Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček "Posilnenie imunity"

Všetky produkty v balíčku napomáhajú pri poruchách imunity, infekčných chorobách, ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému a pri prevencii civilizačných chorôb. Odstraňujú únavu, posilňujú organizmus. Zlepšujú psychickú a fyzickú kondíciu, odolnosť tela pri stresovej záťaži. Dodávajú potrebnú životnú energiu a spomaľujú starnutie organizmu.

Katalógové číslo 806
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 80,72 €
Pôvodná cena 83,00 €
Ušetríte 2,28 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DRAČIA KRV

Prírodné antibiotikum s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Pôsobí antimikrobiálne, antivírovo,protiplesňovo,antioxidačne ,hemostaticky. Zároveň chráni pred vzniknutím infekcie. Veľmi dobrá je na vyplachovanie, či kloktanie pri zápale mandlí, či pri zápaloch ústnej dutiny, zubov a pod.

Zloženie: 100% čistý, neriedený latex-živica Croton lechleri Muell.(Arg.)

Obsah: 50 ml

 

 

IMUNOSAN

 

Obsahuje unikátnu kombináciu najúčinnejších prírodných látok na podporu celkovej (nešpecifickej aj špecifickej) obranyschopnosti organizmu. Predchádza infekčným ochoreniam, podporuje organizmus, urýchľuje rekonvalescenciu po chorobe a predchádza opakovanej nákaze.Napomáha pri poruchách imunity, infekčných chorobách, ochoreniach dýchacieho a tráviaceho systému a pri prevencii civilizačných chorôb. Odstraňuje únavu, posilňuje organizmus.

Účinne pôsobí proti alergii. Má pozitívny vplyv na plodnosť a libido. Normalizuje tlak.

Zloženie: Kozinec blanitý, Lesklokôrkovka obyčajná, Atraktylový koreň, Všehojivec štetinatý, Vtáčí zob, Ďatelina lúčna, Pečiarka mandľová, Zelený čaj, Dangšen, 

Balenie: 90 kapsúl

 

 

100 % vitamín C z výťažkov hroznových jadier

Vplýva na obranychopnosť organizmu a správnu činnosť nervovej sústavy. Taktiež chráni bunky pred oxidatívnym stresom. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa. Výťažok z hroznových jadier pôsobí ako antioxidant. Posilňuje imunitu organizmu. Umožňuje ľahšie vstrebávanie železa do tela. Prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek, zubov, kože a krvných ciev.

Zloženie: Glycerol, Vitamín C, Výťažok z hroznových jadier

Obsah: 50 ml

 

 

 

Čaj Uňa de Gato

Prítomnosť fytoorganických látok je vysvetlením možných antioxidačných, antimikrobiálnych, protizápalových a protinádorových účinkov rastliny.

V súčasnej dobe má veľké využitie pri chronickom únavovom syndróme ako imunnostimulačný prostriedok. Je veľmi dobrý pri chrípkových obtiažach, horných dýchacích ciest, reumatizme. Napomáha pri zmiernení prejavov diabetes a hemoroidov.

Zloženie: sušená mletá vnútorná kôra liany Uncaria tomentosa Willd.D.C.

Balenie: 100 g

 

 

 

 

 

 

CORDYCEPS

cordyceps

Používa sa podobne ako" prírodne antibiotikum", ale aj na dráhu obličiek či tráviaceho traktu. Okrem toho sa mu pripisujú vlastnosti, ktoré podporojú riešenie týchto ťažkostí: imunity,protinádorové účinky,znižuje vedľajšie účinky radio a chemoterapiesilné protizápalové a antioxidačné účinky, silné prírodné antibiotikum bez vedľajších účinkov ničí baktérie ako sú zlatý stafylokok, streptokok, pneumokok atď.pri autoimúnnych ochoreniach, reume, znižuje hladinu cukru a cholesterolu, proti vytváraniu krvných zrazenín, rozširuje cievy a upravuje srdcový rytmus,detoxikačné účinky, zlepšuje činnosť pečene, obličiek a pľúc, zvyšuje vitalitu, energiu a silu, má omladzujúce účinky, proti starnutiu kože. Bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, možno užívať aj dlhodobo.

Zloženie: 500 mg biomasa Cordyceps sinensis, prídavné látky - maltodextrín 200mg, mikrokryštalická celulóza 55mg, oxid kremičitý 50mg, škrob 1500 25mg, stearan horečnatý  (rastlinného pôvodu) 2,5mg

Balenie: 90 tabliet

 

Všetky produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

Pri kúpe balíčka ušetríte na tovare ale aj na poštovnom.

 

Užívanie : 

Cordyceps:  každých 8 hod. 1 tbl 

Uňa de gato - čaj podľa návodu 

po využívaní : 

Dračia krv : 3kv 3 x denne 

Imunosan : 3 x 1 tbl 

Vit. C : 10 kv 1 x denne 

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

 

 

 

 

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť na zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

 

 

  

Výrobca duolife
Katalógové číslo 806
EAN 8594069933185

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON