Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Telové sviečky

Telové sviečky, sú úžasným pomocníkom pri odstraňovaní rôznych fyzických a psychických problémoch. Každý typ sviečok predstavuje terapiu pre konkrétnu časť tela. Sviečky prinášajú úľavu, zbavujú stresu a harmonizujú energetické dráhy v tele, čím stimulujú hojivý proces v tele. Posilňujú funkcie vnútorných orgánov, detoxikujú, tlmia a odstraňujú bolesť. Očisťujú nielen telo ale aj ducha. Pôsobia relaxačne, pozdvihujú náladu a zvyšujú pozornosť. Sviečky sú vyrábané ručne s láskou na Slovensku, z čisto prírodných materiálov. Sú príjemne aromatické, bez esenciálnych olejov, čo navodzuje pokoj a mier. Ich používanie je jednoduché aj pre jednotlivcov.

Katalógové číslo 792
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 16,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

TELOVÉ SVIEČKY

Jednotlivé typy sviečok predstavujú terapiu pre konkrétnu časť tela, psychického problému a energetickej dráhy.

Zlepšujú náladu, zbavujú stresu a harmonizujú. Stimulujú hojivý proces v tele. Posilňujú funkciu jednotlivých vnútorných orgánov a ich harmonizáciu s ostatnými vnútornými orgánmi, sústavami. Detoxikujú telo od rôznych toxínov a škodlivín. Pôsobia protizápalovo, tlmia a odstraňujú bolesť. 

Očisťujú nielen telo, ale aj ducha. Rozširujú vedomie. Zlepšujú a pozdvihujú náladu, pocit pokoja. Zvyšujú pozornosť. Prebúdzajú energie, ktoré sú v tele zablokované alebo obmedzené, transformujú ich.

Dokážu očistiť aj priestor okolo nás.

Výroba telových sviečok:

Výroba telových sviečok prebieha ručne. Je veľmi jednoduchá, precízna a zároveň pôsobí aj terapeuticky, nakoľko sa pri nej používajú prírodné produkty s príjemnou vôňou ako napr. kurkuma, dračia krv, kadidlo, konope, patchouli. Základom sviečok je roztavený včelí vosk a prírodné bavlnené plátno. Podľa zámeru sú pridávané jednotlivé stimulátory. Výrobca každú jednu sviečku vyrába s láskou a pokojom. Ak by ste radi vyrábali tieto sviečky ako jednotlivec, dokonca môžete do nich vložiť svoje vlastné programy, ktoré sa energeticky v nich  ukladajú. Práve vďaka tomu, sú vysoko efektívne a účinné.

Ich výroba je čisto na prírodnej báze, nepoužívajú sa žiadne esenciálne oleje, ale čisté prírodné produkty a panenský včelí vosk.

 

Aplikácia sviečok:

Je veľmi jednoduchá. Výhodou telových sviečok s terapiou je, že ich je možné použiť podľa návodu v teple domova a ušetriť tak za aplikáciu u terapeuta. Návod na aplikáciu a postup jednotlivých sviečok nájdete vždy na letáku priloženom pri konkrétnych sviečkach. Sviečky sa dajú pri  terapii použiť aj v kombinácii s inými sviečkami, určených na inú terapiu. 

 

 

Harmonizácia vnútorných orgánov:

Sviečky harmonizujú a posilňujú vnútorné orgány. Detoxikujú a prečisťujú telo, aj priestor. Stimulujú vnútorné orgány k správnej funkcii. Zbavujú stresu, spúšťajú hojivý proces v tele. Pôsobia priaznivo na zlé trávenie, odstraňujú nadúvanie, zlepšujú peristatiku čriev a tlmia zápaly.

 

Harmonizácia dýchacích ciest:

Prvá pomoc pri nádche a problémoch s dýchacím cestami. Uvoľňujú dýchacie cesty, tlmia zápal, zároveň regenerujú. 

Pri použití na chrbtovej časti tela miernia bolesti hlavy a krčnej chrbtice.

 

Kurkuma " Indický šafran":

Veľmi silný bojovník proti rakovine a žltým zubom. Je mierne aromatická, vonia korenisto a sviežo s nádychom pomarančov a zázvoru. Jedno z najdrahších korení na svete. Kurkuma pôsobí proti voľným radikálom, ktoré majú za vinu predčasné starnutie a oslabenie buniek v tele. Posilňuje funkciu vnútorných orgánov, čistí krv a chráni pokožku pred negatívnymi vplyvmi. Je veľmi dobrá pre  aj diabetikov, pretože harmonizuje hladinu cukru v krvi. Má priaznivé účinky na obranyschopnosť, vitalitu organizmu a psychickú pohodu. Má veľmi blahodárne účinky na kĺby. Zmierňuje artritídu.

 

Obsahuje kurkumín, látku, ktorá je veľmi silno protizápalová. 

 

Harmonizácia lymfatického systému:

Lymfatický systém je neoddeliteľnou súčasťou imunitného systému. Je to jedinečný čistiaci systém odvádzajúci z tela von škodliviny, ktoré vznikajú pri funkcii organizmu, ale aj tie, ktoré doň vnikajú z vonkajšieho prostredia, z potravín.

Ak lymfatický systém nefunguje správne, zlyhávajú všetky funkcie lymfy, najmä jej filtračné schopnosti. Organizmus je zaťažovaný škodlivými látkami, ktoré nie sú dostatočne z tela vylúčené. Prichádza k hromadeniu vody v tele, solí, tukov, a odpadových látok pod kožou. Veľmi dôležitá je prevencia a posilňovanie lymfatického systému. 

Telové sviečky napomáhajú práve k tejto prevencii, posilneniu lymfatického systému, odstráneniu škodlivín z tela. Aktivujú lymfatický systém. Odstraňujú vodu z tela, čím dochádza aj k odstraňovaniu opuchov. K detoxikácii napomáhajú spolu so sviečkami kurkumy.

 

 Sviečky na aktiváciu obličiek:

Aktivujú energetické dráhy obličiek a ich vitalitu.  Pôsobia protizápalovo pri ťažkostiach močového mechúra, obličiek. Zmierňujú ženské ťažkosti a odstraňujú bolesti v krížovej časti chrbtice.

 

Pre ženy:

Osobitnou kategóriou sú sviečky pre ženy. Okrem toho, že sa odlišujú krásnou ružovou farbou, veľmi priaznivo pôsobia práve na ženské pohlavné orgány, ktoré stimulujú. Upravujú menštruačné cykly. Pomáhajú zmierniť a odstrániť výskyt cýst a myómov. Zároveň pôsobia protizápalovo pri zápaloch močových ciest aj ženských orgánov. Posilňujú pocit ženskosti.


 Prostata:

Telové sviečky na prostatu majú priaznivé účinky na časté močenie, slabé alebo prerušované močenie, pri problémoch so začatím močenia, prípadne s inými urologickými problémami.


Prebudenie sexuálnej energie:

Dôležitou súčasťou života je zdravý sexuálny život. Ak nie je v poriadku vznikajú rôzne psychické poruchy, telesné problémy. Sviečky napomáhajú aktivovať, stimulovať sexuálnu energiu v tele, transformovať ju. Zvyšujú libido. Pozdvihujú sa dobrú náladu a spokojnosť, radosť zo života. Sexuálna energia okrem iného  ovplyvňuje kreativitu a tvorenie.

 

Kadidlo:

Okrem toho, že má špecifickú, nezameniteľnú  vôňu, pôsobí ako veľmi silný protizápalový prostriedok. Má mnohonásobne silnejšie účinky ako iné protizápalové prostriedky. Priaznivo pôsobí na kĺby. Má analgetické účinky. Pôsobí ako veľmi silný a účinný imunitný stimulátor.

Originalitou kadidla sú jeho očistné a  spirituálne účinky. Často sa používa ako vykurovadlo na vyčistenie priestorov. Jeho vôňa tlmí stres, zármutok, človeku dodáva pocit pokoja a bezpečia. Zvyšuje vedomie.

 

Dračia krv:

Priaznivo vplýva na činnosť tráviaceho traktu,  kĺbov a kože. Obmedzuje šírenie škodlivých voľných radikálov
Prispieva k ochrane kože a jej regenerácii, používa sa  na všetky typy rezných poranení, škrabancov a vonkajších jaziev. Má antioxidačné a detoxikačné účinky. Napomáha k ochrane ženských orgánov a v období menštruácie poskytuje upokojenie a pohodlie. Tlmí bolesť zubov. Zlepšuje stav kostí, kĺbov, chrbtice. Posilňuje pružnosť svalov. Stimuluje vnútorné orgány a tlmí ich bolesti.  Prečisťuje krv.


Nechtík :

Telové sviečky s výťažkom nechtíka lekárskeho, majú priaznivý vplyv na pokožku. Pomáhajú hlavne pri kožných problémoch, ako je akné, ekzém alebo lupienka. Sú veľmi účinné pri celkovom upokojení, či už pri zápaloch alebo očiste energetického tela. Pôsobia proti depresiám a dodávajú pozitívnu energiu.Duševná pohoda: 

Život prináša rôzne situácie, ktorým treba čeliť, dôležité ale je, ako sa k tomu postavíme a dokážeme to prijať. Keď nám prídu v živote do cesty tie náročnejšie, často máme problém sa s tým vysporiadať. Objavte v sebe svoju skrytú silu, pomocou sviečok Duševná pohoda. Sviečky so silou ohňa, vytiahnu z tela nepotrebné programy a navodia harmóniu a pohodu pre telo i dušu. Zámer, ktorý vložíme do sviečky nám napomôže pracovať s naším fyzikálnym a aj mentálnym telom.


Dotkni sa seba:

Sviečky Dotkni sa Seba sú vytvorené so zámerom, ktorým je návrat k sebe, do vlastnej prasily a spojenie sa so sebou. Pomáhajú aktivovať energetické centrá a nastoliť v tele rovnováhu. Po ich použití je vhodné pokračovať v terapii ďalšími telovými sviečkami podľa vlastného výberu.


Konope:

Je známe svojimi psychotropnými účinkami. Okrem nich však má aj veľmi silné antioxidačné účinky. Priaznivo pôsobí na nervovú sústavu. Zmierňuje kŕče, tlmí bolesť. Nakoľko obsahuje vysokokvalitnú vlákninu, je schopné čistiť hrubé črevo a celý tráviaci trakt. Zabraňuje množeniu patogénnych mikroorganizmov. Má priaznivý vplyv na stavbu a funkciu pečeňových buniek. Vyživuje svalovú hmotu. Je veľkým pomocníkom pri predmenštruačnom syndróme a u žien v menopauze. Dokáže si poradiť aj so psoriázou.

V súčasnej dobe sa dostáva do pozornosti vďaka jeho protirakovinotvorným účinkom. 

 

Čakrové sviečky:

Čakry sú hlavné body energetického systému človeka. Ak sú pravidelne oživované a harmonizované, vydávajú jasné svetlo a sú zdrojom veľkej energie. Strach, bolestivé zážitky, stres a duševná záťaž spôsobujú blokádu čakier, čoho následkom sú poruchy v duševnej alebo fyzickej oblasti. Človek má celkovo 7 čakier -energetických centier.

1.čakra - koreňová - farba, červená, bordová:

- zodpovedá za základné požiadavky človeka na prežitie – telesná sexualita, spojenie so Zemou, dôvera, stabilita a schopnosť presadiť sa. Základné centrum, zdroj životnej sily.

- nachádza sa na konci kostrče, medzi análnym otvorom a pohlavnými orgánmi, otvára sa nadol

- krv a tvorba buniek, dolné končatiny, análny otvor, hrubé črevo, prostata

- sviečku pomocou asistencie druhej osoby prikladáme na kostrč

 

2.čakra - sakrálna - farba oranžová:

- aktivuje zmyslovú sexualitu – erotika, pocity, uvoľnenie a vnútorná jednota s tvorivou silou

- nachádza sa približne 2cm pod pupkom, nad pohlavnými orgánmi, otvára sa dopredu

- obličky, močový mechúr, telesné tekutiny, panva, rozmnožovacie orgány

- sviečku prikladáme na podbruško

 

3.čakra - solar plexus - farba žltá:

- sídlo osobnosti, sily, bohatstva a moci. Tu sa spracovávajú a premieňajú životné impulzy a priania

- nachádza sa približne 2 cm nad pupkom, otvára sa dopredu

- brušná dutina, tráviaca sústava, žalúdok, pečeň, žlčník, nervový systém, pankreas, dolná polovica chrbta

- sviečku prikladáme na solar plexus

 

4.čakra - srdcová - farba zelená, ružová, zlatá:

- je centrom lásky, obetavosti, súcitu a uzdravenia

- nachádza sa vo výške srdca, uprostred hrude, otvára sa dopredu

- hrudný kôš, hrudná dutina, spodná časť pľúc, krv a krvný obeh, pokožka, srdce, horná polovica chrbta

- sviečku prikladáme na hrudnú kosť

 

5.čakra - hrdlo - farba svetlomodrá, strieborná, zelenomodrá:

- centrum komunikácie, prejav myšlienok a pocitov. Vnímanie vnútorného hlasu, inšpirácia, sebaurčenie a nezávislosť

- nachádza sa pod ohryzkom, otvára sa dopredu

- priedušnica, priedušky, horná časť pľúc, horné končatiny, krk, čeľusť, uši, hlas

- sviečku prikladáme na krk do oblasti ohryzka

 

6.čakra - tretie oko - farba tmavomodrá, modrá, fialová, indigová:

- čakra príkazov, schopnosť rozpoznávať, sídlo ducha a porozumenia, rozvoj intuície, predstavivosti a vnímania, prejav našej vôle a sily myšlienok

- nachádza sa jeden prst nad koreňom nosa, uprostred čela, otvára sa dopredu

- mozoček, centrálny nervový systém, dutiny v hlave, tvár, oči, uši, nos

- sviečku prikladáme do prostred čela

 

7.čakra - korunná - farba biela, zelená, ružová, zlatá:

- spojenie s vesmírom, splynutie s bytím, najvyššia dokonalosť, vedomie jednoty

- nachádza sa na temene hlavy, otvára sa nahor

- mozog

-  sviečku prikladáme na temeno hlavy

 

Čakrové sviečky sú nápomocné, pri odstraňovaní ich blokov, stimulácie a harmonizácie. Môžu sa používať aj v kombinácii s ostatnými telovými sviečkami.

 UPOZORNENIE:

Použitie telových sviečok konzultujte s terapeutom. Už raz použitú sviečku viac nepoužívajte.

 

Návod  na aplikáciu sviečok:

Pripravte si balík sviečok, ktorý potrebujete podľa vašej potreby. Ďalej si pripravte pohár s vodou na uhasenie sviečky. Sviečka má dva konce, širší a tenší. Zapálite ju na širšom konci, najskôr však skontrolujte, či užší koniec, ktorý obsahuje ochrannú gázu, je v poriadku. Na sviečku natiahnite ochranný krúžok, ktorý vás chráni pred popálením. Sviečku priložte užším koncom na požadované miesto. Počkajte kým sviečka dohorí. Doporučuje sa nechať sviečku vyhorieť po vyznačený pásik, kvôli bezpečnosti. Nakoniec sviečku uhaste v pripravenej vode. Vyhoretú sviečku nenechávajte voľne položenú, odstráňte ju do odpadu.

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri maximálnej izbovej teplote. Vysoké teploty a príliš nízke teploty môžu sviečky poškodiť. Mimo dosahu malých detí.

 

Výrobca Melich Ján
Katalógové číslo 792

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency