Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Tribulus Terrestris Forte

Bioinformačný solitérny bylinný koncentrát. Dobre známy ako prírodné afrodiziakum. Podporuje normálnu funkciu močovej sústavy. Stimuluje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Zvyšuje libido.Zmierňuje prejavy andropauzy u mužov a menopauzy u žien. Spomaľuje rednutie kostí u žien. Je nápomocný pri znižovaní telesného tuku. Upravuje krvnú zrážanlivosť, rozširuje cievy a znižuje krvný tlak. Rozpúšťa močové a obličkové kamene. prispieva k nárastu sebadôvery a empatie.

Katalógové číslo 795
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 23,90 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

TRIBULUS TERRESTRIS FORTE (kvapky)

Základnou zložkou je bylina Kotvičník zemný, ktorý je populárny najmä ako afrodiziakum.

Stimuluje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Zvyšuje libido. Prispieva k správnej tvorbe hormónov testosterónu a estrogénu. Zmierňuje prejavy andropauzy u mužov a menopauzy u žien. Spomaľuje rednutie kostí u žien. Harmonizuje aj činnosť štítnej žľazy a pomáha pri problémoch s prostatou a poruchách plodnosti. Je nápomocný pri znižovaní telesného tuku. Upravuje krvnú zrážanlivosť, rozširuje cievy a znižuje krvný tlak. Rozpúšťa močové a obličkové kamene. Prispieva k nárastu sebadôvery a empatie.

Stimuluje prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu, čím dochádza k rýchlejšiemu nárastu svalovej hmoty, zvýšeniu fyzického a psychického výkonu.

Je veľkým pomocníkom pri neplodnosti.

Energetické pôsobenie Tribulus Terrestris podľa princípov tradičnej čínskej medicíny (TČM):

Ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pečene, žlčníka, srdca, tenkého čreva, sleziny a žalúdka, ale súčasne významne ovplyvňuje dráhu obličiek.

Odporúčané dávkovanie:

Jednorázovo 2–7 kvapiek (7 kvapiek = 0,35 ml), možné užívať až 3x denne.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Informačné zložky sa zdynamizujú a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka.

Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre malé deti.

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 795
EAN 8594069933932

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency