Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

My mind- na myseľ

Life My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl Cognivia

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 62,60 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

DuoLife My Mind je tekutý výživový doplnok, ktorý obsahuje prírodné zložky rastlinného pôvodu, vrátane vyhradených formúl CogniviaTM* a Aronvit®, obohatený o inozitol a aktívnu formu vitamínu B12 (metylkobalamín). Prípravok tvoria najkvalitnejšie prírodné suroviny, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých aj starších ľudí. Je cenným zdrojom vitamínov a mnohých účinných látok obsiahnutých v štandardizovaných rastlinných extraktoch. Zdravie prospešný účinok zložiek prítomných v tomto výživovom doplnku bol dokázaný klinickými štúdiami a doložený vedeckými správami.

Prečo sa oplatí užívať DuoLife My Mind?

Vďaka vlastnostiam zložiek obsiahnutých v produkte sa účinky podporujúce pamäťové, kognitívne procesy a sústredenie prejaví už hodinu po konzumácii jednej porcie prípravku. Účinok postupne rastie s každým ďalším dňom pravidelného užívania doplnku.
DuoLife My Mind je určený na použitie ako podporný doplnok pre:

ľudí, ktorí chcú denne podporovať koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy;
profesionálne aktívnych ľudí;
duševne pracujúcich ľudí, vrátane učiacich sa: študentov a žiakov;
starších ľudí;
ľudí s problémami s pamäťou a príznakmi demencie;
ľudí s problémami koncentrácie, ktorí sú vystavení chronickému stresu;
ľudí, ktorým záleží na dobrom stave nervovej sústavy;
ľudí s poklesom energie, vitality;
ľudí so zhoršenou náladou.
Čím sa líši DuoLife My Mind

Podpora pamäte1
Prípravok je zložený z najkvalitnejších prírodných rastlinných extraktov a doplnkových zložiek prírodného pôvodu: inozitolu a vitamínu B12, ktoré podporujú koncentráciu, pamäť a kognitívne procesy u mladých, ako aj starších ľudí. Zložky výživového doplnku DuoLife My Mind vykazujú účinky podporujúce pamäť a koncentráciu, a udržanie dobrej nálady – tieto účinky sú vedecky doložené a dokázané klinickými štúdiami.
1platí pre prísady
Klinicky testované zložky
Zložky produktu boli zdokumentované v mnohých klinických štúdiách.
Vykonalo sa až 7 (!) klinických testov CogniviiTM*, ktoré preukázali účinky formuly na kognitívne a pamäťové funkcie u ľudí , vrátane krátkodobej aj dlhodobej pamäte.
Inozitol pôsobí antioxidačne, prispieva k ochrane neurónov a podporuje náladu a energetický metabolizmus organizmu .
Ginkgo dvojlaločné (Ginkgo biloba) vykazuje antioxidačné vlastnosti a podporuje správny stav mozgových ciev, čím prispieva k zlepšeniu cerebrálnej cirkulácie; teda podporuje zapamätanie, pozornosť a učenie sa. Zdraviu prospešný účinok ginka bol dokázaný stovkami klinických testov .
Rastlinné extrakty z rozchodnice ružovej, schizandry čínskej a bakopy drobnolistej/Brahmi vykazujú adaptogénne vlastnosti, zvyšujúce schopnosť organizmu adaptovať sa na meniace sa podmienky prostredia , čím prispievajú k ochrane nervového systému pred poškodením. Všetky tri rastlinné extrakty majú vplyv na pamäť a kognitívne procesy, ako aj na náladu a dobrú pohodu, čo je široko zdokumentované vedeckými správami a preukázané klinickými testami.
100% prírodné rastlinné extrakty
100% prírodné rastlinné extrakty s prídavkom zložiek prírodného pôvodu (inozitol a vitamín B12) podporujúce pamäť, kognitívne procesy a koncentráciu, ktoré zároveň pomáhajú udržať optimálnu energiu a vitalitu.
Vyhradená formula CogniviaTM*
Vyhradená formula založená na organickom extrakte z listov šalvie lekárskej (Salvia officinalis) 5:1 a organickom mikrokapsulovom esenciálnom oleji zo šalvie levandulolistej (Salvia lavandulifolia). CogniviaTM* je formula s klinicky overenou účinnosťou, ktorá vďaka svojim vlastnostiam dokáže zlepšiť pamäťové funkcie už v prvý deň užívania, pričom sa tento efekt zosilňuje každým ďalším dňom užívania. Výskumy preukázali, že esenciálny olej zo šalvie levandulolistej zlepšuje náladu a podporuje kvalitu a rýchlosť pamäti, najmä dlhodobej, extrakt zo šalvie prispieva k zvýšeniu koncentrácie a pozornosti.
Pri dlhodobom používaní pozorujeme silnejší efekt
Najnovšie správy boli publikované v roku 2021 , ukazujú synergický účinok celej formuly na kognitívne procesy, a to u mladých aj starších ľudí, ktorí prípravok užívajú ad hoc a počas 28 po sebe nasledujúcich dní.
Cognivia App
Účinky formuly Cognivia™* obsiahnutej v doplnku DuoLife My Mind na pamäťové procesy môžete nezávisle skontrolovať vďaka aplikácii CogniviaApp. Aplikácia je dostupná pre telefóny so systémom iOS. Testy v aplikácii sú identické s testami vykonanými v rámci klinických výskumov.
MecobalActive®** – vyhradená formula vitamínu B12
Vyhradená aktívna forma vitamínu B12 (metylkobalamín) je prospešná pre optimálnu funkciu neurónov, podporuje pamäť a kognitívne procesy.
V rámci skupiny kobalamínov hrá metylkobalamín kľúčovú úlohu v procesoch pozornosti a učenia sa. Nedostatok vitamínu B12 pozorujeme u ľudí s pamäťovými a kognitívnymi poruchami a jeho suplementácia môže u týchto ľudí výrazne podporiť pamäťové procesy .
Aronvit®
Vyhradená formula extraktu z plodov arónie (Aronia melanocarpa) štandardizovaná na 25 % obsah antokyanov. Plody arónie obsahujú zložky s cennými antioxidačnými vlastnosťami, medzi ktoré patria: antokyány, flavonoly, fenolové kyseliny a triesloviny, ako aj vitamíny (C, B2, B6, E, PP) a minerály (Mo, Mn, Cu, B, I, Co). V klinických testoch a vedeckých správach z rokov 2020-2021 sa ukázalo, že pravidelne užívaný extrakt z arónie má významný vplyv na pamäťové funkcie 
Gluten free
Prípravok neobsahuje lepok.
Less is more
Prípravok neobsahuje žiadne pridané umelé arómy a vonné látky, umelé plnivá a nemá žiadne GMO.
Synergizmus pôsobenia
Správne zvolená kompozícia zložiek obsiahnutých vo výživovom doplnku DuoLife My Mind podporuje optimálnu pamäť, koncentráciu a kognitívne procesy. Testy in vivo preukázali priaznivý synergický účinok oboch zložiek formuly CogniviaTM*. Výskumy dokazujú, že kombinácia oboch druhov šalvie má výrazne lepší vplyv na pamäťové procesy ako jednotlivé druhy používané samostatne. Tento efekt je tiež viditeľný už od prvej konzumácie forumly (1-6 hodín po konzumácii jednej dávky v prvý deň výskumu) a je zosilnený každým ďalším dňom užívania doplnku 
Obrázok 4: Synergizmus účinku formuly COGNIVIATM* – prípravok vykazuje výrazne lepší účinok na dlhodobú pamäť v testoch in vivo ako každá zo zložiek testovaných samostatne. Na základe 11.
Vegan
Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.
Pohodlné dávkovanie
Tekutina je prispôsobená na priamu konzumáciu.
Výživový doplnok DuoLife My Mind je najlepšie užívať s:

DuoLife Clinical Formula ProBactilardii®;
DuoLife Day;
DuoLife RegenOil Liquid GoldTM;
DuoLife Chlorofil;
DuoLife Medical Formula ProDeacid®.
*CogniviaTM je ochranná známka spoločnosti Nexira.
** MecobalActive® je ochranná známka HEALTHTECH BIO ACTIVES, S.L.U.
Výrobca duolife
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency