Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Relaxin Energy

Relaxin je výživový doplnok - bioinformačný bylinný koncentrát, nazývaný aj ako produkt vyrovnanosti a šťastia. Obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných extraktov stromu magnólie a koreňa kudzu. Podporuje reguláciu stresových reakcií organizmu a stimuluje produkciu hormónov, ktoré napomáhajú k psychickej vyrovnanosti a odolnosti. Výrazne pôsobí na dráhy srdca, perikardu, dráhy pľúc, tenkého čreva, troch ohnísk a sleziny, hrubého čreva. Pomáha zvládať rôzne typy závislostí (alkohol, fajčenie)Podporuje celkovú pohodu a duševnú vyrovnanosť. Stimuluje zmysly a pohotovosť. Celkovo upokojuje. Pomáha pri zvládaní stresu a jeho následkov. Potláča stavy úzkosti a depresie, paniky. Eliminuje nežiadúce baktérie v ústnej dutine. Podporuje produkciu serotonínu "hormónu šťastia".

Katalógové číslo 786
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 20,70 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

RELAXIN

Je bioinformačný bylinný koncentrát pozostávajúci z dvoch mimoriadne účinných prírodných extraktov z kôry stromu magnólie a z koreňa stromu kudzu. Sú vyrobené kombináciou klasickej a vodno-liehovej extrakcie s vysokou mierou koncentrácie. Táto metóda umožňuje dosahovať terapeutické hladiny účinných látok, niekoľkonásobne vyššie oproti klasickým extraktom.
Bioinformácie sú zložené frekvencie elektromagnetického žiarenia v infračervenej až rádiovej oblasti, ktoré majú biologické účinky pôsobením na najdôležitejšiu zlúčeninu živého organizmu, na vodu.
Vo vodnom prostredí sa sformujú molekuly bielkovín do optimálnej priestorovej štruktúry, ktorá im umožňuje správne fungovať. Tým dokážu regulovať vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu.
Za pomoci účinného komplexu izoflavonoidov a lignanov harmonizuje hladinu kortizolu a reguluje stresové reakcie organizmu a stimuluje produkciu hormónov napomáhajúcich k psychickej vyrovnanosti a odolnosti.
Z hľadiska energetického pôsobí Relaxin na dráhu pľúc, troch ohnísk a sleziny, hrubého čreva, dráhu srdca, perikardu a tenkého čreva.

Zložky Relaxinu:

Magnólia
Magnólia je obľúbený okrasný ker, ktorý upúta nielen vďaka veľkým nádherným kvetom, ale aj vďaka svojej krásnej vôni. Avšak už je menej známa svojimi farmakologickými účinkami, z ktorých najvýznamnejšie sú antioxidačné a sedatívne pôsobenia a pozitívny vplyv na kognitívne funkcie.
Má podobnú účinnosť ako benzodiazepiny. Sú však v prírodnom komplexe netoxické a nevyvolávajú žiadne nežiadúce účinky. Používajú sa pri závislosti na alkohole, kŕčoch, úzkosti, panickej poruche, nespavosti.

Kudzu

Pôsobí na nervovú sústavu: A to priamo v mozgu. Zaisťuje normalizáciu hladín prirodzených látok, predovšetkým serotonínu a dopamínu. Pomáha bojovať s endogénnou depresiou, ktorá vzniká práve kvôli nedostatku serotonínu.
Pomáha so závislosťami (predovšetkým na alkohole a nikotíne) - znižuje potrebu po týchto látkach, rovnako tak pomáha so stavmi po požití nadmerného množstva alkoholu. Je prírodnou liečbou závislostí.
Zaisťuje psychickú vyrovnanosť.
Zlepšuje krvný obeh, znižuje problémy s kŕčovými žilami, znižuje krvný tlak, uľavuje od bolesti hlavy, predchádza im, dokonca aj ak trpíte migrénami.
Priaznivo pôsobí na tráviaci systém, čistí pečeň.
Pôsobí na nervový systém , podporuje prenos podnetov do mozgu, zaisťuje psychickú vyrovnanosť a obmedzuje výkyvy.

Zloženie:

  • extrakt z koreňa kudzu
  • extrakt z kôry Magnólie lekárskej
  • voda
  • celulóza - zahusťovadlo,
  • xantanova guma-zahusťovadlo
  • kyselina citrónová - regulátor kyslosti
  • sorban draselný - konzervant

Obsah: 30 ml

Spôsob užívania:
Preventívne užívanie ráno a večer alebo v prípade potreby pri pocite psychickej nepohody 2-7 kvapiek 1-3x denne.
Pri užívaní je vhodné zvýšiť príjem tekutín na podporu detoxikácie.
Po 3 týždňoch užívania urobte 1 týždeň prestávku.
Neprekračujte doporučenú dennú dávku, prípadné zvýšenie konzultujte so svojím lekárom, alebo terapeutom.
Pred použitím je potrebné dôkladne pretrepať (21x), aby sa informačné zložky zdynamizovali a zvýšil sa účinok prípravku.

Upozornenie:
Prípravok neobsahuje kofeín a nie je návykový.
Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy, užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte s lekárom.
Relaxin je výživový doplnok, nie je náhrada stravy.
Odporúčaná spotreba je do 3 mesiacov po otvorení.

Skladovanie:
Uskladňujte v suchu, bez priameho slnečného žiarenia, v izbovej teplote, mimo dosah detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 786
EAN 859406933130

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency