večnej mladosti. Aloe je  bohaté na antioxidanty a aminokyseliny, ktoré sú stavebným kameňom pre proteíny. Okrem toho je to známy adaptogén, ktorý podporuje prirodzenú imunitu tela. 


Aloe vera pulpa

 

perfektne čistí tráviaci trakt a uľahčuje trávenie a pomáha vyčistiť telo od toxínov. Okrem toho je to zásaditý alkalický produkt, ktorý alkalizuje telo obnovením jeho acidobázickej rovnováhy.


Multikultúrny med

je skutočným bohatstvom prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a minerálov s neobvykle vysokou absorpciou. Je charakterizovaný vysokým obsahom kremíka - základným prvkom pre obnovu pokožky a vlasov a bol už stovky rokov uznávaný ako hodnotný výživový produkt pri fyzickom a duševnom vyčerpaní tela.


Oregano

sa široko používa v medicíne a kozmetike. Oregano extrakt zlepšuje trávenie a vstrebávanie vitamínov a minerálov a vďaka vysokému obsahu antioxidantov účinne bojuje s voľnými radikálmi. Zaroveň bojuje proti plesňam a candide. 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

  • Natural kolagen

    Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne...

    NOVINKA

    32,50 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info