Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Melatonin

Melatonin DuoLife je prírodný doplnok stravy z radu Pure Formula. Obsahuje melatonin v uzavretých kapsulách vyrobených z organického derivátu celulózy s oneskoreným uvoľňovaním. Melatonin je v našom tele dôležitý, vďaka nemu sa cítime odpočinutý a plný energie do ďalšieho dňa. Pomáha nám skrátiť čas na zaspávanie a zmierňuje dôsledky časového posunu. Vhodný pre vegetariánov a vegánov. Neobsahuje lepok, laktózu a GMO.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 24,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Melatonin DuoLife je doplnok stravy z radu Pure Formula, ktorý obsahuje melatonin v uzavretých kapsulách. Kapsule sú vyrobené z organického derivátu celulózy s oneskoreným uvoľňovaním. Melatonin je pre naše telo dôležitý a vďaka nemu sa cítime ráno odpočinutý a plný energie. Pomáha skrátiť čas na zaspávanie a taktiež zmierňuje dôsledky časového posunu. 


Melatonin

- pomáha skrátiť čas potrebný na zaspávanie, účinok sa dosiahne už pri užití 1mg melatoninu a to krátko pred spaním.

-  zmierňuje dôsledky časového posunu v rámci cestovania, účinok sa dosiahne pri užití 0,5mg, krátko pred spaním v prvý deň cesty a niekoľko dní po jej absolvovaní.


Užívanie

1-2 kapsuly pred spaním. Neprekračujte max. odporúčanú dennú dávku. 


Obsah balenia

60 kapsúl 


Upozornenie

Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Tento doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Môže mať vplyv na riadenie motorového vozidla.Výrobca duolife
Katalógové číslo
© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency