Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Audiron Energy

Produkt AUDIRON obsahuje vitamín E, unikátny komplex siedmich rastlín, bioinformácie a éterické oleje, všeobecne známe svojimi protizápalovými, antimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a protivírovými účinkami. Použiť ho je možné pri zápaloch stredného ucha, pri oparoch, ale aj pri bolestiach zubov a u niektorých typov bradavíc pri plesňových ťažkostiach kože (najmä na nohách) a zápaloch kože, hučaní v ušiach a poruchách sluchu. AUDIRON možno využiť pri natiahnutí úponov kľúčnych kostí a úponov svalov ramien, pri bolestiach v nadlaktí či bolestiach zubov.

Katalógové číslo 184
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 14,20 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

AUDIRON je bioinformačný prípravok zostavený na báze fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie.

AUDIRON hlavne ovplyvňuje dráhu troch žiaričov a hrubého čreva, najviac však ich odbočky, ktoré prechádzajú miestami, v ktorých sa objavujú zápaly stredného ucha a opary. Disharmónia v týchto dráhach sa prejavuje aj určitými syndrómami, ako sú niektoré poruchy sluchu, hučanie v ušiach, opuchy za ušami, zápaly a celá rada ďalších ťažkostí,ktoré už nesúvisia s uchom, a s ústami.

U detí je zápal stredného ucha pomerne častým problémom. Vzhľadom k prepojeniu medzi hornými dýchacími cestami a stredným uchom sa vyskytuje otitis media - tak sa volá lekárske pomenovanie - ako komplikácie pri prechladnutí alebo chrípke. Deti zápal stredného ucha dostávajú častejšie ako dospelí, pretože ich sluchové trubice sú kratšie a užšie, čím choroboplodné zárodky môžu ľahšie preniknúť z nosa do stredného ucha. Okrem toho môže zdurenie sliznice viesť aj k prechodnému uzavretiu Eustachovej trubice. Následkom toho sa v strednom uchu hromadí sekrét a vzniká výpotok, ktorý je živnou pôdou pre baktérie.

Priebeh ťažkostí: Začína ako nachladnutie, potom náhle prídu bolesti ucha a teplota. U kojencov a malých detí, ktoré ešte nevedia určiť bolestivé miesto, musíme aj je dieťa nekľudné počítať s možným zápalom stredného ucha, zvlášť keď vystúpi teplota a deti si siahajú na uško.

Opar ( herpes simplex): je to vírusová infekcia, často sa opakujúca, ktorá postihuje prevažne tvár, pery a okolie úst, bedrových kĺbou, poprípade aj iné miesta. S pocitom pálčivosti sa vysypú skupiny rôzne veľkých pľuzgierikov, ich obsah zaschýnaním vytvára chrasty, ktorými sa opar hojí bez jaziev. Nový výskyt pľuzgierikov provokuje teplota, pobyt na slnku, u niektorých zase psychické vplyvy, ako je ľaknutie a pod.

Odstránenie oparu nie je problémom, zahojí sa vždy sám. Problém je však v tom, aby sa zabránilo recidívam. Žiadna z metód nepôsobí stopercentne spoľahlivo. Nesporné ale je, že pokiaľ máme dobrú imunitu a sme celkom zdraví, nemôže dochádzať k opakovaným recidívam. Preto je vhodné upevniť svoj zdravotný stav vopred, napríklad regeneračnou kúrou Pentagram. Príroda nám ponúka zo sveta rastlín a minerálov účinné zbrane, ktoré človek využíva od nepamäti k tomu, aby si pomohol pri rôznych zdravotných ťažkostiach. Niektoré z týchto pomocníkov obsahuje prípravok Audiron.


Pri bežnom čistení uší nakvapkáme niekoľko kvapiek audironu na tampónik a pokračujeme bežným spôsobom.
Pri zápale stredného ucha zhotovíme z buničitej vaty tampón s dlhšou špičkou, nakvapkáme toľko Audironu, aby bol tampón dostatočne nasiaknutý, potom nakvapkáme 1 - 3 kvapky do ucha a ľahko zasunieme tampón dovnútra. Po vyschnutí tampónu celý proces opakujeme. Pokiaľ nedochádza behom niekoľkých hodín k zlepšeniu a vo vážnych prípadoch vyhľadajte lekára. Doporučujeme užívať spoločne s prípravkom Vironal. Pri opakovaných zápaloch stredoušia doporučujeme regeneračnú kúru Pentagram.

Pri oparoch potierame postihnuté miesto niekoľkokrát denne Audironom.

Prípravok je určený na vonkajšie použitie.

ZLOŽENIE:
Kakost smrdutý:
ma zvierajúce účinky, jeho účinky na opuchy a všetky druhy rán sú známe už od gréckeho staroveku. Obsahuje triesloviny, kyselinu jablčnú, citrónovúa fenol s protivírovými účinkami.

Skorocel kopijovitý: obsahuje draslík, vápnik, germánium, čo je prvok so silnými proti plesňovými účinkami, enzýmy, slizové látky, vitamín C, kyselinu kremičitú. Zvonka sa používa na mokvavé lišaje, zle sa hojace rany a vredy.

Kostival: obsahuje protiplesňové germánium, vápnik, allantoin, flavonoidy s antioxidačným účinkom. Ukľudňuje vnútorné telesné povrchy, urýchľuje hojenie rán a kostí, regeneruje tkanivo.

Konopáč obyčajný: užíva sa pri chrípkach so svalovým bolesťami, malárie a nosných katarov. Má silné protivírusové účinky, vyvoláva potenie, pomáha prekonávať vysoké horúčky a obsahuje flavonoidy.

Kapucínka väčšia: obsahuje prírodné antibiotikum, ktoré aj v najmenších koncentráciách účinkuje na 46 kmeňov baktérií Staphylococcus ale aj na iné druhy baktérií. Obsahuje látky s obsahom síry a pôsobí antisepticky.

Gaštan konský: zvyšuje odolnosť ciev, užíva sa pri zápaloch, angínach, opuchoch a lišajoch. Obsahuje aesculin, ktorý je až 10x účinnejší na jednobunkové organizmy ako chinín. Pomáha znižovať teplotu.

Krvavec lekársky: má výrazné sťahujúce, antiseptické a protizápalové účinky. Zastavuje krvácanie, znižuje horúčku. Užíva sa pri angínach, ranách a vredov. Obsahuje flavonoidy, antibakteriálne pôsobiace látky a účinkuje proti prvokom.

Žaburinka menšia: obsahuje soli halogénových prvkov jódu, brómu a ďalších minerálov, pôsobí protihorúčkovite a antialergicky. Užíva sa pri rôznych zápalových stavoch a ťažkých chorobách. Účinkuje na gramnegatívne baktérie.

Rimbaba obyčajná: je účinný prostriedok proti horúčke, zmierňuje najrôznejšie bolesti , má výrazné antibakteriálne účinky, užíva sa pri zápaloch stredného ucha a často je účinná aj tam, kde iné rastlinné, ale aj klasické lieky zlyhali.

Jantár: fosílna pryskyřice ihličnatých stromov, vznikol asi pred 50 miliónmi rokov a užíva sa pri rôznych infekciách, znižuje horúčku a stimuluje funkciu týmusu.

Rúženín (SiO2: odroda kremeňa s prímesou kysličníka mangánu, má protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje psychiku,činnosť CNS a hypofýzy.

Malachit (CuCO(OH ): zásaditý uhličitan meďnatý, má protizápalové, analgetické, antibakteriálne a antimikrobionálne účinky. Jeho všestranná použiteľnosť je využívaná hlavne v orientálnej medicíne.

Chalcedon (SiO): farebne je veľmi variabilný a rovnako tak aj jeho účinky. Vyznačuje sa protivírusovými a antibakteriálnymi účinkami. Kladne ovplyvňuje regeneráciu buniek a celý rad životne dôležitých procesov v tele.

Andradit (CaFe(SiO)): má antibakteriálne a protivírusové účinky, kladne ovplyvňuje lymfatický systém, hormonálny systém a znižuje vysoké teploty.

Rašelina: svojimi obsahovými látkami priaznivo ovplyvňuje všetky životne dôležité systémy tela. Aplikuje sa zvonka pri rôznych zápalových stavoch a výskumy naznačujú ich využitie aj pri liečbe onkologických ochorení a HIV.

Jablčný ocot: pre svoje výrazné hojivé a protiplesňové účinky sa používa zvonka pri rôznych zápalových stavoch, oparoch, plesniach a infektoch. Obsahuje veľké množstvo minerálnych látok. Znižuje bolesť a odstraňuje svrbenie.

Myrhový olej: vyznačuje sa antiseptickým, adstrigentným a protizápalovým účinkom. Znižuje bolesť rán a vredov, ukľudňuje zanícené sliznice, podporuje hojenie a pôsobí sedatívne. Účinky myrhy sú overené tisícročným používaním.

Gerániový olej: má hojivé, antidepresívne a antiseptické účinky. Používa sa pri bolestiach krku, zabraňuje tvorbe jaziev, stimuluje nadobličky, zvonka sa aplikuje pri pásovom opare a aftoch. Celkove tonizuje organizmus.

Vitamín "E": podporuje hojenie a granuláciu kože. Má antioxidačné a protiplesňové účinky.

Obsah: 30 ml

Dávkovanie:

Aplikujeme na postihnuté miesta podľa potreby aj niekoľkokrát denne (kvapkaním alebo potieraním)
Pri bolestiach uší alebo zápale stredného ucha nakvapkáme do ucha 1 až 3 kvapky Audironu a dovnútra zasunieme tampón z buničitej vaty, nasiaknutý Audironom. Keď tampón vyschne, proces opakujeme.
Na výplachy pri bolestiach zubov, krvácaní ďasien a bolestiach v krku je možné nakvapkať Audiron do vody (30 kvapiek do 100 ml vody – pozor, roztok pení!), roztokom vyplachovať ústa a kloktať. (roztok neprehĺtame!). Pri bolestiach zubov a krvácaní ďasien je vhodná aj priama lokálna aplikácia neriedeného Audironu.
Na vyčistenie uší nakvapkáme do ucha pár kvapiek Audironu a zvyšok roztoku, ktorý voľne vytečie z ucha, iba usušíme.

Upozornenie: Vážnejšie alebo pretrvávajúce ťažkosti treba konzultovať s lekárom.

 

Skladovanie:

Skladujte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred mrazom, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 184
EAN 8594069934212

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency