Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Protektin Energy

Krém má silný antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Je veľmi vhodný na ekzematickú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok, najmä pri akné, lupienke, lišajoch, oparoch, alergických vyrážkach, zápalových stavoch kože a pri zle sa hojacich ranách. Upokojuje kožu pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní.

Katalógové číslo 202
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 17,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

PROTEKTIN je bioinformačný širokospektrálny regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a vysokým obsahom termálnej vody žriedla Podhájska. Ovplyvňuje a harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, sleziny, dráhy riadiacu, opasku, jangovú spojivovú, a tým stavy spojené s disharmóniou týchto dráh.

Protektin a ostatné bioinformačné krémy firmy Energy sú bez chemickej konzervácie. Vďaka vysokému podielu výlučne prírodných a osvedčených látok má Protektin jedinečné regeneračné účinky na kožu. Základom je termálna voda žriedla Podhájska. Táto treťohorná morská voda má vysoký obsah prvkov a minerálov. Má stabilnejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. Obsahuje soľ, ktorá má pri vonkajšej aplikácii antiseptický, protizápalový, prekrvovací a čistiaci efekt. Ďalej obsahuje harmonickú skladbu kyseliny bóritej a kremičitej, horčíka, zinku, jódu, lítia, vápnika, chrómu, draslíka, brómu, fluóru, stroncia, rubídia, titánu, železa, medi a ďalších prvkov a minerálov. Sú to predovšetkým tie prvky a minerály, ktoré majú overený pozitívny efekt pri rôznych ekzémoch, vyrážkach a kožných ťažkostiach. Pri aplikácii tejto vody sú známe prípady ústupu najrôznejších kožných chorôb. Protektin jej obsahuje až 50%. Množstvo prvkov a minerálov sa v kréme navyšuje o ďalšie, vyextrahované z rastlín. Rastliny macerované v tejto vode obohacujú Protektin o ďalšie zaujímavé látky, ktoré sú takisto známe svojimi pozitívnymi účinkami pri kožných problémoch.

Zloženie krému je zostavené veľmi precízne, takže nikoho neprekvapí, že i parfém hrá svoju úlohu pri regenerácii pokožky. Úplne jedinečné účinky na rôzne druhy mikroorganizmov a na regeneráciu buniek pokožky má jantárový olej. Rovnako ako kyselina jantárová má výrazný vlyv na regeneráciu.

Protektin obsahuje vínny ocot. Táto výlučne prírodná látka dobre odstraňuje za veľmi krátku dobu svrbenie pri rôznych vyrážkach. Prispievajú k tomu takisto niektoré silice s chladivým účinkom, ktoré sú súčasťou parfému. Vínny ocot má veľmi dobré antibakteriálne a protizápalové účinky. Bráni rozvoju plesní a pomáha obnoviť správne pH pokožky. Prispieva k rýchlejšiemu hojeniu zápalov a je možné ho použiť primerane nariedený aj pre veľmi citlivú a problematickú pleť. Obsahuje tzv. AHA komplex s priaznivým vplyvom na regeneráciu pokožky. Protektin obsahuje celý rad informácií, preto je ho možné použiť aj pri homeopatických ťažkostiach na zmiernenie reverzných príznakov, kedy mnohokrát dochádza k prechodnému zhoršeniu stavu pokožky formou rôznych vyrážok. Pritom nepôjde o potláčanie symptómov. V niektorých prípadoch tak môžeme znížiť prudké reakcie organizmu na používanú terapiu. Pri rýchlejšom odstraňovaní vyrážok a zlepšovaní stavu problematickej pokožky, napr. pri akné, podporujú hojivý proces biologicky vysoko aktívne látky vyvinuté laboratóriami Energy Biotechnology.

Ide predovšetkým o energíny, čo je špeciálny druh polysacharidov. Tie majú, okrem iného, aj protektívny účinok voči rôznym druhom žiarenia. Urýchľujú regeneráciu pri oparoch a napadnutí kože vírusmi herpes. V literatúre sú popísané priame účinky na tento vírus a celý rad ďalších. Pri tom tiež pomáhajú výťažky z kalifornských dažďoviek a kaviárového slimáka. Protektin obsahuje taktiež humínové látky, výťažky z treťohorných rastlín a rašeliny, u ktorých sú tiež známe protektívne účinky voči rôznym druhom žiarenia a pozitívny vplyv na likvidáciu vírusov herpes. Ďalej má tento krém výhodu, že ho môžeme ľahko umyť vodou.

Máloktorá firma zaoberajúca sa výrobou “prírodnej kozmetiky” sa môže pochváliť až 50% obsahom originálne zostaveného bylinného komplexu. Protektin obsahuje živice, po stáročia používané na rany, ktoré sa zle hojili a na mumifikáciu, čo svedčí o ich antibakteriálnych, antimikrobiálnych a protiplesňových účinkoch. Myrha a kadidlo, ktoré sa vyvažovalo zlatom, sa používali už v starom Egypte, dračia krv zase na Kanárskych ostrovoch. Novodobé výskumy potvrdili už známe účinky týchto živíc a boli objavené ďalšie, ako napríklad protizápalové, protinádorové, antioxidačné a imunostimulačné. Ďalšia živica je známa pod názvom damar. Tá veľmi dobre bráni rozvoju plesní. Získava sa buď čerstvá z kmeňov stromov damara, ktoré patria medzi araukáriá, alebo sa nachádza v zemi podobne ako jantár. Veľmi príjemne vonia.

Všetky tieto skvelé ingrediencie sú zmiešané originálnym postupom a môžete vyskúšať ich blahodárny vplyv pri regenerácii pokožky. Doprajte si Protektin ako čistič pokožky spolu s regeneračnými prípravkami Pentagramu. Kvalita pleti – pevnosť, pružnosť, elasticita – je závislá na tom, ako nám fungujú pľúca. Tie môžeme povzbudiť prípravkami Vironal a Droserin. Urobíte pre svoju pokožku mnoho. Renol vám pomôže odstrániť alebo zmierniť akné, s vyrážkami, ekzémami a lupienkou pomôže Regalen, Renol a veľký kráľ King-Kong. Ten obsahuje hlavne sarsaparilu a ako sa zistilo, pri jej päťmesačnom pravidelnom užívaní dochádza až k 70% úspešnosti a vymiznutí psoriázy.

Na nečistú a zanedbanú pleť aplikujte Protektin pravidelne.

Komplex biologicky aktívnych látok rastlín, minerálov a bioinformácií je možné využiť na harmonizáciu energetických dráh pri problémoch s pečeňou, žlčníkom, žalúdkom, slezinou a podžalúdkovou žľazou. Je veľmi vhodný na ekzematickú a problematickú pokožku so sklonom k tvorbe vyrážok. Ukľudňuje pokožku pri svrbení a preventívne bráni rozvoju plesní. Regeneračné účinky termálnej vody, prírodných živíc, jantárového oleja je možné využiť pri akné, psoriáze, lišajoch, oparoch, alergických vyrážkach, zápalových stavoch pokožky, zle sa hojacich ranách a ako doplnok pri vitiliga. Výťažky z rašeliny a energíny zvyšujú ochranu kože voči rôznym druhom žiarenia, napr. pri ožarovaní u onkologickych ľuďí a pri návšteve solárií.

 

Regeneračný postup a aplikácia:


Krém aplikujeme lokálne na problematické miesta vo veľmi tenkej vrstve 1-3x denne. Ľahko sa rozotiera a zmýva vodou. Ďalšie aplikácie sú možné nad miesta uloženia orgánov alebo na oblasť ich reflexných zón a energetických dráh.

Pri vážnych zdravotných ťažkostiach sa vždy poraďte s lekárom. Pre presné určenie je možné použiť prístroje pracujúce na princípe EAV alebo iné metódy.

Doporučujeme kombináciu s prípravkom Regalen, Renol a King-Kong firmy Energy.

Obsah: 50 ml

Zloženie:


Pyštek obyčajný obsahuje kyselinu mravčiu, jablčnú a octovú. Má vynikajúce účinky na rôzne druhy vyrážok a hnisavé rany.

Lastovičník väčší veľmi priaznivo ovplyvňuje rôzne kožné problémy, bradavice, alergie, plesne a používa sa pri veľkých ťažkostiach pečene a žlčníka.


Bôľhoj lekársky obsahuje flavonoidy a je vynikajúci pri zle sa hojacich ranách, na zlomeniny, omrzliny, preležaniny, spáleniny a kožné zápaly.

Praslička roľná obsahuje kyselinu kremičitú a flavonoidy. Používa sa pri krvácaní, zle sa hojacich ranách a ekzémoch.

Lipkavec syridlový kladne ovplyvňuje činnosť lymfatického systému, sleziny, pečene a obličiek. Pôsobí dobre na opuchy, kožné zápaly a vredy. Obsahuje saponíny, živice a enzýmy.

Fialka trojfarebná obsahuje sliz, rutín a ďalšie flavonoidy. Zvonku pôsobí dobre na ekzémy a alergické vyrážky.

Kostihoj lekársky obsahuje sliz, alantoín, ktorý je vynikajúci na regeneráciu poškodených tkanív. Urýchľuje hojenie zlomenín, zápalov svalov a kĺbov.

Lopúch väčší sa používa pri dne, reumatizme, chronických ekzémoch, pri rôznych zápalových stavoch, pri akné a nečistej pleti.

Hamamel virgínsky je stará indiánska rastlina s obsahom flavonoidov. Odstraňuje svrbenie pri ekzémoch, mierni zápaly a má sťahujúci účinok na pokožku.

Puškvorec obyčajný podporuje hojenie ekzémov, posilňuje nervovú sústavu, prekrvuje pokožku a má protialergický účinok.

Pakost smradľavý obsahuje triesloviny, kyselinu jablčnú a fenol s protivírusovými účinkami. Užíva sa na mokvavé vyrážky a rôzne druhy ekzémov.

Zemedym lekársky posilňuje pečeň, pôsobí proti kŕčom a je jednou z najlepších rastlín na kožné ťažkostí. Tíši migrenózne bolesti.

Sofora japonská je vynikajúca rastlina na kožné ťažkosti, vrátane psoriázy. Má s vysoký obsahom rutínu. Má pozitívny vplyv aj na alergie.

Šišak bajkalský má veľmi pozitívny účinok na pečeň. Pôsobí sedatívne a obsahuje steroidné saponíny, flavonoidy a organické kyseliny. Celkovo posilňuje organizmus.

Jastrabina lekárska obsahuje fytohormóny a má pozitívny vplyv na rôzne druhy ekzémov a regeneráciu pokožky.

Sedmokráska obyčajná obsahuje flavonoidy, saponíny, sliz a organické kyseliny. Zvonku sa používa na rôzne lišaje, vyrážky, lupienku a akné.

Sladkovka hladkoplodá obsahuje fytohormóny podobné kortikoidom. Má silný regeneračný účinok na pokožku, hojí zápaly a pôsobí protialergicky.

Vres obyčajný sa užíva sa pri ťažkostiach s obličkami. Obsahuje mnoho minerálnych látok a má pozitívny vplyv na rôzne kožné vyrážky a akné.

Aralka mandžurská obsahuje saponíny, celkovo posilňuje organizmus, pôsobí proti plesniam a do určitej miery má aj protirakovinové účinky.

Dračinec dračí (Draceana draco) obsahuje živicu nazývanú dračia krv. Má silné antioxidačné, protizápalové a antimikrobiálne účinky. Zlepšuje činnosť imunitného systému a srdca.

Protektin ďalej obsahuje vitamín A, E, lecitín, peruánsky balzam, rastlinné oleje (pupalkový, ľanový, ricínový, sójový, podzemnicový), silice (levanduľová, gerániová, čajovníková, ďumbierová) a bioinformácie nerastov a ďalších prírodných látok.

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote , mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 202
EAN 8594069932027

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency